widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 678708 788 678 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0580048 227 184 058 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 058 lub 0048 227 184 058

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Witajcie,

Mam na imię Malwina. Ezoteryką zaczęłam się interesować w 2012 roku i od razu stała się moją pasją. Los obdarował mnie mistrzowskimi liczbami 11 oraz 33. Dzięki nim odnalazłam w ezoteryce swoje powołanie. Chociaż u mojego Mistrza - Anny Majchrowicz, zaczęłam się uczyć dopiero kilka lat temu, to dzięki silnej intuicji w szybkim tempie zaczęłam rozwijać swoje umiejętności. Ukończyłam wiele kursów m.in.:

Tarot Waite'a
Runy Voenix
Karty Lenormand
Karty Cygańskie
Tarot Smoków
Karty Anielskie

Pracuję również na pentagramie numerologicznym wg nauk Pana Sylwestra Chordeckiego.

Chcę pomóc Tobie i wskazać rozwiązanie problemu, ale także jego przyczynę. Osoby którym pomogłam cenią mnie za trafność, szczegółowość oraz szczerość w swoich wróżbach. Nie opowiadam bajek, tylko przedstawiam dokładnie to, co pokazują mi karty. A nie zawsze jest to coś, co chce się usłyszeć. Mimo to, osoby wracają do mnie i polecają innym.

Odpowiadam na pytania z każdej sfery życia, za wyjątkiem pytań o datę śmierci, numery lotto, płeć dziecka itp. Nie stawiam też diagnoz lekarskich - powiem tylko na co powinno się zwrócić szczególną uwagę podczas wizyty u lekarza.Wykonuję również świece rytualne z naturalnego wosku palmowego, które można u mnie zamówić.Na wróżbę przez callback można się umówić na inne godziny czy też inny dzień. Napisz krótką wiadomość i umówimy dogodny termin.Na SMS oraz email odpowiadam zawsze w najkrótszym możliwym czasie, jeśli tylko jestem zalogowana. Możecie też śmiało pisać, gdy nie jestem na koncie - na wszystkie pytania odpowiem, gdy znowu będę dostępna.*********************************************************************************************************************************************Proszę także podawać imię oraz datę urodzenia osoby lub osób, których pytanie dotyczy.

Zachęcam również do podzielenia się z opinią i wystawienia komentarza po uzyskaniu porady. Bardzo motywuje mnie to do dalszej pracy.********************************************************************************************************************************************Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji