widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 660708 788 660 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0560048 227 184 056 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 056 lub 0048 227 184 056

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Dostępny
Wtorek
Dostępny
Środa
Dostępny
Czwartek
Dostępny
Piątek
Dostępny
Sobota
Dostępny
Niedziela
Dostępny

Informacje

Witam serdecznie Jasnowidz Jula :)
"Jesteś swoim najwyższym autorytetem. Nie umieszczaj swojego źródła autorytetu poza sobą. Skieruj się do wewnątrz, aby zobaczyć, czy prawda, którą znalazłeś jest w harmonii z prawdą, którą znalazłeś w swoim sercu.?( autor: Neale Donald Walsch)
Jestem tu po to aby pokazać drogę, często światełko w tunelu lub po prostu wyjaśnić co i dlaczego dzieje się w Twoim życiu w chwili obecnej oraz jakie perspektywy stoją przed Tobą? Nie daję gotowych rozwiązań i odpowiedzi, decyzja zawsze należy do osoby pytającej. Widzę obrazy, znaki, które nie zawsze są jasne dla mnie ale Tobie pokarzą informację, na których warto się skupić i które odegrają/ odgrywają ważną rolę w Twoim życiu.
Pracuje z energią, uzdrawiam i oczyszczam. Staram się pomóc w taki sposób aby osoba korzystająca z zabiegów sama się wzmacniała, rozwijała duchowo oraz akceptowała i doświadczał w sposób zrozumiały i czytelny tego co przychodzi do jej życia. Oczyszczając zabieram doświadczenia, karmy i negatywne energie, otwierając czystą białą kartę na przyszłość.
Zapraszam :)
Bardzo proszę o zadawanie konkretnych pytań oraz podawanie danych, t.j. imię i data urodzenia. Sms służy do odpowiedzi na jedno krótkie pytanie ze względu na jego pojemność. Nie udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące osób trzecich.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji