widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 027 lub 0048 227 184 027

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
15-22
Wtorek
15-22
Środa
15-22
Czwartek
16-22
Piątek
16-22
Sobota
13-22
Niedziela

Informacje

Serdecznie witam na portalu
"Magiczne Wrota"

Moje życiowe motto; Pomagam,nie szkodzę"
Od wielu lat pomagam wszystkim potrzebującym poprzez dar jasnowidzenia,a także pracując jako bioterapeuta i radiesteta.Łączenie wspólnej wiedzy,a także ciągłe dokształcanie się ukształtowało ze mnie osobę, która inaczej Widzi, Słyszy i Czuje.

Niosę pomoc w wielu dziedzinach życia,takich jak; skomplikowane sprawy zdrowotne,uczuciowe,rodzinne, finansowe.
Uzdrawiam rodzinne relacje sięgając do czasu narodzin.W tym celu stosuję uzdrawiające wizualizacje,medytacje.Ponieważ widzę aurę człowieka,wskazuję na problemy zdrowotne, które już istnieją i jakie mogą mieć konsekwencje.

Jako radiesteta podpowiadam,czy miejsce,w którym przebywasz lub śpisz nie znajduje się na ciekach wodnych, lub czy w Twoim domu nie przebywają fantomy energetyczne, które powoduje złe samopoczucie.

Zajmuję się także odnajdywaniem zaginionych osób lub zwierząt.
Zapraszam do wspólnej rozmowy.Aby pomóc,potrzebna będzie mi tylko Państwa data urodzenia lub osoby,o którą chcecie zapytać.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji