widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-10-02

Miłość niejedno ma imię

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość niejedno ma imię" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.

"Mądre kobiety wiedzą co oznacza poczucie własnej wartości."

-Niska samoocena często prowadzi nawet najbardziej niezwykłe kobiety do destrukcyjnych związków

-Samoocena to podstawa każdego pozytywnego związku, jaki kiedykolwiek zbudujesz

- Jeśli jesteś ciągle zaangażowana w związki z Tymi niewłaściwymi, możesz nigdy nie mieć okazji poznać Tego Właściwego

-Nie jest zbyt mądre opuszczanie mostu zwodzonego, dla każdego mężczyzny, który utrzymuje że jest rycerzem w błyszczącej zbroi

Choć jesteśmy cudowne , jako Kobiety pochodzące z planety Wenus, często nie doceniamy tego atrybutu, uważając się za osobę ,która jest nikim.

Większość z Nas jest wspaniałą matką, kochanką, przyjacielem, kucharką.
Choć nieczęsto się do tego przyznajemy, to bez kochanego mężczyzny u boku nie ma się poczucia że życie jest barwne.

Istotne w naszym związku jest, aby Nasz przyjaciel okazywał cień zainteresowania, gdy Jego kobieta mówi, lub robi coś , co sprawia że czuje się piękna, pożądana i ważna.

Ona nie chce się wiązać z byle kimś, tylko że niedostatek samooceny i brak krytycznego osądu są czynnikami sterującymi jej życiem. To dlatego angażuje się w związki z mężczyznami, którzy na nią nie zasługują.
Zachowuje się tak jakby nie miała oczu.

Zdejmijmy opaskę z oczu, spróbujmy podążyć za naszymi marzeniami. Spójrzmy w lustro naszej duszy oraz lustro pokojowe i doceńmy to piękno i mądrość, które jest w Nas.

Klimatem sprzyjającym takim rozważaniom, są afirmację przez słowo pisane, malowane, wizualizacje oraz medytacje podczas pełni księżyca.

Opracowała Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji