Nów Księżyca w znaku Wodnika-zrób to inaczej!

Nów Księżyca w znaku Wodnika-zrób to inaczej!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt."Nów Księżyca w znaku Wodnika-zrób to inaczej!" przygotowanym przez naszego eksperta Aleksandra

Kochani 21.01.23 roku nastąpi Nów Księżyca w znaku nowatorskiego Wodnika.Czas ten pomoże Wam zbuntować się przeciwko schematom i stereotypom myślowym.

Wyprowadzi Was z rutyny, abyście mogli chłonąc nowości i wprowadzać je w życie.

W czasie nowiu zrobi koniunkcję Wenus z Saturnem możemy poczuć się  przytłoczeni obowiązkami i nadmiarem pojawiajacych się trudnych spraw do rozwiązania.Będziemy wyolbrzymiać trudności i krytycznie oceniać siebie lub innych ludzi.Zamiast użalać się nad sobą i nad światem zróbcie coś szalonego, idealistycznego, odważnego i zbuntujcie się przeciwko konwencjom.Spróbujcie coś nowego, zbudujcie trwałe relacje, otwórzcie się na ekstremalne sporty, chłoncie wiedzę, szukajcie nowych rozwiązań, nowinek technologicznych, walczcie o swoje marzenia, idee, pokażcie swoją niezależność, rozwijajcie swoje pomysły i bądźcie tolerancyjni dla odmiennych poglądów.

Najtrudniejszy czas dla znaku Byka i Skorpiona uważajcie na finanse i gdzie chcecie zainwestowac pieniądze.W kolejnych dniach czeka Was dużo zaskakujących zdarzeń i radykalnych zmian i decyzji.Podjęte działania będą nieodwracalne, a wiec ostrożnie w co i w kogo lokujecie energię.Najkorzystniejszy czas dla Wodnika, Wagi, Barana i Strzelca.

 

Prognoza dla wszystkich znaków zodiaku na Nów Księżyca w znaku Wodnika.

 

Baran - Nów księżyca wniesie możliwość zrealizowania swoich wizji i marzeń.To czas pracy w grupie i nawiązywania nowych kontaktów.Bądź otwarty na korzystne okazje i rozwijanie swojej kreatywności.

 

Byk - Wiele rzeczy będzie się działo na kanwie zawodowej i życiu publicznym.Dla Was trudny 

Nów, który przymusi Was do przyjrzenia się swojej karierze.Mogą być potrzebne przekształcenie lub reformy.

 

Bliźnięta - Nów skłoni Was do wyjścia poza znane obszary zycia.Poczujecie chęć przygody poprzez eksplorację nowego świata albo poprzez wiedzę.

To czas na poszerzanie horyzontów myślowych i szukania nowych rozwiązań.

 

Rak - Mogą wyjść na jaw zakulisowe rozgrywki jednak wasza intuicja w porę dostrzeże ludzi, którzy działają na wasza szkodę i dzięki temu rozprawicie się z nimi.Zakończenie pewnych układów i ucieczka od rutyny wniesie powiew świeżego powietrza.

 

Lew - Będziecie doświadczali silnych emocji związanych z partnerstwem, intymnymi relacjami, konkurencja, prawnikami i kontraktami.Oczyszczenie z niewygodnych układów lub znalezienie nowych pionierskich rozwiązań pozwoli na satysfakcjonująca formę współpracy.

 

Panna - dostajecie zielone światło do zmiany lub przeorganizowania swojego życia zawodowego i zadbania o zdrowie.Nów skłoni Was do przeprowadzek, zmiany pracy, nowego sprzętu elektrotechnicznego, nowej diety czy badań lekarskich.

 

Waga - poczujecie zwiekszona chęć zabawy, imprez i przyjemności, a wasz zalotny nastrój będzie otwarty na romanse i seksualność.Nów zainspiruje was do nowego hobby, pasji czy nowych kierunków rozwoju, ale także do ryzyka.

 

Skorpion - Poczujecie zachwianie bezpieczeństwa i stabilizacji.To nie jest moment na nowe inwestycje jak zakup akcji czy nieruchomości.Mogą pojawić się napięcia i konflikty na polu rodziny, które pozwolą na odblokowanie rodowych tajemnic.Uwaga na alergie!

 

Strzelec - będziecie w bardzo optymistycznym nastroju bo nadchodzący czas pokaże nowe horyzonty rozwoju na różnych polach.

Fantastyczny moment na podjęcie nowej pracy, kursów, szkoleń, wyjazdów i poznanie nowych nietuzinkowych osób.

 

Koziorożec - Nów Księżyca skłoni Was do skierowania uwagi na materialne bezpieczeństwo i podjęcie ważnych decyzji finansowych.Pojawia się awangardowe i oryginalne pomysły na biznes, które dają długofalowa stabilizację.

 

Wodnik - Odnowicie siły życiowe i ruszycie na podbój " świata" Wszelkie działania i pomysły będą skierowane ku przyszłości.Wydarzenia przyspiesza, a Wasza towarzyska dusza będzie chłonęła nowinki i nowości.

 

Ryby - W swoim zaciszu narodzą się największe niebanalne pomysły i inspiracje.Zapragniecie odnaleźć swoje talenty i zatopić się w kreatywności i duchowym rozwoju.Intuicja i sny utorują Wam drogę do rozwiązania ważnych problemów.

 

Z pozdrowieniami Wasza Aleksandra astropsycholog duszy :)