widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-03-16

Konstelacje i fazy Księżyca od 16.3.15-23.3.15 dla wszystkich znaków zodiaku.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

"Stojąc w miejscu też można zabłądzić." E Stachura

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?

17.3.15 oczekujemy finału i zakończenia najtrudniejszej konstelacji minionych lat. Uran kwadrat Pluton, który męczy nas od roku 2012, a i wcześniej od 2008 dawał już znak o sobie( wejście Plutona w Koziorożca) łączy się z dokładnością do milimetra po raz ostatni.

Jednak jego energia będzie nam towarzyszyć jeszcze przez wiele następnych miesięcy i lat. Obie planety poruszają się bardzo powoli. Uran w Baranie rządny jest zmian, rewolucji, przeistoczeń. Pluton transformuje stare struktury, które nie od razu są do modyfikowania. Przeistoczenia, skostniałe formy, konserwatywne przyzwyczajenia sprzed wielu dziesiątek lat potrzebują dużego okresu czasu.

Jak gdyby nie było jeszcze tego wystarczająco 20.3.15 oczekujemy zaćmienia Słońca potwierdzającego zakończenie jakieś fazy, zamkniecie ważnego etapu w naszym życiu. Granice zostają postawione. Przechodzące Słonce do znak Barana nie zwiastuje tylko nadchodzącej wiosny, ale również nowy początek, odmienne istnienie, czas rozpoczynania i wyruszenia w drogę.

Gdy każdy nas zajmując się swoimi sprawami, wyzwaniami, czy też problemami główkując, co będzie dalej, planety, natura i przeznaczenie orzekło już dawno wyroki i co każdego z nas czeka. To można przecież odczytać u każdego z nas w horoskopach urodzeniowych.

Finały związane są zakończeniem. Podsumowaniem. Orzeczeniem wyników, rozdaniem nagród lub wytyczeniem innych rozwiązań.

Nie oczekuj tylko, że wszystko, co złe(chwilowo) lub dobre czeka Cię w następnym tygodniu! Działania np. zaćmienia Słońca rozciąga się na następne sześć miesięcy. Do jesieni będziemy powoli wybierać odmienne wybory, zamykać drzwi, za tym, co nie funkcjonuje, formować różnorodne poglądy, przetwarzać emocje i nasze wizje.

Jest możliwe, że historia świata, polityka, gospodarka,w naszych domach i wielkich, małych życiorysach stojąc teraz na trudnych skrzyżowaniach los popycha nas tam, gdzie jest już nam pisane podczas poczęcia.

Punkty zwrotne, nasze wybory, świadomości, plany długo pozostaną jeszcze nam w pamięci. Gdy wielu z was przypomina sobie już przeżyty czas lat 2012 do 2015 myślę, że w tym czasie wiele się zmieniło..

Gdy jedni przeżywali dramaty osobiste lub jeszcze do dziś stoją na rozdrożach można pisać śmiało o nadchodzących przemianach. Uran daje impuls. Pluton drąży tak długo, aż zburzy wszystko tworząc nowe światy, odmienny czas czy też osobowość na zgliszczach i ruinach.

Napięcie od poniedziałku będzie wzrastać. Nie tylko, dlatego, że Merkury ustawia się w kwadracie do Saturna utrudniaj dogadanie się. Energia kwadratu jest trudna. Stare stoi naprzeciw nowemu. Dobro vis a vis złu. Swiatlo po drugiej strony ciemności.

Koncertuj się na sobie i swoich planach. Miej jednak odwagę wypowiadać opinie, wyciągać wnioski. Pomóż tym, którzy są słabsi, zagubieni i nie odnajdują się. Najgorsza jest przecież obojętność. Brak informacji, aktywności i prawdy.

Wszyscy jesteśmy połączeni wydarzeniami. Wspólną świadomością, mądrością i odwagą może zmienić na pozytywne ten świat. Wierzysz w to?

Do uzyskania własnych planów i założeń bezdnie potrzebny spokój, opanowania i równowaga wewnętrzna. Jeżeli potrzebujesz ciszy, postaw sam w tych dniach granice dookoła siebie. Nie pozwól się sprowokować, zarazić negatywną energią, nastrojem i aurą nadchodzących dni. Oszczędzaj swoje siły.

Przechodząca Wenus do znaku Byka jest kosmiczną siłą miłości, przyjaźni, zrozumienia oraz wolności wyznania. W partnerstwach wszelkiego rodzaju zaczynamy podchodzić do siebie ze spokojem, rozwagą i wyrozumieniem.

Teraz ważne jest akceptowanie realiów otaczającego nas makrokosmosu. Rozpoczęte związki ( prywatne, polityczne) będą charakteryzowały się stałością i bezpieczeństwem.

Zaćmienie Słońca w znaku medialnej Ryby w opozycji do praktycznej, analitycznej Panny daje energie do nowych działań, spojrzenia i przeanalizowania przeszłości, wyciagnięcia wniosków i podsumowania tego, co przez ostanie trzy lata się wydarzyło. Siły wyższe, utrudniające lub krzyżujące nasze plany nakazują nam razem z zaćmieniem zatrzymanie i korygowanie naszych ideałów, wizji oraz punku widzenia.

Razem z elipsą niewidocznego Słońca Nów Księżyca pokazuje nam idealistyczne plany wraz z pozytywne moce! Siłą, wiarą i zaangażowaniem można będzie zdobyć naprawę wszystko!

Zastanów się, co musisz skreślić z swojego życia? Co / kto nie pasuje do Ciebie, jest utrudnieniem, smutkiem czy też dylematem? Wchodzące Słonce w znak Barana jest początkiem mimo wstępnego chaosu. Wielka siła tego znaku może przynieść każdemu powodzenie, sukces i spełnienie, gdy uwzględni takt, powagę, wytrwałość oraz pracowitość. Wenus tymczasem w Byku gwarantuje poprawy finansowe. Duże sumy. dające w tym znaku ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Zrezygnuj z nierealistycznych nadziei oraz wyobrażeń. Uwzględnij wymagania zmieniającego się otoczenia, tam gdzie żyjesz i mieszkasz. Obojętnie, w jakim kraju.

Sukces, nowe, szczęśliwe partnerstwa nie będą przy tych konstelacjach pojawiały się od razu. Ale to, co rozpoczniesz wykorzystując swoje przeszłe doświadczenia daje zapewnienie, że wszystko ziści się na pewno.

Zaufaj sobie. Zaufaj swojej intuicji. O tym mówi Nów Księżyca w znaku mistycznej Ryby uwzględniając obiektywizm chwili obecnej( Panna). Ze spokojem odróżnij wizje od realności Potencjał tego tygodnia ma wielkie znaczenie na przyszłe czasy. Koniec wita się z początkiem. Czas przejść do nowych rozdziałów!

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Nic co warte posiadania nie da sie zdobyc bez ryzyka! "G. Shaw

Baran 21.3-20.4

Wenus, Mars i Uran w Twoim znaku nadają jeszcze ton następnemu tygodniu. Jednak wydarzeniem najważniejszym jest nie tylko kwadrat Plutona z Uranem, ale wejście Słońca zapowiadające bardzo piękny i niespodziewanie wybitnie dobry czas.

Jeszcze tylko trzeba będzie uważce około 17.3.15. Twóje decyzje, nastawienie, emocje wymagają zwiększonej samokontroli. Uwzględnij odpoczynek, relaks i odpowiednią ilość snu. Wszelkie ryzyko oraz uczuciowości należy teraz omijać. Jowisz i Saturn w trygonie zajmie się już tym abyś podchodzi do wszystkiego z mądrością uwzględniając przyszły czas..

Profesjonalizm będzie od Ciebie wymagał spokoju, opanowania i przede wszystkim rzeczowości. Pozostań obiektywny ,nie patrz tylko dookoła siebie. Liczą się przyszłe dni, następstwa decyzji i konsekwencje.

Słonce zapowiada wiele możliwości i propozycji, które pod koniec tygodnia Ty sam będziesz wybierał. Koncertuj się na najbliższych. Tu znajdujesz spokój, wsparcie i wszystko, co potrzeba!

Marzenie, które od dawna nosisz w sobie wreszcie się spełni.. Na pewno!

Byk 21.4.-20.5

Dla Ciebie rozpoczyna się bardzo przyjemny, nowy czas. Wenus wchodząca do Twojego, własnego znaku zapowie nie tylko przyjemności, radości, poprawy finansowe, ale również spokój, akceptację i harmonię wewnętrzną Twojego otoczenia. Single mają zwiększone szanse na poznanie kogoś nowego! Gdy Wenus przechodzi przez Twoje Slonce nadchodzące partnerstwa charakteryzja się pełnym zaufaniem, bezpieczeństwem, namiętnością oraz zmysłowością. Razem z nią otrzymujesz nieziemskie siły. Już pod koniec tygodnia poczujesz sam jak rozpiera Cię Twoja fantastyczna energia!

Nadchodzące zaćmienie Słońca i nów Księżyca w pozytywnym aspekcie nakazuje koncentrować się na sobie. Ustawiając się do startu o swoje potrzeby oraz marzenia masz, jako pierwszy największe szanse zwycięstwa!

Podczas współpracy wszelkiego rodzaju można będzie się teraz dogadać. Stawiasz na tolerancję i zrozumienie. Słonce podczas zaćmienia informuje o stworzeniu nowych planów. Twoja egzystencja jest pewna. Poczucie błogości i radości pozostaje przy Byku.

Bliźniak 21.5.-21.6

Pierwsza i trzecia dekad urodzonych z opozycją Saturna, kwadratem Neptuna i Słońca musi nastawić się na nieporozumienia, ograniczenia, trudności w komunikacji czy przeforsowania swoich pomysłów wszelkiego rodzaju. Poddając się decyzjom innych sprawdzaj dokładnie swoje plany i to, co jest Tobie narzucane! Ale nic nie trwa wiecznie i już od końca tygodnia wchodzące Słonce do znaku Barana z jego sextilm będzie Ci pozytywnie towarzyszyć. Egzaminy, sprawdzany będą teraz zdane, założenia zweryfikowane a to, co nie potrzebne po prostu skreślone. Zaćmienie w kwadracie kończy, bowiem Twoje trudności. To, co nie jest zgodne z Twoimi potrzebami będzie znikać z tego świata.

Unikaj kłótni i niepotrzebnych dyskusji. Merkury i Neptun mogą przynieść, bowiem zamieszania. Mars, Jowisz i Uran wskaże Bliźniakom pozytywne decyzje. To, co niekonwencjonalne i oryginalne jest teraz najlepszym rozwiązaniem! Wysłuchaj mądrych propozycji innych! Nowe zadania dodają Ci sił i wreszcie poczujesz się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Szczęście stoi po Twojej stronie!

Pamiętaj o przestrzegania wszelkiego prawa. Umowy muszą być jasne, krótkie dające stałość! Sprawy finansowe musisz wreszcie uporządkować. Myślałeś już o czymś nowym? To jest bardzo dobry czas.

Rak 22.6.-22.7.

Ulokowanie się we wtorek Wenus w znaku Byka zmienia wiele na przyjemnie i pozytywne w sytuacjach Raka!

Już teraz możesz przygotować na więcej czasu dla siebie, radości, słodkie przeżycia oraz wielkie uniesienia! Sprawy materialne też jakoś same się zaczynają układać. Jeszcze musisz przejść przez ostatni kwadrat Urana z Plutonem. Daty urodzenia 7.7.-16.7 z trudnymi konstelacjami powinny wyostrzyć swoje anteny. To, co odbierasz wcale Cię nie myli. Konfrontacja z ludźmi, którzy mają wpływy, siłę czy władzę nie będzie teraz udana. Omijaj emocjonalne decyzje. Choć nie będzie łatwo- zaćmienie w trygonie i nów Księżyca zapowie optymistyczne zmiany na lepsze.

Co prawda, ostatnie rozstrzygnięcia nie będą łatwe. Jeżeli coś sprawia Ci trudności, kłopoty musisz poradzić się przyjaciół, najbliższych czy też osób profesjonalnych. Wiara w siebie, intuicja i komunikacja( Merkury w trygonie!) pomoże w odważnych zamiarach. Wenus jest Twoim sprzymierzeńcem, gdy Słonce z Barana będzie ustawione się w kwadracie. Razem z planetą miłości i harmonii znajdziesz swoje miejsce, dobre układy gospodarcze i emocjonalną przystań, która należy do Ciebie oraz Twoich najbliższych!

Odważ się spełnić swoje marzenia!

Lew 23.7.-23.8

Jest możliwe, że ostatnio brakowało Ci uwagi koncentracji dotyczących planów i marzeń. Konkurencja, z którą się zmierzasz może zabierać Ci energię. Ale razem z zaćmieniem Słońca i jego przejście w bardzo pozytywne dla Ciebie miejsce, poczujesz w sobie moc i wiarę oraz radość z istnienia!

Razem z ta energią zaakceptujesz nowe znajomości, które wiele wniosą dobra w Twoje życie. To, o czym zapomniałeś, albo stwierdziłeś niedawno, że jest tylko iluzjom-jeszcze raz odżyje!

Wszystkie plany z fantastycznymi konstelacjami planet będą teraz zrealizowane! Nie przeforsuj tylko nic swoją silną wolą. Od środy masz najlepsze karty i wiele jokerów w swoich rękawach. Trumf nadejdzie na pewno w krótkim czasie, gdy wykorzystasz mądrości Jowisza oraz impulsy oryginalnego Urana.

Gdy Wenus w kwadracie nie nastraja optymalnie, popatrz dookoła uważnie. Stawiając na kompromis i wyciągnięte do Ciebie ręce akceptuj świetne zmiany i propozycje wysyłane w Twoją stronę. Razem z Marsem podejmujesz solidne rozstrzygnięcia. Atutem jest teraz praca grupowa, braterstwo, lojalność i wyruszenie z zaufaniem do zwycięstwa.

Nie pozwól innym psuć sobie humoru!

Panna 24.8.-23.9

Dla Ciebie nadchodzi bardzo ważny tydzień tego roku. Słonce w opozycji, jego zaćmienie i nów Księżyca również w kontrastowym położeniu to zrozumienie, że nie wszystko to, co sobie przez ostatni czas wymyśliłaś ma szasnę istnienia. Już od początku tygodnia przeanalizuj w spokoju swoje ideały. Wizje przeszłe z opozycją Neptuna oraz Merkurego trudno będzie teraz wdrożyć w życie. Omen kosmosu nakazuje Pannie zmienić coś w sobie. Twoje działania muszą być pewne, a Ty sama potrzebujesz wiece wiary w siebie!

To, co odchodzi nie trzeba na siłę zatrzymywać. Smutek niezrozumienia niespełnienia i zawodu wkrótce będzie znikać i z twojej twarzy. Twoje przekonania nabierają od razu ufności. Impulsywne działania i pójścia za ciosem w tym tygodniu nie popłacą..

Ale gdy Wenus przejdzie już do znaku sympatycznego dla Ciebie Byka pojawiają się nowe, bardzo interesujące partnerstwa. Odmienna publiczność daje Ci wiele mocy i stabilizacji. Razem, bowiem z odmiennymi twarzami będziesz potrafiła zrealizować to, o czym marzysz. Ekonomicznie w bardzo szybkim tempie stajesz szybko do pionu!

Pionierskość oraz postępowość kieruje właśnie Ciebie do szczęśliwych zrządzeń losu.

Posłuchaj najlepiej to, co mówi Twoje serce!

Waga 24.9.-23.10

Wiele planet w opozycji i przejście pod koniec tygodnia Słońca do niezgadzającego się z Tobą znaku Barana wyciąga w tym tygodniu tematy, do których harmonijna Waga nie chętnie powraca.

Razem z kończącym się kwadratem Urana z Plutonem, Ty, jako znak kardynalny będziesz w nadchodzących dniach na pewno wylosowana. Idąc przez życie z negatywnymi myślami za długo ukrywasz przed światem i sobą uczucia i wielką emocjonalność. Nie opłaca się w życiu żyć dla kogoś innego, pracować, poświęcać, kto tego nie szanuje lub nie odwzajemnia. Przede wszystkim druga dekada urodzonych musi liczyć na huśtawkę emocjonalną i wydarzenia, nabierającego ogromnego rozpędu. Jednak Jowisz, radosny mędrzec podaj Ci pomocną rękę w postaci nowej szansy!

Stojąca sobie sama często w drodze znajdź w nowych dniach dużo czasu na przemyślenia. Odważ się, pełnym zaangażowaniem powalczyć o uczucia, władzę, własne spełnienia nie chowając już głowy do piasku!

Mając w sobie wiele talentów nie musisz wiecznie chodzić ze smutną miną. Więcej odwagi! Emocjonalności, ognia i pomysłowości!! Przed Tobą wspaniałe możliwość, które do czerwca postawią Cię na pierwszym, zasłużonym miejscu!

Skorpion 24.10.-22.11

Słonce i Merkury jeszcze w trygonie dostarcza Ci kolosalną siłę, magiczności budując od nowa każdego dnia Twoje wielkie skrzydła. Gdy Pluton, Twój patron uczestniczy w trudnych konstelacjach Twoje uczucia krążą wokół starych, bolesnych tematów, rozczarowań, żalów i ukrytych cierpień.

Jednak Twoja dogłębność oraz wiara rośnie razem z pozytywnymi konstelacjami. Słonce jeszcze w trygonie dla trzeciej dekady urodzonych dodaje odwagi. Skropiony stawiają teraz ważne priorytety, kierując swoją twarz z radością do przyszłości! Nów Księżyca i zaćmienie w trygonie to pożegnanie tego, co i tak się nie opłaciło! Bez smutku żegnasz trudną przeszłość.

Przed Tobą nowe znajomości, pasje, życzenia i nieskończone ideologie. Pojawiające się wiadomości na pewno uradują Twoje serce! Nareszcie więcej i dla Ciebie świeci Słonce. Przystępuj do przedstawionych Ci intersujących układów. Czas na nowe projekty oraz bardzo istotne umowy!

Uczuciowo i finansowo możesz liczyć od końca tygodnia na oszałamiające niespodzianki! Wielu z was osiągnie teraz zatracenie uczuciowe, zmysłowości i namiętności!

Ach.to będzie nastrojowy czas!

Co jest Twoim marzeniem? Niech się teraz wszystko spełni!

Strzelec 23.11.-21.12

Słonce w kwadracie dla trzeciej dekady urodzonych, koniunkcja Saturna i kwadrat Neptuna dla pierwszej dekady Strzelców zwiastuje błędy i nieporozumienia. Nadchodzące zaćmienie Słońca i nów Księżyca w kwadracie mówi, że, co się kończy i nie będzie wspomnienia!

Razem z ogromną pasją pod koniec tygodnia uświadamiasz sobie chaos dookoła, uzależnienia i skąd pojawiły się trudności finansowe. Twoja wiara jest wielka, jednak, czego potrzebujesz i co doda Ci stabilności jest tylko ciągłość i bezpieczeństwo!

Wielkie plany pojawią się wraz z odmienną pozycją Słońca! Teraz będziesz mógł postawić na nowe, kreatywne, mocne pomysły! Twoja pogoń marzeń za nieskonczonością, chęć poznania ciekawych krajów, ludzi, układów na pewno się wkrótce spełni. Poczucie niesprawiedliwości świata, nacisk z zewnątrz i zbyt wygórowane ideały nie trzeba brać sobie teraz do serca.

Przyjmuj, więc już nowe propozycje, nie czekaj! Zaskocz się sam swoim zdecydowaniem, odwagą i wyczuciem odmiennego. Mars w trygonie pogania Cię do przodu. Nie śpiesz się. Mądrość i wyrozumiałość posiadasz Ty sam!

Koziorożec 22.12.-20.1

Przed Tobą trudny tydzień, gdy Pluton w Twoim znaku tworzy finałowy kwadrat z rewolucyjnym Uranem. Jednak układ gwiazd, mimo, że ostrzega przed pochopnością, agresją, manipulacją czy też użyciem siły- przynosi spełnienie i poprawy wszelkich układów. Do piątku polecam nie wychylanie się za bardzo za ustalone ramy. Unikaj ryzyka i emocjonalności wszelkiego rodzaju.

Pozostając w cieniu przywitaj w spokoju nów Księżyca i zaćmienie w sextilu, który oznacza całkowite, pozytywne zmiany.

Mając świadomość swoich własnych błędów, zbyt wielkiej wyrozumiałości i pozwolenie na wykorzystywanie się innym pozwól na kierowanie się intuicjom. Nosząc w sobie wiele rozczarowań, nie tylko tych ostatnich lat, przygotuj się na nowe, bezpieczne znajomości wszelkiego rodzaju. Dla tych, którzy są zagubieni przejście Wenus do Byka obiecuje w trygonie pozytywne związki. Miłość może być szczęśliwa, wzajemna i beztroska. Bez konfliktów, różnic w poglądach i zdań.

Zamykając za sobą ostanie czas od roku 2008 zaakceptuj z odwagą swoje życzenia serca. Koncentrując się nad własną osobą odnajdziesz na pewno swoje zagubione marzenia. Planeta szczęścia obiecuje interesujące znajomości, przyjaźnie bez zakończenia. Wszystkie bolączki, strach przed zgubą egzystencji, niewiara w swoje własne siły odchodzi w zapomnienie.

Wenus napawa Cię uczuciem szczęścia. Razem z nią czeka Cię zabezpieczanie emocjonalno-gospodarcze. Nadszedl czas odbudowy.

Wodnik 21.1.-19.2

Wiele planet w pozytywnych konstelacjach poprawia w imponującym tempie Twoje pozycje w związkach prywatnych i zawodowych. Tęsknoty za wielkimi, dobrymi przyjaźniami myślę, że w ostatnich miesiącach na pewno zostały spełnione. Nowe uczucie jedności, potrzeby bezpieczeństwa i kontynuacji pochodzi od Saturna. Wspólnota już tak Cię nie odstrasza. Masz chęć wysadzenia, w pozytywnym sensie, swojej ostatniej samotności i założenia czegoś zupełnie odmiennego. Zaćmienie i Nów Księżyca w sąsiednim znaku Ryby nie ma na Wodnika większego wpływu. Jednak w zależności od konstelacji horoskopu urodzeniowego tydzień będzie charakteryzował się wielkimi emocjami z Twojej strony. Wenus z Byka ustawia się, bowiem w kwadracie pokazując Ci te miejsca w życiu prywatnym i zawodowym, które trzeba jeszcze raz przenalizować, rozpatrzyć i skorygować.

Twoja energia razem z sextilem Marsa, Urana i Jowiszem jest większa niż sobie są wyobrażasz!

Kieruj się potrzebami swojego przedsiębiorczego serca! Twój patron Uran w sprzyjającym aspekcie będzie się Wodnikiem do końca opiekował! Twoje niekonwencjonalne pomysły zaowocują w profesjonalnym kierunku. W sprawach ekonomicznych szukaj pomocy fachowca. Podpisy ważnych układów muszą być najpierw ostrożnie przemyślane!

Ryba 20.2.-20.3

Droga Rybo zbliża się wyjątkowe wydarzenie tego roku. Zaćmienie Słońca i Nów Księżyca w Twoim znaku wybrało Ciebie do osobistego spełnienia. Gdy dla pierwszej dekady urodzonych kwadrat Saturna wyznacza aktualnie surowe granice nie do przekroczenia, wszystkie Ryby powinny szukać wewnętrznej harmonii. To, co jest w środku Twojego serca musi teraz doczekać realnego istnienia!

Wszystko, co sobie wymyślisz jest w życiu możliwe. Po zaćmieniu Słońca w Twoim znaku niż już nie będzie w Twoim życiorysie tak jak dotychczas. Głęboko przeżyte rany, rola męczennika, rozczarowania, bóle, niepewności odchodzą.. Twoja złota ręka do interesów, nowe znajomości i ważne partnerstwa będę teraz napełnione tym, o czym od dawna marzysz. Ryby, które są jeszcze samotne spotkają partnera duszy. To, co zostało zakończone nie będzie już Cię interesować.

Nosząc w sobie wiele talentów artystycznych rozstajesz sie z etapem tylko fantazjowania. Czas przejść do realizacji Rybo! Poznane teraz specjalne osoby pomogą Ci w profesjonalnym rozwoju nadzwyczajnych predyspozycji ora zdobywaniu wiedzy. Co jest Ci potrzebne to jeszcze: motywacja, konsekwencje i wielkie zaangażowanie.

Czas wyruszyć z zagrzanego miejsca do przodu! Stawiaj na rzetelność i konkretność.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji