TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 27.02. - 05.03

TYGODNIOWY HOROSKOP TAROTA 27.02. - 05.03

Zapraszamy do zapoznania się z "TYGODNIOWYM HOROSKOPEM TAROTA  27.02. - 05.03"

 

BARAN

Najbliższy tydzień dni w końcu przyniesie Ci zyski, na które od tak dawna czekałeś. Czekają Cię udane transakcje i negocjacje. Zwierzchnicy mogą docenić Twoje starania i umożliwć rozwój, a Twoje wcześniejsze inwestycje zaczną wydawać owoce. Nareszcie poczujesz się stabilnie i bezpiecznie. W uczuciach dużo pozytywnej energii. Osoby w stałych związkach odczują wsparcie, troskę i dbałość ze strony partnera, dzięki czemu poczują się bezpieczniej i spokojniej. Pod koniec tygodnia wspólnie możecie zaplanować miłe wyjście i będziecie cieszyć się z romantycznej atmosfery. Osoby wolne będą miały okazję do poznania kogoś, kto będzie od nich znacząco się różnił, lecz będzie także wyjątkowo interesującą osobą. Twoje zdrowie może nieco dać się we znaki, zwłaszcza w kwestiach związanych ze skórą. Możecie doświadczyć podrażnień, przesuszeń, alergii lub nasilenia zmian trądzikowych.

BYK

W sferze zawodowej spodziewaj się teraz pewnych napięć, lecz również dobrych wiadomości i perspektyw na przyszłość. Ten tydzień możesz spostrzegać jako chaotyczny i bardzo pracowity, lecz wszystko, czego teraz dokonasz - może zaprocentować na Twoją przyszłość. W kwestii finansów nieco trudniejsze energie, gdyż na horyzoncie możliwe większe lub nieplanowane wydatki. Uczucia mogą teraz lekko podupaść. W stałych związkach wystąpią znaczące różnice zdań, sprzeczne poglądy i trudno będzie dojść do porozumienia. Obydwoje możecie czuć się przytłoczeni i zmęczeni tą sytuacją. U osób wolnych może pojawić się relacja, lecz będzie ona krótkotrwała bądź o niezobowiązującym charakterze. W sferze zdrowotnej mogą pojawić się problemy związane z układem krążenia, układem hormonalnym lub ogólnym osłabieniem organizmu. Możliwe są zasłabnięcia czy zawroty głowy. Jeśli ich doświadczysz, to nie lekceważ ich i udaj się do lekarza.

BLIŹNIĘTA

Nadchodzący czas będzie sprzyjał wszelkim sprawom formalnym, które przyjdzie Ci teraz załatwiać. Możesz liczyć na podpisanie bardzo korzystnej umowy o pracę, udane transakcje oraz intratne negocjacje. W uczuciach nastanie wyjątkowo spokojny czas. Osoby w stałych  związkach mogą liczyć na to, że po prostu spędzą z partnerem miłe chwile. Wspólnie możecie zaplanować dla siebie odpoczynek i relaks, co dobrze wpłynie na Wasze samopoczucie. Osoby wolne mogą teraz kogoś poznać, lecz nie będzie to zbyt poważna znajomość. Dobre perspektywy dotyczą jedynie relacji niezobowiązujących czy krótkotrwałych, jeżeli takich szukacie. Sprawy zdrowotne wyglądają dość stabilnie i bezpiecznie. Mogą doskwierać Tobie jedynie delikatne dolegliwości jak lekki katar czy chrypka.

