Jasnowidz Jula

Skorpion

Witam serdecznie Jasnowidz Jula :)
\\\\\\\"Jesteś swoim najwyższym autorytetem. Nie umieszczaj swojego źródła autorytetu poza sobą. Skieruj się do wewnątrz, aby zobaczyć, czy prawda, którą znalazłeś jest w harmonii z prawdą, którą znalazłeś w swoim sercu.?( autor: Neale Donald Walsch)
Jestem tu po to aby pokazać drogę, często światełko w tunelu lub po prostu wyjaśnić co i dlaczego dzieje się w Twoim życiu w chwili obecnej oraz jakie perspektywy stoją przed Tobą? Nie daję gotowych rozwiązań i odpowiedzi, decyzja zawsze należy do osoby pytającej. Widzę obrazy, znaki, które nie zawsze są jasne dla mnie ale Tobie pokarzą informację, na których warto się skupić i które odegrają/ odgrywają ważną rolę w Twoim życiu.
Pracuje z energią, uzdrawiam i oczyszczam. Staram się pomóc w taki sposób aby osoba korzystająca z zabiegów sama się wzmacniała, rozwijała duchowo oraz akceptowała i doświadczał w sposób zrozumiały i czytelny tego co przychodzi do jej życia. Oczyszczając zabieram doświadczenia, karmy i negatywne energie, otwierając czystą białą kartę na przyszłość.
Zapraszam :)
Bardzo proszę o zadawanie konkretnych pytań oraz podawanie danych, t.j. imię i data urodzenia. Sms służy do odpowiedzi na jedno krótkie pytanie ze względu na jego pojemność. Nie udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące osób trzecich.

Grafik

  • PoniedziałekDostępny
  • WtorekDostępny
  • ŚrodaDostępny
  • CzwartekDostępny
  • PiątekDostępny
  • SobotaDostępny
  • NiedzielaDostępny

Telefon

Zadzwoń na 708 788 660 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 056 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.