loading
Wersja mobilna Wyłącz dźwięki

Pomoc

Jak zamówić rozmowę Jak rozmawiać bez rejestracji Jak dzwonić taniej z kraju i z zagranicy Pytania użytkowników
zamknij

Wróżby MagiczneWrota.pl

pozostań zalogowany
Bezpieczna strona

Wróżby MagiczneWrota.pl

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Obsługiwane formy płatności

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Szukaj Wróżki

Ekspert
Metody
Dziedzina
Płeć

Szukaj Wróżki

Szukaj Wróżki


Środa 24 maja 2017
  1. Wibracje roku: 1
  2. Wibracja miesiąca: 6
  3. Wibracja dnia:

Autorstwa: Tarociskta Irena


Przesłanie dnia
Równowaga Sprawiedliwość
Teraz jest czas, kiedy masz wprowadzić równowagę. Równowaga jest wtedy kiedy dbasz o siebie, kochasz i szanujesz. Też akceptujesz i szanujesz innych i sprzymierzasz się z nimi poprzez odpowiedzialne czyny. W ten sposób przyciągasz ludzi podobnych do ciebie. To jest też czas pozytywnego, sprawiedliwego rozwiązania sporów, też prawnych. Jeżeli wokół ciebie jest zamieszanie, które robią inni, albo robisz ty poprzez dumę i egocentryzm, zatrzymaj się. Przywróć harmonię. Wycisz się, odsuń się od ludzi, zachowań, warunków, myśli, które mieszają ci w głowie. Równowaga i sprawiedliwość jest teraz dla ciebie dobra. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw Autorstwa: Tamita


Horoskop

Autorstwa: Agnieszka Bruzgo


Karta dnia
XI Sprawiedliwość
Dziś będziemy podchodzić do życia racjonalnie, na chłodno, będziemy ważyć, mierzyć, oceniać. Będziemy racjonalni. Jak w ostatnich dniach się staraliśmy, dostaniemy nagrodę, jeśli niebardzo, to możemy dostać reprymendęAutorstwa: Eve

Szukaj Wróżki

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Darmowe Wróżby i Horoskopy

słownik ezoteryczny

menu

metody działania

menu

Wróżby online, karty tarota, astrologa, horoskopy

menu

Wróżki MagiczneWrota.pl

Wróżki MagiczneWrota.pl

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

2012-12-14
Zapewne niejednokrotnie w Twoim życiu czułeś, że wszystko wymyka się spod kontroli - z oczu płynęły łzy, twarz chowałeś bezsilnie w swoich dłoniach, traciłeś apetyt na życie. Czy można zrobić coś, co pozwoli Ci poczuć się lepiej i uwolnić negatywne emocje i wzorce przez lata nagromadzone w Twojej duszy, sercu i umyśle? Oczywiście, że tak - choć nie jest to proste, ani szybkie i często okupione jest bólem i cierpieniem - to praca nad sobą przynosi wreszcie widoczne i zadowalające efekty. Pytanie tylko, czy stać Cię na podróż w głąb siebie i wewnętrzną przemianę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Podam Ci jeden ze sprawdzonych przepisów na oczyszczenie emocji..
Znajdź sobie miejsce, gdzie poczujesz się zrelaksowany i odprężony - jeśli nie mieszkasz sam i nie masz możliwości wyciszenia się i skupienia w domowym zaciszu, znajdź sobie takie miejsce, gdzie to będzie możliwe, np. na łonie natury. Do wewnętrznej wędrówki przygotuj sobie: białą lub fioletową świecę (może być zwykły podgrzewacz), co najmniej dwie kartki papieru, coś do pisania. Praktycznie masz już wszystko. Dodatkowo możesz sięgnąć po swój kamień zaprogramowany wcześniej przez Ciebie do gromadzenia negatywnych emocji (zarówno własnych, jak i otaczających Cię wokół ludzi) - może to być np. agat, akwamaryn, ametyst, bursztyn, celestyn, gagat, kryształ górski, lapis lazuli lub inny wybrany przez Ciebie kamień. Dodatkowo możesz przygotować sobie fotografie ludzi, którzy w Twoim życiu wprowadzali zamęt, cierpienie, żal, nienawiść - wszystkie negatywne uczucia siedzące głęboko w Twym sercu. Masz już wszystko, czego Ci potrzeba? Zatem zaczynamy Naszą oczyszczającą podróż..

Zapal świecę, zamknij oczy i wyobraź sobie, że jakaś siła (mogę to być Ja, Twój Anioł Stróż, Przewodnik duchowy, ktoś zaufany) wiedzie Cię w przeszłość. Zapamiętaj każdą postać, która kiedykolwiek w jakiś sposób Cię zraniła. Staraj się zobaczyć wszystkie sytuacje w jakich poczułeś się odrzucony, niekochany, zapomniany, niezrozumiany. Postaraj się przypomnieć sobie jak najpełniej momenty, w których nie akceptowałeś sam siebie, w których w siebie zwątpiłeś, w których siebie samego nie kochałeś lub czułeś do siebie wstręt. Staraj się wyłapać wszystkie negatywne słowa jakie padły z ust ludzi Tobie bliskich lub nieznajomych. Słyszysz ich słowa, krzyki, obelgi? Może zobaczysz jakieś dziwne obrazy, których nie pamiętasz? Może to zapamiętane wspomnienia z poprzednich wcieleń chcą zostać oczyszczone? Dobrze. To samo zrób w drugą stronę - przypomnij sobie własne popełnione błędy, twarze ludzi, których zawiodłeś, osoby, z którymi nie zdążyłeś się pożegnać lub przeprosić ich za złe uczynki. Teraz weź bardzo głęboki wdech i wyobraź sobie, że wciągasz jak odkurzacz to wszystko, co przykrego zobaczyłeś w tej wędrówce. Wyobraź sobie tych ludzi, którzy nagle odwracają się do Ciebie z ufnością, bezwarunkową miłością, szacunkiem, skruchą. Wszyscy Ci ludzie nagle zaczynają wyciągać do Ciebie ręce w geście pojednania. Widzisz ich? Są teraz mali, bezbronni, niewinni i czują ogromny wstyd. Pora na najtrudniejszą część Naszej podróży. Wraz z wydechem wyciągnij swoją dłoń do tych ludzi. Wyobraź sobie, że się pogodziliście, że ich obejmujesz, przytulasz. Może to być Twój ojciec, który jest alkoholikiem, Twoja matka, która Cię nigdy nie przytuliła, Twój brat, który o Tobie dawno zapomniał, Twoje dziecko, które nagle odeszło, koleżanka z pracy, była sympatia, sąsiad, kolega ze szkolnej ławy.. Powiedz im to, co zawsze powiedzieć chciałeś - tym razem bez nienawiści, ironii - spokojnym i opanowanym głosem. Powiedz im, że wybaczasz wszystko to, co przez te lata sprawiało, że nie mogłeś być do końca sobą. Wyrzuć z siebie obawy, wewnętrzne zahamowania, negatywne wzorce z przeszłości. Postaraj się pogodzić z tym wszystkim i zaakceptować fakt, że jesteś doskonały, kochany, szanowany, zrozumiany. Pozwól się kochać i sam pokochaj własną osobę. Pokochaj swoje słabości, niedoskonałości, swoje prawdziwe oblicze. Kiedy to uczynisz stopniowo zacznij powracać ze wspomnień do czasu rzeczywistego.

Wyobraź sobie siebie jak zaczynasz nowe i spokojniejsze życie - zupełnie jakbyś narodził się na nowo. Niech to co niepotrzebne i negatywne w Twoim życiu zniknie raz na zawsze i niech zastąpi je nowe, czyste i nieskazitelne uczucie samoakceptacji i pokory. Od teraz Twoje serce, duszę i umysł napełnia miłość i dobroć. Nie ma tu już miejsca na żale, smutek i pustkę - jest tylko miejsce na nowe, lepsze jutro. Teraz możesz otworzyć oczy. Płaczesz? To dobrze, znaczy to, że emocje nagromadzone w Tobie znalazły ujście, dobrze wykonałeś zadanie. Teraz powiedz na głos: ,,Wybaczam sobie wszystkie złe uczynki, negatywne myśli i uczucia. Wybaczam wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób skrzywdzili mnie za tego lub poprzedniego życia. Z czystym sercem, umysłem i duszą zaczynam nowe i lepsze życie. Od teraz jestem pełen miłości i szacunku zarówno do innych, jak i do samego siebie. Niech tak się stanie!".

Rytuał oczyszczający, który Wam przedstawiłam należy robić w pełnym skupieniu i tylko wtedy, gdy czujemy, że jesteśmy na to gotowi. Pamiętacie jeszcze o tych pustych kartkach papieru? Na ich kartach zapiszcie w formie listu swoją podróż, wyrzućcie z siebie to co do tej pory było Wam kłodą u nogi. Podpiszcie na dole: ,,Z wyrazami szacunku, Wasze imię i nazwisko". Kartkę spalcie w płomieniu świecy i wizualizujcie, że ta energia ulatuje hen daleko, a wraca ze wzmożoną siłą do Was i wszystkich tych osób wymienionych w Waszym liście w postaci potężnej siły miłości, wybaczenia i pojednania. Możesz też w tej chwili złapać swój kamień i umieścić w nim mentalnie całą negatywną energię nagromadzoną podczas podróży.

Pozostałości po wypalonej do końca świecy, spalonej kartce zawiń teraz w chusteczkę i zakop poza domem lub wrzuć do pobliskiego zbiornika wodnego. Kamień oczyść pod bieżącą wodą lub w wodzie z solą morską i wysusz na słońcu. Otrzyj łzy, odetchnij z ulgą i idź przez życie z czystym sercem, czystym umysłem i czystą duszą. Bądź w pełni sobą i delektuj się tym uczuciem. Uwierz, że jesteś piękny i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Bądź dla innych przykładem, że skoro Ty możesz wybaczyć innym i zmienić siebie - to każdy może. Kochaj i bądź kochany. Akceptuj i bądź akceptowany. Słuchaj i bądź wysłuchiwany.

Pozostaje mi życzyć owocnych podróży i niezapomnianych doznań. Niech każdy z Was poczuje ulgę i spokój i zmieni swoje życie na lepsze - bo gdzie spokój i porządek w środku, tam spokój i porządek na zewnątrz. Wszystkiego dobrego kochani..
Ciekawostka została napisana przez: MonikaEzoterion


Połączenia telefoniczne
    Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:
708 708 022 4.92 zł brutto za minutę rozmowy
227 184 087 4.30 zł brutto za minutę rozmowy .
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 087 lub 0048 227 184 087
Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconwych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.
Usługi dodatkowe
SMS na 7355 o treści początkowej int.169 koszt to 3.69 zł brutto.
SMS na+48 799 599 539 o treści początkowej int.169
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).
CHAT koszt to 1.50 zł/min brutto.
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym - tak jak działo się to dotychczas. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych i statystycznych. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.