RAK

Najbliższy tydzień może dać Tobie wiele do myślenia w kwestiach zawodowych i finansowych. Pod wpływem napięć i rozczarowań w pracy - zaczniesz zastanawiać się nad jej zmianą lub poszukaniem dla siebie nowej drogi dodatkowego zarobku. Pomysł zmian nie będzie zły, lecz nie działaj jednak zbyt emocjonalnie i pochopnie, a na spokojnie wszystko przemyśl. Uczucia zapowiadają się słonecznie. Osoby w stałych związkach mogą zacząć zastanawiać się nad kolejnym krokiem w kierynku rozwoju relacji, co sprawi, że popadną w niemałą euforię. Nie zabraknie pomiędzy Wami miłości oraz namiętności. Osoby wolne mają obecnie szansę, aby spotkać kogoś, z kim połączy je głębokie porozumienie. W sferze zdrowia nie spodziemy się teraz większych kłopotów, a wręcz przeciwnie - powinniście cieszyć się teraz dobrym samopoczuciem i energią do działania.

LEW

Zbliżające się dni przyniosą ze sobą miłą atmosferę i korzystne dla Ciebie sytuacje w pracy. Kiedy wykażesz się wzmożonym zaangażowaniem - możesz otrzymać dodatkową zapłatę lub premię, która będzie teraz bardzo przydatna. Również stosunki ze współpracownikami będą obecnie bardzo serdeczne, a wasza współpraca nad wyraz udana. W uczuciach przypływ romantyzmu i zapowiedź miłych chwil. Osoby w stałych związkach będą miały okazję do tego, aby mile zaskoczyć swojego partnera. Nie musi to być nic wielkiego, ponieważ nawet drobne miłe gesty sprawią, że uczucie pomiędzy Wami przybierze na sile. Osoby wolne będą się teraz cieszyć dużym powodzeniem i mogą spokojnie wybrać się na randkę z kimś interesującym. W sprawach zdrowotnych zadbaj szczególnie o układ trawienny, gdyż może być on teraz wyjątkowo wrażliwy.

PANNA

W nadchodzących dniach powinieneś czuć się pełen sił i chęci do działania, co może pięknie przełożyć się na Twoją pracę i finanse. Będziesz mieć teraz wiele naprawdę dobrych pomysłów, choć może nie starczyć Tobie dnia realizację ich wszystkich. Najlepiej, abyś skupił się najpierw na jednym projekcie, zanim rozpoczniesz kolejny. W uczuciach może nastąpić małe ochłodzenie. Osoby w stałych związkach będą teraz skłonne do marudzenia czy niepotrzebnych kłótni o błahostki. Wasze skupienie na pracy, nowych projektach i obowiązkach może mieć wpływ na tę sytuację. Osoby wolne zaś mogą nie mieć obecnie szczęścia do nowych znajomości. W kwestiach zdrowotnych zapanuje duża równowaga. Powinniście cieszyć się dobrym zdrowiem.

WAGA

W tym tygodniu spodziewaj się nieco trudnejszego czasu w pracy. Możesz teraz zostać obciążony dodatkowymi obowiązkami, a atmosfera w zespole będzie napięta. Nie wpłynie to najlepiej na Twoje samopoczucie. Możesz czuć się wyczerpany i przytłoczony. W sferze uczuć wszystko będzie dobrze się układać. Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się ciepła, zrozumienia i wsparcia ze strony partnera. Pod koniec tygodnia możecie zdecydować się na miły wyjazd. Osoby wolne mogą cieszyć się większym powodzeniem i zaplanować miłe randki. Zdrowie natomiast zapowiada się zmiennie - wraz z początkiem tygodnia możesz cierpieć na duże spadki energii oraz bóle głowy, jednak już pod koniec sytuacja znacznie się poprawi.

SKORPION

Ten tydzień będzie dla Ciebie pomyślny głównie pod kątem finansowym. Dopomoże w tym rodzina lub przyjaciele, dzięki którym nawiążesz odpowiednie kontakty lub dokonasz właściwych decyzji. W sferze zawodowej wszystko będzie odbywać się planowo i spokojnie. W uczuciach pojawią się poważne nieporozumienia. Osoby w stałych związkach mogą teraz oddalić się od partnera. Mogą wystąpić poważniejsze kłótnie, a w najgorszym wypadku nawet rozstania. Osoby wolne także doznają jakiegoś rodzaju straty - mogą poczuć się zranione lub odrzucone przez kogoś, kto im się podoba. W sferze zdrowotnej ukazuje się ryzyko niegroźnej infekcji oraz napięcia emocjonalne, które mogą powodować gorsze samopoczucie fizyczne.

STRZELEC

Najbliższe dni w pracy przede wszystkim będą spokojne i wyjątkowo przewidywalne. Nie spodziewamy się ani większych wzlotów, ani tym bardziej upadków. Atmosfera w pracy może pozostawić nieco do życzenia ze względu na drobne zgrzyty czy zasłyszane plotki. W uczuciach nastąpią pewne zmiany, jednak nie ma się czego bać. Osoby w stałych związkach przedyskutują wraz z partnerem  kwestie, które można zmienić, aby im obojgu żyło się lepiej. ?Kompromis? to słowo klucz dla tego tygodnia. Osoby wolne mogą zaś podjąć decyzję, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i otworzyć się na nowych ludzi, z całkiem nowego środowiska. Okaże się, że ten pomysł był strzałem w dziesiątkę. Zdrowie może troszkę się pogorszyć, głównie na skutek problemów skórnych, alergii pokarmowych czy kontaktowych, które nieco uprzykrzą Ci życie.

KOZIOROŻEC

Najbliższe dni w pracy mogą być pełne napięć i stresów. Może się na to złożyć kilka czynników - nadmiar obowiązków, goniące terminy czy absencja współpracowników. Na Wasze barki spadnie dużo zadań, a niektóre z nich mogą być dla Was nowe. Zachowajcie spokój, będzie Wam teraz wyjątkowo potrzebny. Dobra wiadomość jest jednak taka, że Wasz wysiłek zaprocentuje na przyszłość.  W uczuciach nastanie beztroska atmosfera. Osoby w stałych związkach będą mieć okazję do wielu spotkań towarzyskich i nie zabraknie wielu chwil dobrej zabawy wraz z partnerem. Osoby wolne poznają teraz wiele nowych twarzy, mogą liczyć również na flirty czy luźniejsze znajomości. W sferze zdrowotnej również obędzie się teraz bez większych kłopotów.

WODNIK

Nadchodzący tydzień może obfitować w nieporozumienia, pomówienia czy konflikty w miejscu pracy. Możesz doświadczyć sporów z nieprzychylnie nastawioną osobą, która chętnie wykorzysta Twoje - nawet najmniejsze- potknięcie. Masz szansę na wygraną, jeśli uda Ci się poskromić emocje i nie wdawać w niepotrzebne dyskusje. W uczuciach mogą pojawić się drobne zmartwienia. Osoby w stałych związkach zaczną uważniej przyglądać się swojemu partnerowi, przez co zauważą więcej wad Jego charakteru. Możliwe są sprzeczki i nieporozumienia na tym tle. Osoby wolne będą miały teraz okazję do tego, aby zacząć się z kimś spotykać. Znajomość zapowiada się jednak dość konfliktowo. Sfera zdrowotna nie będzie sprawiać większych problemów. Powinniście cieszyć się dobrym samopoczuciem.

RYBY

W najbliższym tygodniu przeżyjesz rozczarowanie związane ze swoją pracą. Z powodu dużych zmian w firmie, możesz doznać znaczących strat, które wywołają Twoje przygnębienie i podły nastrój. Sprawy finansowe również mogą powodować u Ciebie niemałe napięcie. W sprawach uczuciowych zaś bez komplikacji. Osoby w stałych związkach będą cieszyć się wsparciem i ciepłem ze strony partnera. Możecie liczyć na dobre rady i pomoc. U osób wolnych nie będzie to odpowiedni czas na zmiany uczuciowe. W sferze zdrowotnej możesz niestety czuć się przytłoczony i wyczerpany. Doświadczysz tego zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Pod koniec tygodnia Twoje samopoczucie powinno ulec poprawie.