widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 027 lub 0048 227 184 027

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Grafik

Poniedziałek
15-22
Wtorek
10-17
Środa
15-22
Czwartek
10-23
Piątek
12-23
Sobota
15-23
Niedziela

Informacje

Serdecznie witam na portalu
"Magiczne Wrota"

Moje życiowe motto; Pomagam,nie szkodzę"
Od wielu lat pomagam wszystkim potrzebującym poprzez dar jasnowidzenia,a także pracując jako bioterapeuta i radiesteta.Łączenie wspólnej wiedzy,a także ciągłe dokształcanie się ukształtowało ze mnie osobę, która inaczej Widzi, Słyszy i Czuje.

Niosę pomoc w wielu dziedzinach życia,takich jak; skomplikowane sprawy zdrowotne,uczuciowe,rodzinne, finansowe.
Uzdrawiam rodzinne relacje sięgając do czasu narodzin.W tym celu stosuję uzdrawiające wizualizacje,medytacje.Ponieważ widzę aurę człowieka,wskazuję na problemy zdrowotne, które już istnieją i jakie mogą mieć konsekwencje.

Jako radiesteta podpowiadam,czy miejsce,w którym przebywasz lub śpisz nie znajduje się na ciekach wodnych, lub czy w Twoim domu nie przebywają fantomy energetyczne, które powoduje złe samopoczucie.

Zajmuję się także odnajdywaniem zaginionych osób lub zwierząt.
Zapraszam do wspólnej rozmowy.Aby pomóc,potrzebna będzie mi tylko Państwa data urodzenia lub osoby,o którą chcecie zapytać.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji