widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 027 lub 0048 227 184 027

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
15-22
Wtorek
10-17
Środa
15-22
Czwartek
10-23
Piątek
12-23
Sobota
15-23
Niedziela

Informacje

Serdecznie witam na portalu"Magiczne Wrota"

Moje życiowe motto;Pomagam, nie szkodzę"
Od wielu lat pomagam wszystkim potrzebującym poprzez dar jasnowidzenia, a także pracując jako bioterapeuta i radiesteta.Łączenie wspólnej wiedzy,a także ciągłe dokształcanie się ukształtowało ze mnie osobę, która inaczej Widzi, Słyszy i Czuje.
Niosę pomoc w wielu dziedzinach życia,takich jak; skomplikowane sprawy zdrowotne,uczuciowe,rodzinne, finansowe.
Uzdrawiam rodzinne relacje sięgając do czasu narodzin.W tym celu stosuję uzdrawiające wizualizacje,medytacje.Ponieważ widzę aurę człowieka,wskazuję na problemy zdrowotne, które już istnieją i jakie mogą mieć konsekwencje.
Jako radiesteta podpowiadam,czy miejsce,w którym przebywasz lub śpisz nie znajduje się na ciekach wodnych, lub czy w Twoim domu nie przebywają fantomy energetyczne, które powoduje złe samopoczucie.
Zajmuję się także odnajdywaniem zaginionych osób lub zwierząt.
Zapraszam do wspólnej rozmowy.Aby pomóc,potrzebna będzie mi tylko Państwa data urodzenia lub osoby,o którą chcecie zapytać.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się