widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-06-10

Feng shui w domu

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Feng shui w domu " przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.To starożytna sztuka planowania przestrzeni w harmonii z naturą. Zastosowanie jej zasad jest proste i najczęściej wymaga wprowadzenia małych zmian.

Osoby stosujące feng shui zauważają pozytywne zmiany we wszystkich sferach życia:
-uczuciowej, finansowej, zawodowej, rodzinnej, zdrowotnej.

Nawiązując do sfery mieszkalnej. Ważne aby unikać zagracenia. Do pokojów należy wpuszczać dużo światła i powietrza, a szczególnie do pomieszczeń rzadziej używanych. Wszystkie pomieszczenia powinny mieć właściwe proporcje, żadne nie powinno być dużo większe kosztem pozostałych. Chcemy aby jak najwięcej energii wpływało do domu i przemieszczało się pomiędzy pokojami. Drzwi do mieszkania powinny otwierać się do środka, aby nie zakłócać przepływu energii Chi.

Salon powinien znajdować się niedaleko wejścia do mieszkania, a kuchnia i sypialnia dalej. Kuchnia i łazienka nie powinny się znajdować na środku mieszkania.

Jadalnia powinna znajdować się blisko kuchni, ale jak najdalej od drzwi wejściowych. Powinna być dobrze oświetlona, aby wpływało do niej dużo pozytywnej energii Chi

Salon to bardzo ważne pomieszczenie, ponieważ tu zbierają się domownicy, by wspólnie odpoczywać, rozmawiać i przyjmować gości. Pokój powinien odzwierciedlać charaktery I zainteresowania domowników.

Sypialnia jest po kuchni najważniejszym pomieszczeniem w domu. Najlepiej jak jest położona jak najdalej od drzwi wejściowych. Wejście do niej nie powinno się znajdować w jednej linii z drzwiami wejściowymi ponieważ to odbiera poczucie bezpieczeństwa. Również jak najdalej od łazienki i kuchni, ze względu na zapachy.

Istotne jest ustawienie łóżka. Powinno ono stać tak, by leżąca osoba widziała wszystkich wchodzących do sypialni.

Ważne, aby "śpiący" nie był skierowany stopami do drzwi!

Toaleta i łazienka nie powinna się znajdować naprzeciwko sypialni i być jak najmniej dostrzegalna.

Domownicy stosujący powyższe zasady dostrzegają lepsze samopoczucie w każdej sferze życia.

życzę Wam dobrej energii Chi.

Opracowała Jasnowidz Urszula


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witajcie na Magicznej Stronie. W dobie zdrowotnego kryzysu życzę; -duchowego wsparcia Istot, w które wierzycie. Niech dają Wam: - światło i ciepło Słońca -rozświetlają ciemność nocy -wspomagają Waszą energetykę zdrowotną . -Niech los obdarzy Was przychylnością. życzy Wam tego Jasnowidz Urszula
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji