Horoskop 06.05 -12.05.2024

Horoskop 06.05 -12.05.2024

Zapraszamy na cotygodniowy horoskop 06.05. - 10.05.2024

 

BARAN

 

W najbliższym tygodniu możemy się spodziewać sprzyjających energii dla spraw zawodowych. Pozytywne wibracje zauważysz głównie podczas interakcji ze współpracownikami oraz zwierzchnikami. Większość rozmów wiele Tobie wyjaśni i pozwoli spokojnie zaplanować kolejne działania. Nadchodzące dni sprzyjają także możliwości zdobycia nowych umiejętności, podpisywania korzystnych umów, a także przeprowadzenia udanych transakcji. W życiu uczuciowym pojawi się atmosfera spokoju i wzajemnego zrozumienia. Osoby w trwałych relacjach będą obecnie cieszyć się uwagą i wsparciem ze strony partnera. Relacja stanie się spokojna i stabilna. Osoby wolne mogą zapragnąć wprowadzić więcej ożywienia w życiu prywatnym i wyjdą naprzeciw nowym relacjom. Kwestie zdrowotne mogą pozostawić nieco do życzenia, głównie z uwagi na możliwe wystąpienie reakcji alergicznych czy  przejściowych bólów głowy.

 

BYK

 

Nadchodzące dni niosą ze sobą szansę na nawiązanie interesujących kontaktów zawodowych. Teraz możecie mieć okazję, aby uczestniczyć w udanych rozmowach i spotkaniach biznesowych. Zaś w Waszym miejscu pracy może zapanować długo oczekiwany porządek i spokój. Pozytywna energia będzie sprzyjać także sprawom finansowym ? może się okazać, że dokonacie korzystnych transakcji. W sferze uczuć atmosfera będzie niestety dość niestabilna czy niepewna. Osoby w trwałych relacjach mogą odkryć pewne informacje dotyczące partnera, które mogą doprowadzić do kłótni, napięć czy wybuchów zazdrości. Analizując całą sytuację, postarajcie się nie wyciągać pochopnych wniosków. U wielu z Was okaże się, że sytuacja miała inny charakter niż pierwotnie założyliście. Osoby wolne mogą mogą obecnie nie czuć się zainteresowane osobami, które zapraszają je na randkę. W większości słusznie, gdyż mogą Was dzielić poważne różnice charakteru czy poglądów. Kwestie zdrowotne rysują się pogodnie. W obecnym tygodniu powinniście cieszyć się dobrym samopoczuciem.

 

BLIŹNIĘTA

 

Atmosfera w miejscu pracy może pozostawić wiele do życzenia ? głównie za sprawą nieporozumień, plotek czy wzajemnego zrzucania na siebie winy. Wiele spraw może być obecnie trudnych do wyjaśnienia czy jednoznacznego ocenienia. W najbliższych dniach warto zachować dużą uważność i skupienie, aby uniknąć nieprzyjemności. Na horyzoncie również pojawia się widmo nieprzewidzianych wydatków i nie będą one małe. W życiu uczuciowym zapanuje harmonijna i pogodna atmosfera. Osoby w trwałych relacjach będą miały okazję spędzić miły czas ze swoim partnerem. Wielu z Was może również wybrać się na przyjemną wycieczkę lub spotkanie towarzyskie. Osoby wolne mogą teraz mieć okazję do flirtu. Sfera zdrowotna zapowiada się stabilnie i będziesz teraz wyjątkowo pełen energii. Skorzystaj z dobrego samopoczucia i dodaj do swojego planu dnia ćwiczenia fizyczne. Wpłyną one zbawiennie na Twoje ciało.

 

RAK

 

W najbliższych dniach można się spodziewać pewnego zamieszania i widoku na zmiany w Twoim miejscu pracy. Nie ma jednak powodu do obaw, ponieważ planowane modyfikacje nie będą dla Ciebie negatywne. Mogą one wręcz otworzyć przed Tobą nowe możliwości rozwoju zawodowego i poprawy stanu finansów. Jest to również korzystny czas dla osób szukających pracy ? teraz możecie zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej i otrzymać interesującą Was ofertę zatrudnienia. W sferze uczuć sytuacja nie wygląda niestety zbyt korzystnie. Osoby w trwałych relacjach mogą odczuwać narastające napięcie, które może ostatecznie doprowadzić do kłótni. Zastanówcie się jednak czy Wasza druga połówka powinna być adresatem Waszych emocji. W większości przypadków nie będzie bowiem źródłem napięcia. Osoby wolne niestety mogą nie spotkać teraz nikogo interesującego. W sferze zdrowotnej warto zwrócić uwagę na Waszą kondycję i postawę. Zapewnij sobie odpowiednią ilość ruchu (najlepiej na świeżym powietrzu) i unikaj zbyt długiego siedzenia, a Twoje ciało będzie Tobie wdzięczne.

 

LEW

 

Ku własnemu zaskoczeniu, w obecnym tygodniu poczujesz się bardzo komfortowo i radośnie w swoim miejscu pracy. Obowiązkom sprostasz bez najmniejszego trudu, dzięki czemu znajdziesz czas także na zadania dodatkowe. Przed Tobą również udane rozmowy czy spotkania integracyjne, które będą odbywać się w bardzo przyjaznej atmosferze. W sferze uczuć zapanuje ciepło i harmonia. Osoby w trwałych relacjach nie powinny spodziewać się niczego szczególnie zaskakującego, ale również niczego niepokojącego. W związku będziecie nadal cieszyć się zrozumieniem, miłością i stabilnością. Osoby wolne mogą teraz nawiązać nowe znajomości, które mają szansę przerodzić się w trwalsze relacje. Twoje zdrowie może zaś nieco się pogorszyć. Tarot ostrzega przed uciążliwym bólem głowy, problemami skórnymi oraz możliwymi stanami zapalnymi.

 

PANNA

 

W nadchodzącychh dniach możecie spodziewać się korzystnych zmian w swoim życiu zawodowym. Jest to idealny moment, aby złożyć swoje CV w interesującej Was firmie lub podjąć starania o awans. Przewidujemy pojawienie się nowych projektów, klientów, transakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego. To doskonały czas, który warto wykorzystać, ponieważ może przynieść Wam wiele korzyści. W sferze uczuć również nie ma powodu do zmartwień. Osoby w trwałych relacjach staną się teraz bardziej czułe, troskliwe i okażą swój romantyczny temperament. To z pewnością może pozytywnie zaskoczyć ich partnerów. Osoby wolne mogą natomiast spotkać kogoś, kto od razu przyciągnie ich uwagę nietuzinkowym sposobem wyrażania myśli. Wasze zdrowie powinno teraz być w doskonałej kondycji, nie powinno Wam zabraknąć witalności i chęci do działania.

 

WAGA

 

W obecnym czasie możesz spodziewać się wielu emocji w swoim życiu zawodowym. Istnieje możliwość, że zostaniesz wysłany w delegację lub krótką służbową podróż. Sprawy finansowe mogą stanowić dla Was powód do zmartwień ? głównie z uwagi na fakt, iż zapragniecie wprowadzić do życia dość dużą zmianę. Niezależnie czy będzie to decyzja o remoncie, przeprowadzce czy powiększeniu rodziny ? nie bójcie się rozmawiać o swoich planach z bliskimi osobami. Ktoś może zechcieć Was wesprzeć. Sprawy sercowe zapowiadają się miło i harmonijnie. Osoby w stałych relacjach mogą spodziewać się ciepłych gestów ze strony partnera, udanych randek i romantycznych wyznań. Warto poświęcić sobie więcej czasu, aby podsycić także wzajemne pożądanie. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, kto bardzo im się spodoba. Kluczem do nawiązania udanej relacji będzie zaś brak pośpiechu. W sferze zdrowia warto szczególnie uważać na kończyny ? istnieje ryzyko skaleczeń, zwichnięć oraz poważniejszych kontuzji.

 

SKORPION

 

Nadchodzący tydzień będzie dla Ciebie bardzo pracowity. Możesz zostać tymczasowo obciążony dodatkowymi obowiązkami, jednak z zadowoleniem zauważysz korzyści finansowe, jakie się z nimi wiążą. Dodatkowo, wyrobisz sobie opinię niezawodnego pracownika i zdobędziesz uznanie w oczach przełożonych. Nieco słabsze energie mogą jednak ujawnić się w relacjach ze współpracownikami ? komuś bowiem może nie spodobać się Twoje zaangażowanie i pojawią się w związku z tym nieprzyjemne rozmowy czy plotki. W sferze uczuć wszystko będzie układać się po Waszej myśli. Osoby w trwałych relacjach mogą oczekiwać wyjątkowo dobrego porozumienia z partnerem. Nie zabraknie tutaj miłości, czułości i wspólnie spędzanych chwil. Osoby swolne mogą spodziewać się ożywienia oraz szansy na poznanie ciekawej i wartościowej osoby. W sferze zdrowia wszystko zapowiada się spokojnie i bezpiecznie. Gorsze samopoczucie może pojawić się jedynie u osób doświadczających alergii.

 

STRZELEC

 

W nadchodzącym okresie możecie spodziewać się dobrej atmosfery i sukcesów w pracy. Przed Wami widoczna jest perspektywa większych zarobków, rozwoju zawodowego oraz korzystnych zmian. Wszelkie rozmowy, plany i transakcje powinny przebiegać pomyślnie. Niestety sfera uczuć zapowiada się nieco słabiej. Osoby w trwałych relacjach mogą napotkać poważniejsze konflikty, które koniecznie trzeba będzie jak najszybciej wyjaśnić, aby uniknąć negatywnego wpływu na dalszy rozwój relacji. Nim podejmiecie pochopne decyzje ? rozważcie wszystkie za i przeciw. Osoby wolne mogą teraz doświadczyć znaczących rozczarowań miłosnych. W kwestiach zdrowotnych szczególną uwagę należy zwrócić na układ nerwowy oraz kręgosłup. Niektóre z dolegliwości bólowych mogą mieć swoje podłoże w Waszych napięciach emocjonalnych.

 

KOZIOROŻEC

 

W nadchodzącym czasie spodziewamy się pozytywnych energii dla Twojej pracy. Możesz teraz liczyć na  słowa uznania, premię, a w dalszej perspektywie ? kiedy tylko utrzymasz obecne zaangażowanie ? nawet na awans. Pamiętaj jednak, aby nie eksponować swoich sukcesów zbyt ostentacyjnie, ponieważ może to wywołać zazdrość wśród współpracowników i zmienić ich stosunek do Ciebie. W sferze uczuć będziesz potrzebować teraz dużo zrozumienia i czułości. Osoby w stałych relacjach powinny otwarcie komunikować swoje potrzeby partnerowi, gdyż pozwoli to Wam lepiej zadbać o relację. Nie obawiaj się i niczego nie ukrywaj. Osoby wolnee mogą obecnie odczuwać brak energii czy chęci na randkowanie. Niewiele Was ominie, możecie spokojnie odpocząć. W kwestiach zdrowotnych warto zwrócić większą uwagę na skórę ? odpowiednią pielęgnację i ochronę. Możliwe są otarcia, oparzenia i inne drobne problemy skórne.

 

WODNIK

 

W najbliższym tygodniu będziecie potrzebować jak największego skupienia i zaangażowania w sprawy pracy. Obowiązki będą się piętrzyć, terminy gonić, a atmosfera może być nieco napięta. Ważne, abyście pozostali skoncentrowani i wytrwali, dopóki nie uporacie się ze wszystkimi zadaniami. Dopiero wtedy pozwólcie sobie na chwilę relaksu jako nagrodę za wysiłek. W sferze uczuć spodziewajcie się pewnych komplikacji. W trwałych relacjach mogą pojawić się poważniejsze problemy, konflikty oraz najzwyklejsza rutyna, która moż Was jednak mocno przytłoczyć. Koniec tygodnia będzie sprzyjał pojawieniu się bardziej pozytywnych energii, o ile zadbacie o wspólną rozrywkę. Osoby wolne mogą spotkać kogoś, kto całkowicie odmieni ich życie i sposób postrzegania świata. Zdrowie może sprawić Wam trochę kłopotów, głównie ze względu na problemy z ciśnieniem, duże ryzyko wypadków i kontuzji. Zachowajcie szczególną ostrożność.

 

RYBY

 

W pracy może zapanować chaotyczna i nieco napięta atmosfera, a Ty możesz się mimowolnie w nią wciągnąć. Choć zwykle nie masz problemu z odważnym wyrażaniem swoich opinii, zwłaszcza wobec przełożonych, teraz lepiej byłoby zachować pokerową twarz i większy dystans. W sferze uczuć spodziewaj się przyjemnej atmosfery. Osoby w trwałych relacjach będą cieszyć się uczuciem bezpieczeństwa i ciepła w relacji. Mogą zostać także pozytywnie zaskoczone przez partnera niecodziennym zaproszeniem, miłą niespodzianką lub prezentem. Osoby wolne mogą teraz poznać kogoś, kto odwzajemni ich zainteresowanie. W sferze zdrowotnej możesz odczuwać delikatne pogorszenie. Głównie z powodu dolegliwości układu pokarmowego, niestrawności i bólu żołądka. Na szczęście nie będą one trwać długo i już po kilku dniach poczujesz, że wszystko jest w porządku.