widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-03-30

Horoskop Dziecięcy

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Horoskop Dziecięcy" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszulę.Każdy z Nas jest indywidualnością, także dziecko, które przychodzi na świat.

Tak jak dla nas dorosłych horoskop przedstawia w 12 domach nasze życiowe credo , takie samo ma znaczenie dla urodzonych dzieci. Przedstawiam Wam Drodzy Rodzice, charakterystyczne cechy znaków zodiaku dla każdego dziecka.

BARAN
Nie próbuj na siłę formować osobowości malucha. Pokazuj mu rzeczywistość, z różnych punktów widzenia, aby wiedziało, że to co robi, nie zawsze musi się podobać innym.

BYK

Mały Byczek jest bardzo wrażliwy na nagany, krytykę i kary, zwłaszcza w jego odczuciu wymierzone niesprawiedliwie. Nie zmuszaj do do zabawy z innymi dziećmi, pozwól mu zdecydować o tym samodzielnie.

BLIZNIĘTA
Dziecko spod znaku Bliźniąt potrzebuje dużo zaangażowania ze strony rodziców. Interesuje się wszystkim co się wokół niego dzieje. Pamiętaj, aby metody wychowawcze opierały się na wskazówkach, a nie na karach.

RAK

Ze względu na silna potrzebę poczucia bezpieczeństwa dziecko spod znaku Raka wymaga ogromnego wsparcia, dużej ilości wskazówek i ochrony. Zapoznawaj je ze światem i rozwijaj w nim umiejętności społeczne., które są niezbędne do poradzenia sobie w codziennym życiu.

LEW

Dziecko spod znaku Lwa lubi osiągać sukcesy i stawiać czoło wszystkiego rodzaju wyzwaniom. Twoim ważnym zadaniem jest pomóc ukierunkować niespożytą energię.

PANNA

Maluszek spod znaku Panny jest dzieckiem bardzo zorganizowanym, dlatego dyscyplina zazwyczaj nie jest konieczna. Uwielbia zwierzęta i troszczy się o nie Pozwól mu na taki luksus

WAGA

Dziecko spod znaku Wagi jest bardzo aktywne i ma wyraźną skłonność do niekontrolowanych zachowań. Dzięki twojemu cierpliwemu wyrozumiałemu nadzorowi jest w stanie przejść przez trudne etapy rozwojowe, Może już w młodym wieku osiągnąć dojrzałą osobowość.

SKORPION

To dziecko to mała tajemnicza istota. Często zamknięta w swoim świecie. Twoja wyrozumiałość i zapewnienie mu ciekawych wyzwań, odpowiedniego wynagrodzenia dadzą dziecku poczucie że nie jest sam ze swoimi marzeniami.

STRZELEC

Kontrolowanie potomka spod znaku Strzelca może być trudne, ponieważ ceni sobie wolność i swobodę, Okazuj mu dużo czułości, wykaż zainteresowanie jego "zwariowanymi" zabawami. Nie stosuj kar fizycznych. Wzbudzi to w nim tylko agresję.

KOZIOROŻEC

Dziecko spod znaku Koziorożca dorasta szybciej niż jego rówieśnicy. Jest pewne siebie i zdaje sobie sprawę z własnych potrzeb. Nie pozwól się tyranizować, dużo tłumacz i wspieraj słowem i czynem.

WODNIK

Mały Wodnik to buntowniczy i niezwykle wymagający indywidualista. Często uzdolniony artystycznie .Pozwól dziecku przechodzić przez poszczególne etapy rozwoju w swój własny , nietypowy sposób. Z małego wynalazcy możesz stworzyć geniusza.

RYBY

To dziecko jest ponadprzeciętnie wrażliwe .Często nieobecne duchem, postrzega w inny nietypowy sposób zewnętrzny świat. Lubi baki i wszystko co jest związane z magią. Nie krytykuj je za to lecz spróbuj wejść do jego świata..

Opracowała Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam: - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji