widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 678708 788 678 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0580048 227 184 058 4.99 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 058 lub 0048 227 184 058

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witajcie,

Mam na imię Malwina. Ezoteryką zaczęłam się interesować w 2012 roku i od razu stała się moją pasją. Los obdarował mnie mistrzowskimi liczbami 11 oraz 33. Dzięki nim odnalazłam w ezoteryce swoje powołanie. Chociaż u mojego Mistrza - Anny Majchrowicz, zaczęłam się uczyć dopiero kilka lat temu, to dzięki silnej intuicji w szybkim tempie zaczęłam rozwijać swoje umiejętności. Ukończyłam wiele kursów m.in.:

Tarot Waite'a
Runy Voenix
Karty Lenormand
Karty Cygańskie
Tarot Smoków
Karty Anielskie

Pracuję również na pentagramie numerologicznym wg nauk Pana Sylwestra Chordeckiego.

Chcę pomóc Tobie i wskazać rozwiązanie problemu, ale także jego przyczynę. Osoby którym pomogłam cenią mnie za trafność, szczegółowość oraz szczerość w swoich wróżbach. Nie opowiadam bajek, tylko przedstawiam dokładnie to, co pokazują mi karty. A nie zawsze jest to coś, co chce się usłyszeć. Mimo to, osoby wracają do mnie i polecają innym.

Odpowiadam na pytania z każdej sfery życia, za wyjątkiem pytań o datę śmierci, numery lotto, płeć dziecka itp. Nie stawiam też diagnoz lekarskich - powiem tylko na co powinno się zwrócić szczególną uwagę podczas wizyty u lekarza.Wykonuję również świece rytualne z naturalnego wosku palmowego, które można u mnie zamówić.Na wróżbę przez callback można się umówić na inne godziny czy też inny dzień. Napisz krótką wiadomość i umówimy dogodny termin.Na SMS oraz email odpowiadam zawsze w najkrótszym możliwym czasie, jeśli tylko jestem zalogowana. Możecie też śmiało pisać, gdy nie jestem na koncie - na wszystkie pytania odpowiem, gdy znowu będę dostępna.*********************************************************************************************************************************************Proszę także podawać imię oraz datę urodzenia osoby lub osób, których pytanie dotyczy.

Zachęcam również do podzielenia się z opinią i wystawienia komentarza po uzyskaniu porady. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy.********************************************************************************************************************************************Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji