widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-05-13

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 11.5.15 do 17.5.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

"Nic nie daje takiej przewagi nad innymi jak opanowanie i zimna krew w każdej sytuacji." T. Jefferson

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?
Przed nam tydzień krytyki i niełatwych wpływów planet. Ale wszystko ma swój sens i nie każda aluzja musi być od razu agresją.

Przechodzący Mars do znaku Bliźniaka zmienia radykalnie nasze działania zmierzając przede wszystkim do wielkich przemian. Razem z nim ważne jest, aby swoje siły kierować na projekty, które mają odbicie w rzeczywistości dbając o motywację i stałość. Negatywne działanie Marsa w tym znaku cechuje się, bowiem nagłe wybuchy złości, zazdrości, nienawiści lub destruktywne czyny.

Wszystko, co ma dobre wpływy na rozwój duchowości oraz poprawy sytuacji materialnych pomoże nam stworzenia czegoś bezpiecznego, mającego sens w przyszłości. A nie w danej tylko chwili!

Nie wyłączając aktualnie nas aprobujących spraw musimy postawić na czynności innowacyjne. Procesy, które będą wymagały od nas dużej cierpliwości, opanowania i ogromnego nakładu pracy. Poruszone będą przede wszystkim sytuacje finansowe, handlowe i układy wszelkiego rodzaju. Nowy powiew wiatru stawia nacisk na duchową harmonię i wartości wyższe w związkach wszelkich kategorii.

Pozycjonowanie się Marsa w niekorzystnym aspekcie do Saturna od 15.5.15 utrudniać będzie rozmowy i dogadanie się. Nie tylko cierpliwość, otwartość będzie teraz potrzebne, ale również zaakceptowanie przeszkód, dokładna analiza, uważne wysłuchanie napomnień i odwaga do podjęcia zmian.

Do przykrych doświadczeń może tylko dojść tam, gdzie ton rozmowy będzie za swobodny lub nieodpowiedni. Przydatność naszej pracy musi mieć jasny sens i cel. Saturn-prawo, władza, przełożeni, organizacje rządzące..etc wytycza granice, domaga się dokładnej taktyki, zasad, regulaminów oraz struktur. Gdy Mars w Bliźniaku papla na wszystkie strony trzy po trzy rozglądając się za banalnością czy bylejakością. To nie będzie akceptowane przez nestora Saturna.Inne, mające nowy wgląd umowy i warunki będą postawione z góry do natychmiastowego wykonania.

Kto nie ma siły przebicia oraz brakuje mu nieugiętości, a przy tym widzi, że jego plany razem z Marsem i Saturnem dopalają się do końca-musi znaleźć w sobie odwagę, aby z czegoś zrezygnować.

Spontaniczne działania są możliwe, jednak Saturn będzie wymagał tylko konkretów. Rzeczywistość musi być zaakceptowana -inaczej ona odizoluje nas od świata. Opozycja Marsa i Saturna grozić trudnością z właściwym kierowaniem swojej osobistej energii( załamania, depresja, strach..)

Istotne teraz będzie podeście z powagą do wszelkich wyzwań. Szacunkiem, godnością i życiowym doświadczeniem można będzie zrozumieć puentę działania obu planet w nieszczęsnym uksztaltowaniu.

Odpowiedzialność ma największy priorytet. Akceptując postawione granice wyciągaj z nadchodzących dni konsekwencje na dalszą przyszłość..

O wpływie opisanej konstelacji na poszczególne znaki zodiaku przeczytasz w horoskopie dla każdego.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?

"Spustoszony przez śmiech i słowa, pobity przez małe uczucia i rzeczy ,przez pół miłości i pół nienawiści, tam gdzie trzeba krzyczeć, mówię szeptem."
Tadeusz Różewicz.Baran 21.3-20.4
Nie masz problemu z zrobieniem tego, co jest do wykonania. Działasz szybko, impulsywnie, nie zastanawiając się długo. Decyzje są podejmowanie błyskawiczne. Może wykonanie do końca konceptów nie jest Twoją dobrą stroną.

Nadchodzący tydzień z Twoim Marsem w niekorzystnej konstelacji nakazuje wszystkim ogromną równowagę wewnętrzną. Nowe propozycje, które będą się w mgnieniu oka pojawiać, wpływają znacząco na cale Twoje życie. Transformacje spadające z nieba są bardzo możliwe!

Saturn, bowiem stoi w trygonie dając Ci to, czego najbardziej potrzebujesz. Powodzenie, szczęście może być długofalowe. Prywatnie, zawodowo oraz sytuacja materialna dzięki odpowiednim wyrokom kierują urodzonych spod znaku Barana ku nowej perspektywie.

Mars w sextilu dodaje Ci mocy. Wychodź miedzy ludzi. Spotykaj się z nimi. Słuchaj, co mówią, co potrzebują i co Ci doradzają. Pozostań przy swoim zaplanowanym celu.

Przeważająca ilość pozytywnie ustawionych planet ma Barana pod swoją opieką.Byk 21.4.-20.5
Twoja cierpliwość i opanowanie objawia się w kiwaniu ze spokojem głową, akceptowaniu tego, co działa Ci na nerwy, a przy tym dopracowywanie rozciągasz w czasie do momentu..aż miarka się przeleje!

Czas wielkich decyzji zbliża się i do Ciebie. Przyzwyczajane i akceptowanie dla świętego spokoju na przykład w związkach, gdzie już nic się nie dzieje, w pracy, która nie jest Twoim spełnieniem, w zadaniach nieodpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Dokończy to, co już dawno rozpocząłeś podejmując ze spokojem tym razem odpowiednie wyroki. Słonce jeszcze w Twoim znaku, razem z pięknym położeniem Wenus nakazuje od natychmiastowego momentu wreszcie walkę o swoje potrzeby duszy!

Od 16 maja, razem z połączeniem Wenus z Neptunem masz wielkie szanse do zrealizowania swoich marzeń. Posłuchaj jeden raz.co jest Twoim największym pragniniem?

Co może sprawić Ci ogromną radość, zadowolenie lub przywołać uśmiech na Twojej twarzy?

Neptun z Wenus to czarodziejskie siły. Interesujące możliwości pojawiają się przed Tobą. Czy pamiętasz jeszcze czas pierwszej randki? Głos bicia Twojego serca można będzie jeszcze raz przywołać.. Zawodowo jesteś na pierwszym miejscu. Nie rezygnuj mimo tego niecierpliwie przed końcem! Pluton w trygonie pozwoli natomiast wykonać kilka zadań jednocześnie.

Spodziewaj się już wkrótce nagrody!Bliźniak 21.5.-21.6
Nawet się nie spodziewasz, co nowe dni trzymają dla Ciebie w zanadrzu..

Wchodzący Mars do Twojego znaku pobudza w Tobie ogromną energię. Sam czujesz od poniedziałku, że czas najwyższy poczesne zmienić. Opozycja Saturna dla pierwszej dekady urodzonych może być tylko dobrze odebrana, gdy przyjmiesz polecenia Saturna, jako pozytywne wyzwanie. Stojąc pod prądem z głową pełną wielkich ideałów nie grozi Ci lot do dołu, kiedy wszystko będzie pod Twoją osobistą kontrolą!

To, o co się starasz od dawna, za czym biegasz ,możesz osiągnąć tylko ze spokojem, opanowaniem przestrzegając absolutnie wszystkie polecenia! Emocje muszą być opanowanie, chociaż Mars będzie namawiał do impulsów bez przemyślenia czy zastanowienia. Merkury i Jowisz pomagają, aby prestiżowe sprawy, np. finansowe miały powodzenie i stałość także w przyszłości. Dni dookoła 12 maja będą na pewno decydujące.

Pamiętaj o pełnej koncentracji. Na błędy w tak ważnym czasie nie możesz sobie bez względu na cokolwiek pozwolić.

Twoja planeta komunikacji obok Słońca pozwala na wiele nowych, znaczących kontaktów. Uranus w sextilu obraca wszystko niespodziewanie w pozytywne strony. Otwieraj się na zmiany i przeistoczenia.

Całe siedem dni wymaga od Bliźniaka mądrości i pogody ducha.Rak 22.6.-22.7.
Razem z Wenus w Twoim znaku przygotuj się na poczucie piękności, radości, romantyczności oraz miłości. Wszystkie Twoje zmysły są od zaraz pobudzone do życia. Rakowa antena odbiera tylko to, co ciekawe, ekscytujące i zachęcające.

Neptun kieruje Cię nadal do wewnątrz.

Całokształt tego, co potrzebujesz, nosisz w sobie. Odważ się sięgnąć po to swoją ręką!

Druga dekada z opozycją Plutona i kwadratem Urana ciągle walczy o swoje prawa. Pamiętaj, że nie wszystko, co zaświta w Twojej głowie jest odpowiednie dla Ciebie.

Koło fortuny czasami zmienia niespodziewanie tory. Zespól kompozycji, które wyrzucasz ze złością przed siebie, może powrócić ze zwiększoną mocą. Choć Uran nadal propaguje zmiany , Ty nie uciekaj od ulepszeń. Tylko pewność siebie oraz akceptowanie obecnej chwili da porządne efekty.

Trzecia dekada urodzonych z sextilem Słońca przejdzie ze spokojem następne dni. Powodzenia zawodowe i poprawa gospodarcza idzie do Ciebie.

Kieruj się cierpliwością oraz spokojem, gdy dookoła inni denerwują się. Nie pozwól nikomu zakłócać Twój harmonijny czas.

Życie może być piękne! Na pewno.Lew 23.7.-23.8
Gdy Mars i Merkury z Bliźniaka krzyknie do Ciebie: "hej, do roboty! "-każdy Lew musi przejść do działania. Pozytywnie ustawione planety są optymalne do naprawiania, korygowania i bezbłędnej, szybkiej komunikacji. Saturn w trygonie z Jowisze pragnie Twego stałego szczęścia. Wszystkie sprawy związane z profesjonalną pracą, zarabianiem, nawiązywaniem kontaktów i wymianą myśli oraz informacji stoi aktualnie pod pięknymi gwiazdami!

Nie wiem, dlaczego jeszcze nic nie robisz! Teraz, w tym momencie jest czas abyś zabezpieczył swoją egzystencję!

Wykorzystaj dobrą pozycję Jowisza, która sprowadza ludzi znamiennych i pomocnych także w dniach następnych. Korzystając z dobrych konstelacji jesteś na drodze do samodzielności i najważniejsze; odpowiedzialności za siebie.

Gdy Saturn ustawi się w opozycji do Marsa wysłuchaj rady najlepszych przyjaciół. Priorytetem będą przeżycia, doświadczenia przeszłości i konsultacja ludzi z autorytetem.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze z kwadratem Słońca musi akceptować ograniczenia. Twój zapal niech iskrzy aż do końca.

Tylko nie poddawaj się na krótko przed zwycięstwem!


Panna 24.8.-23.9
Sextil Wenus i trygon Słońca oraz Plutona to grunt, aby Panna sprytnie ominęła wyzwania i niemiłe niespodzianki. Mars, bowiem będzie ustawiał się w kwadracie, a w dodatkowej konstelacji z Saturnem oznacza to czerwoną tablicę "stop" i ograniczenia.

Postaw na intelektualny luz, praktyczne doświadczanie i wyrafinowane mądrości. Napięcia mogą, bowiem do końca tygodnia się zwiększać. Akceptuj postawione Ci wymagania. Opozycja Neptun poleca wycofanie się, spokojną analizę i wysokie skupienie.

Strach przed brakami i niekompetentnością może doprowadzić do rozbieżnego nastroju. Nie widzę podstawy do braku sił duchowych. Opanowując strach i fantazjowanie masz szasnę przejść z powodzeniem do następnych punktów.

Twoja największa szansa leży aktualnie w sprawach miłosnych. W związkach odnajdujesz z radością siebie. Nowe osoby pojawiające się na drogach singli wprowadzają radykalne zmiany w życiu.

Ze wszystkim, o czym od dawna myślisz poczekaj spokojnie do końca tygodnia. Jeszcze Neptun przyniesie piękne chwile, natchnienie, a może i olśnienie? Razem z pozycją Księżyca dokonasz kompetentnych i roztropnych wyborów.Waga 24.9.-23.10
Niespodziewane korzystne układy planet mogą sprawić, że poczujesz się szczęśliwą! Mars i Merkury przynosi z Bliźniaka nowe szanse, mądre rozumowanie, a komunikacja przyspiesza dając Ci korzystne rozwiązania najtrudniejszego. Jowisz przyświeca jeszcze wszystkim Wagom na drodze do powodzenia. Zawodowo jesteś jedną z pierwszych. Twoje zdrowie poprawia się radykalnie. Wielka siła Marsa da odczuć się w każdej dziedzinie życia. Pozytywnie!

Wreszcie się długo nie zastanawiasz podchodząc do wszystkiego bardziej na luzie. Będzie można zaimponować innym zdecydowaniem i konsekwencją!

To, co rozpoczęłaś w trudzie i pocie czoła już niedługo doczeka korony. Na przód Wago, prędzej. Odwaga pozwoli Ci tylko spełnić wszelkie marzenia!

Twoje talenty nie są iluzjom i warto je teraz pokazać. Nawet, jeżeli się boisz trzeba będzie podwinąć rękawy. Teraz możesz działać idąc radośnie przed siebie. W sprawach miłosnych warto posłuchać rady ukochanej strony. Zbyt egoistyczne działania nie popłacą.

Kwadrat Twojej własnej Wenus zwiastuje, że tracisz coś cennego. Związki wszelkiego rodzaju wymagają Twojej szczególnej uwagi. Rzuć okiem na wzmożone wydatki. Czy myślałaś już o planie gospodarczym?Skorpion 24.10.-22.11
Ta Wenus w cudnym trygonie przynosi dla pierwszej dekady urodzonych nareszcie odpoczynek. Twoje i otoczenia nastawienie pozwala zauważyć dookoła piękno dnia codziennego. Przed Tobą otwiera się marzeń tunel z wielką uczuciowością. Gdy Wenus pozwoli wyczuć to, co inni nie rozumieją, pomyśl przede wszystkim o sobie. Już niedługo kończy się czas opozycji i Skorpion wejdzie w spóźnioną wiosnę.

Drugiej dekadzie urodzonych kwadrat Jowisza i sextil Plutona pozwoli z wielką mocą pokonać wszelkie przeciwności. Niemożliwe z konsekwencją i uporem pokaże ile biegłości, siły przebicia i powabów nosisz w sobie!

Trzecia dekada urodzonych z opozycją Słońca i Marsa ma przed sobą wyzwania. Może się przydarzyć, że pełna szklana nagle się przeleje i zapragniesz strzelić prawdą w oczy np. kolegom, przyjaciołom lub przełożonym. Uwaga..

Opozycja Marsa, a ten w niebezpiecznym położeniu z Saturnem może przynieść za sobą wiążące Ci ręce konsekwencje. Przesuń lepiej bolesne prawdy na inne terminy, ponieważ wkrótce możesz to pożałować. Prawo musi być przestrzegane.

Kieruj się przesłankami planety miłości. Spokój, radość i opanowanie pozwoli w następnych dniach odnaleźć bliskie Ci osoby, z którymi będziesz mógł podzielić się nawet tajemnicą. Cierpliwości.Strzelec 23.11.-21.12
Merkury, Mars i Saturn zapowiadają dla Strzelca radykalne zmiany.

Do końca tygodnia doświadczysz jasności. Zdecydowany i pełen zaangażowania zadeklarujesz się na całkowite odmienne życiowe losy. Myśląc już od dawna nad przyszłością zauważyłeś na pewno wiele narzuconych Ci przeistoczeń. Wszystko to, co ustabilizowane ma racje istnienia. Prawo i prawda zawsze zwycięża.

Teraz priorytetem jesteś Ty, Twoja sytuacja zawodowa, finansowa i wszystko, co kochasz.

Lista Twoich marzeń i snów jest długa. Rozstrzygnięcia podejmiesz z pewnością. Twoja odwaga będzie zadziwiającą. Nie ufaj wszystkim dookoła. Najpierw daj sobie samemu posłuchu.. Neptun w kwadracie chce Cię sprowadzić na niewłaściwe drogi.

Jowisz i Uran w trygonie jest cały czas przy Tobie. Szukaj dla siebie autorytetów. Pomoc otrzymasz albowiem znienacka. Czerp korzyść z tego, co mówią inni wskazując Ci przy okazji wyjścia z wszelkich trudnych sytuacji.

Nowe elementy oraz impulsy dodają Ci werwy i ochoty do przemiany. Włącz swój szósty zmysł. Teraz i natychmiast.

Czasami opłaca się wskoczyć do zimnej wody. Ale bez prowokacji i z większą dozą suwerenności.Koziorożec 22.12.-20.1
Jeszcze trygon Słońca jest publicznym oświadczeniem, że wszystko dobrze się ułoży. Zajmuj się od poniedziałku tym, co należy do Twoich obowiązków. Odpowiedzialność spada na Ciebie, choć Wenus w opozycji będzie się starała pokazać coś innego.

Razem z nią przyszedł czas na miłość, uczucia i dostrzeżenie tego niewidzialnego. Naprawy i zmiany należy rozpocząć od siebie. Na drugim miejscu będą Ci, których może ostatnio zaniedbałeś. Sprawy partnerstw wszelkiego rodzaju powinny doczekać konkretów. Połowiczne działania, półśrodki i pobieżności nie są Twoim credo.

Dlatego tydzień przyniesie ważne rozstrzygnięcia. Uran w kwadracie robi miejsce bez pytania na nowe oraz odmienne. Głębokie, autentyczne uczucia będą tu potrzebne, aby Cię do końca przekonać. Rodzina i uczucia stają się najważniejsze.

Koniec tygodnia przynosi niesamowite wydarzenia. Wenus i Neptun zsyła dla Ciebie ludzi i propozycje niemające całkowicie do czynienia ze światem realnym.A jednak.

Połączenia, przypadki, emocje mogą być Ci już znane. Koziorożec sam wyczuje ten odpowiedni moment.


Wodnik 21.1.-19.2
Pierwsza i druga dekada urodzonych nie podda się bez zdobycia wyznaczonego celu. Mars w trygonie jest tym, na co czekasz od dawna! Nagle poczujesz swoje autentyczne wielkie moce, aby przekształcić to, co Ci przeszkadza. Zdecydowanym, prostym krokiem pomaszerujesz tam gdzie należy! Jest w Tobie aktywności, co nie miara i nawał myśli, które trzeba wdrożyć do życia.

Odpręż się i spojrzyj na otaczający świat z tej odmiennej strony. Wielka koncentracja i przestrzeganiem prawa masz szansę zdobycia powodzenia. Saturn może trochę będzie zwalniał, wskazując istotne detale oraz Twoje bezpieczeństwo. Uranus, Jowisz i Merkury w trygonie to szczęście na całej linii. Skromność odstaw teraz na boki. Tylko pewną siebie postawą przekonasz podobnie myślących do wielkich projektów.

Trzecia dekada urodzonych jeszcze z kwadratem Słońca i Marsa musi akceptować postawione granice. Energię trzeba odpowiednio kierować. Powikłane sytuacje możesz przerobić tylko pozytywnym myśleniem i wiarą, że wkrótce wiele się zmieni. Idź za głosem swojego serca. Ono wie, co należy diametralnie poprawić. Nowy świat czeka na Ciebie. Co żywo działaj z konsekwencją. To wprowadzi wielkie odmiany na lepsze we wszystkich dziedzinach Wodnika egzystencji.

Nagle staje się przyjemnie i ciekawie!Ryba 20.2.-20.3
Mars i Saturn trzyma pierwszą dekadę w szachu. Ogromny nacisk obu planet nie pomaga odnalezieniu wyjścia z ciemnego labiryntu. Abyś wreszcie znalazła jasne drogi w biegu życia posłuchaj, co mówi Wenus. Jej położenie z Raka przypomina o układach i związkach wszelkiego rodzaju, które leżą Ci na sercu.

Co jest prawda? Co jest autentyzmem? A co tylko niespełnionym wyobrażeniem lub może nawet iluzją, której sama sobie wmawiasz? Od dłuższego czasu odsuwasz od siebie to, co należałoby dawno posprzątać. Saturn będzie zmuszał do konsekwencji i wytrwałości w działaniu. Wygra ta Ryba, która się nie podda. Są ludzie wokół Ciebie, którzy daj Ci bezpieczeństwo! Przetrzyj oczy!

Gdy komunikacja z kwadratem Merkurego szwankuje, albo Ty sama nie masz już ochoty, sięgnij ręką po sextil Plutona! Jeżeli coś nie rozumiesz -zapytaj! Twoja wielka siła intuicji oraz magia jest w stanie wszelkie trudności pokonać!

Mars z Saturnem może przynieść burzę, która pewnie zakończy się kwarantanną. Ale Słonce w sextilu nie pozwoli na brak wewnętrznej harmonii.

Radość i chęć życia pod koniec tygodnia powraca. Księżyc w Twoim znaku oddaje uczucie harmonii.

Nie czekaj na jutro! Podejmuj śmiało decyzje, nawet gdybyś musiała pokazać swoje odmienne oblicza.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji