widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-05-25

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 25.5.15 do 31.5.15.

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Jaki będzie tydzień dla wszystkich?



"Nie płacz w liście, nie pisz, że los ciebie kopnął. Nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia. Kiedy Bóg drzwi zamyka-otwiera okno." Jan Twardowski"Kwadratowy chaos" rozpoczyna się już od poniedziałku. Razem z wielką ilością trudnych konstelacji nowe dni będą wymagały od nas wysokiego skupienia, koncentracji oraz wewnętrznej harmonii.

Na pierwsze miejsce wysuwają się sprawy partnerstw oraz sytuacje materialne w relacjach prywatnych oraz biznesowych. Ci, którzy z uporem trzymają się na przestarzałych tradycjach, przyzwyczajeniach i metodach działania mogą oczekiwać trudnych ewentualności pogodzenia się z nowymi wymogami otaczających nas planet.

Nadmierne skupienie na sprawach emocjonalnych, materialnych, zaborczość, chciwość, zazdrość może w partnerstwach doprowadzić do krótkich, ale intensywnych rewolucji zakończonych zerwaniem.

Merkury jest w biegu wstecznym, a to oznacza, że komunikacja, dogadanie jest utrudnione. Nadmierna krytyka skierowana przeciw drugiej osobie, może wrócić do nas ze zwiększoną mocą. Nieprzyjemne wydarzeni oraz informacje, uczucie jakbyśmy stąpali we mgle nie będzie ułatwiać nam szybkich i jasnych decyzji.

Gdy Wenus z Uranem będzie starała się anulować niektóre układy, wielu stwierdzi, że nie ma możliwości odseparowania.. Uzależnienia wszelkiego rodzaju dochodzą do głosu, Mars z Neptunem i Merkurym nie doda nam sił, aby podjąć jednoznaczne, pewne nakazy. Stworzenie nowego planu jest teraz nie możliwe.

Tendencja wymijających manewrów, odwracania głowy, brzydkie szepty dla świętego spokoju mamrotane pod nosem zwiększą się z obawy przed podjęciem jakichkolwiek rozstrzygnięć.

Aby unikać błędów i nieporozumień potrzebna będzie logika. A ta będzie teraz dostarczana tylko przez empatię oraz kreatywność.

Dobrze byłoby w nadchodzącym tygodniu unikać ze świadomością poważnych rozmów, zbędnych dyskusji i wysłuchiwania wymądrzania ludzi bez polotu. Chęć niezależności, wolności słowa, potrzeby bezpieczeństwa wchodzi drogę niecierpliwemu działaniu i zbyt szybkiemu myśleniu.

Poczekaj, pomyśl. Nie śpiesz się. Nie podejmuj teraz ostatecznych decyzji.

Nie trzymaj się też kurczowo swoich doktryn, idee czy nierealistycznych działań. Wszystko, bowiem może wrotce okazać się -iluzją.

Od piątku do niedzieli Merkury przechodzący Słonce( pozycja spalona, niekorzystna) przyspieszy niektóre wiadomości, sytuacje i wydarzenia, gdzie łatwiej będzie oddzielić to, co ważne od zupełnie zbędnego. Dla każdego z nas będzie to faza oddalania się od starych struktur myślenia i pozostawienie za sobą przestarzałych wzorców działania. Nie dokonuj teraz wielkich obietnic czy zobowiązań. Nie podpisuj niczego. Nie rozpoczynaj ważnych projektów. Wyczucie, emocje, wyobraźnia i kreatywność niech pomoże uniknąć spraw, które w rzeczywistości w ogóle nie maja prawa istnienia.

Sytuacje partnerskie, nowo poznane osoby, wiara czy może lepiej łatwowierność, biznes i transakcje handlowe wymagają zwiększonej kontroli.

Merkury w biegi wstecznymi i ustawiony w kwadratach oszukuje, zwodzi kierując się kłamstwem, impulsywnością, powierzchownością prowadzi do kłótni, żalów, frustracji, załamania. Wszelka komunikacja ( ruch drogowy, powietrzny, mailowy, wiadomości, informacje, podrożę..itd) stoi pod złymi gwiazdami.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem. "

Nick Vujicic


Baran 21.3-20.4
Wiele nowych pomysłów, które ciągle teraz pojawiają się w Twojej głowie to przyczyna pozycji Twojego Marsa w znaku Bliźniaka. Kreatywny czas można tylko będzie wykorzystać z tym, co jest na długi czas. Saturn, bowiem w trygonie pilnuje kontrolując Ciebie na równowagę i stabilność. Nie wszystko będzie ważne. A jeszcze mniej przyspieszy osobiste powodzenie. Dlatego stawiaj na dobrą pozycje Słońca w sextilu, które zapewnia awans, gdy swoją energię będziesz kierował na to, co da Ci spokój i porządek.

Pluton kwadrat dla drugiej dekady urodzonych sprzyja nieprzyjemnym dyskusjom, nieporozumieniom i zerwaniu układów, które i tak nie są do uratowania...

Jowisz jest Twoim astrologicznym królem w trygonie zapewniając porządne wyniki. Wytyczając sobie cele patrz na wszystko z pespektywy. Mimo, że Uranus z dnia na dzień wprowadza w Twoje dni chaos i zamieszanie pragnąc przede wszystkim odkrycie Twojej indywidualności.

Do ważnych rozmów poodchodziłabym w tym tygodniu bardzo ostrożnie. Baran znajduje się w skrzyżowaniu ogniowym trudnych planet.

Dystans, zastanowienie i powaga będzie dobrym doradcą. Nie wypowiadaj zbyt szybko to, co możesz za moment pożałować.Byk 21.4.-20.5
Razem z Wenus i Neptunem w sextilu podchodzisz z błogim spokojem i radością do wszelkich wyzwań świat. Nie ma chyba nic na razie, z czym nie mógłbyś sobie poradzić. Aura nastrojowości, pownosi siebie, romantyczności otacza optymistycznego Byka.

Wykorzystaj dobry czas swojej Wenus do załatwienia tego, co było dla Ciebie trudnością. Partnerstwa, sytuacje gospodarcze stoją pod dobrymi konstelacjami. Warto teraz zwrócić uwagę na swoich najbliższych. Decyzje musisz podejmować aktualnie. Twoja siła razem z Twoją patronką jest zwiększoną abyś wybrał odpowiednie dyrektywy.

Pluton trygon jeszcze bardziej pomaga dodając Ci zwiększonej energii, ekspresyjności przebicia i celowości zamierzonych poczynań. Wielka, jakość przeszłych doświadczeń jest z Tobą. Masz szansę w tym momencie na stałe powodzenie i szczęśliwe koleje losu.

Bezgraniczne szanse należy dobrze wykorzystać. Wiele spraw przeszłego czasu można teraz odpowiednio rozwiązać wyciągając odpowiednie wnioski. Tydzień zapowiada się bardzo dobrze. Pozostań przyjazny i rozpromieniony.Bliźniak 21.5.-21.6
Planety w Twoim znaku są na pewno zyskiem, który należy wykorzystać z głową. Merkury jest w biegu wstecznymi kierując nie tylko Ciebie, ale całą resztę znaków zodiaku do niepotrzebnych czynów. Za jego namową w połączniu z Neptunem może się przydarzyć, że ulegniesz wpływom gwiazd robiąc coś zbędnego.. Lub wykorzystując do nieprzemyślanych, lekkomyślnych decyzji. Saturn w opozycji dla pierwszej dekady urodzonych zamyka wiele dróg, stawiając granice dla tego, co trzeba się pozbyć. Nic, co nieprzydatne nie będzie miało prawa pozostać przy Tobie.

Słonce w koniunkcji jest najlepszym sprzymierzeńcem dla Bliźniaka. Z radością i swobodą zabierasz się do działań! Wielką energię dostarcza także Uranus i Jowisz. Szczęśliwe zrządzenia losu, niecodzienne pomysły i dziarskie, genialne idee sprzyjają teraz Twojej postawie.

Masz wiele możliwości, aby zadowalająco i owocnie przejść nadchodzący czas. Planety błyskotliwie mogą mianować Cię szczęściarzem tygodnia.

Unikaj przede wszystkim przeciągania struny, nieprawdy, powierzchowności oraz niestosownego działania!Rak 22.6.-22.7.
Tydzień będzie spokojniejszy.

Zaskoczony wydarzeniami minionych dni musisz przyznać, że są jeszcze wydarzenia, których nikt na świecie nie jest w stanie przewidzieć. Pluton w opozycji to zdradzieckie, manipulacyjne siły. Przeznaczenowe przypadki nie są do ominięcia.

Wenus w Twoim znaku wpływa na Twoje myśli i czyny bardzo pozytywnie. Ze spokojem opierasz się na swojej intuicji. Twoja atrakcyjność, zmysłowość i piękno wzrasta. Nie masz ochoty na psucie sobie dobrego humoru czymkolwiek..

Gdy Wenus ustawia się w kwadracie do Urana trzeba będzie liczyć na niespodziewane przypadki. Szczególnie koniec drugiej i początek trzeciej dekady urodzonych musi spodziewać się nieprzyjemnych zrządzeń losu. Wymienione daty muszą uważać na sytuacje gospodarcze. Omijaj długie dyskusje bez końca. Wchodząc w jakikolwiek konflikt prowokujesz kłótnie bez doczekania się happy-end-u. Mów prawdę. Wymagaj konkretów. Nie twórz na siłę zakłamanej harmonii. Prawda musi pozostać prawdą, a Ty sam przyznaj się do swoich potrzeb.

Nie kieruj się w tym tygodniu decyzjami i wnioskami innych. Liczą się Twoje drogi, cele oraz wytyczne. Wyłącznie to, co ma przyszłość będzie mogło pozostać przy Raku!

Lew 23.7.-23.8

Aż sześć pięknych planet stoi w bardzo pozytywnych aspektach, aby pozwolić wszystkim spod znaku Lwa spełnić swoje marzenia! Ale uwaga! Merkury w biegu wstecznymi razem z Neptunem namawia do niesolidności. Unikając pokus dookoła będziesz w stanie w nadchodzących dniach stworzyć, coś ogromnego! Cały świat leży u Twoich stóp, aby wszystkie oczy skierowane były tylko na Ciebie! Słonce z Bliźniaka dodaje lekkości i swobody, aby tworzyć sobie samemu drzwi, które były Ci do tej pory zatrzaśnięte przed nosem. Jest wiele innych, kreatywnych sposobów abyś zdobył to, co dawno już jest zaplanowane, ale nie doczekało realizacji!

Widzisz jasno sens tego, co robisz wierząc w swoje zwycięstwo. Komunikacja będzie płynąc szeroką, owocną rzeką, gdy postawisz na autentyczność.

Mars dodaje Powera i pewności siebie we wszelkich działaniach, gdy inni błądzą w ślepym labiryncie. Pomóż, co niektórym wybrnąć z zaułka. Saturn nakazuje wszystkim wielką odpowiedzialność, stałość i kompetencje!

Nie pozwól się prowokować tylko układom gwiazd. Wywołany do sporów, dyskusji możesz niespodziewanie zapłonąć aż do pożaru. Spokój i opanowanie pomoże uniknąć niepotrzebnych sytuacji!


Panna 24.8.-23.9
Pierwsza i połowa drugiej dekady urodzonych z wielką ilością kwadratów musi wyszukać w sobie cierpliwość, opanowanie oraz wielką koncentrację. Gdy Saturn stawia Cię ciągle przed trudnymi egzaminami, pozostałe gwiazdy tylko jeszcze utrudniają!

Nawet najbardziej spokojnemu znakowi zodiaku może być za, wiele, gdy wyzwania piętrzą się i nie widać światła na końcu tunelu. Ale po malutku.

Wenus jest ciągle w pięknym aspekcie do Twojego Słońca byś znalazła oazy spokoju. Miłość, przyjaźń i najbliżsi są przy Tobie na pewno! Pluton w trygonie pragnie wyostrzyć Twoje talenty. Wychodź z cienia! Działaj bez pospiechu! Wielka energia niedługo się zmienia i jeszcze będziesz mogła doczekać się poważnego zwycięstwa!

Nie dopuść tylko, aby niewłaściwe osoby miały wpływ na Twoje decyzje. Mars w kwadracie stawia przed Tobą wyzwania. Należyty spokój uzyskasz tylko dzięki swojej wewnętrznej harmonii. Dobrym pomysłem czy też odskocznią byłby krótki wyjazd lub spotkania z ludźmi, którzy dodaj Ci poczucia stałości i bezpieczeństwa. Twoje ciało i duch wymaga zaopatrzenia w pozytywną energię!Waga 24.9.-23.10
Słonce, Merkury i Mars stoi w przyjaznym trygonie do znaku Wagi zapewniając jej pozytywną energię, siłę przebicia i nowa liczbę znajomości, która umila aktualnie każdą chwilę. Profesjonalnie możesz to bardzo dobrze wykorzystać. Zawodo wysuwasz się szybko na pierwsze pozycje. To, co chcesz zdobyć musisz przedstawiać prosto i jasno. Owocne dialogi są gwarantowane dla pierwszej dekady urodzonych.

Druga dekada Wag z kwadratem Plutona wymaga precyzyjnych celów i prosto wytyczonych dróg. Pluton jest przyczyną nieporozumień, chaosu i niezrozumienia. To, co odchodzi od Ciebie trudno będzie przy sobie przemocą zatrzymać. Zrezygnuj lepiej z tego, akceptując realia.

Opozycja Urana i kwadrat Wenus namawia abyś lepiej unikała w tym tygodniu trudnych tematów partnerskich. Konflikty i wyzwania nakłaniają Wagę do kompromisu. Pozostań spokojna nawet w trudnych sytuacjach, przyznając się do tego, co leży Ci na sercu. Nie rób nic, co Ci nie akceptujesz w sercu. Proste słowo: "nie" jest najlepszą metodą. Wymuszanie sztucznego zadowolenia będzie od raz przez innych całkiem odmiennie odebrane.

Bądź sobą. Czwartek jest dobrym dniem na załatwienie ważnych spraw.Skorpion 24.10.-22.11
Zachować wewnętrzny spokój i nie dać się zarazić chaotyczną atmosferą dookoła będzie Twoim największym zadaniem. Twoje układy planet razem z Wenus i Neptunem nadal są bardzo dobre, jeżeli nie pozwolisz wpłynąć innym na Twoje osobiste sytuacje!

Trygon Wenus zapewnia Twój dobry, osobisty nastrój. Odkrywasz, co dzień coś pieknego. Zarówno w pracy jak i życiu nieoficjalnym zadowolenie jest Twoim sprzymierzeńcem. Bardzo kreatywne zajęcia umilają Ci czas. Relaks i odpoczynek, przyjemności są chwilowo pod Twoją ręką. Pomimo, że do pełni szczęścia brakuje jeszcze wiele z kwadratem Jowisza, Pluton, Twój sprzymierzeniec podkreśla osobiste wartości. To, co zaplanujesz spełni się na pewno. Intuicyjne myślenie ułatwi Twoją pracę.

Jednak Skorpion potrzebuje więcej wartości oraz zaangażowania profesjonalnego. Powierzchowne dyskusje planet z Bliźniaka nie zadowala do końca Ciebie.

Poczekaj. Planety trzymają w zanadrzu dla Skorpiona wiele dobrego. Prawdziwe szczęśliwe momenty jeszcze Cię zadziwią.

Teraz jest aktualnie rozdział radości nawet z małych, kameralnych elementów. Twój czas dopiero nadchodzi.Strzelec 23.11.-21.12
Pierwsza i początek drugiej dekady urodzonych z trzema opozycjami planet i koniunkcją Saturna musi przygotować się na sprawdziany i wyzwania w życiu przede wszystkim zawodowym. Największą trudnością może być Merkury w biegu wstecznymi w niekorzystnym połączeniu z Neptunem, dlatego już teraz wyostrz swoją uwagę i koncentrację!

Zbyt szybkie, nieprzemyślane do końca decyzje mogą pogmatwać Twoje plany. Nie kieruj się tam, gdzie nic nie jest zbadane! Wymiana informacji nie będzie dobra, a dochodzące do Ciebie wiadomości nie muszą być prawdziwe.

Dlatego nowe dni będą wymagać od Strzelca zupełnej kontroli. Impulsywne współdziałanie i współpraca z ludźmi niekompetentnymi może zaszkodzić nie tylko Twojej opinii, ale również znaczącej przyszłości. Ważne jest; zachowaj spokój, zwróć uwagę na swoje zdrowie unikając chaosu, nacisku z góry i ponaglania nierozsądnych przyjaciół. Dystans do wszystkiego, co zbyt szybkie, łatwe i niezgłębione jest teraz dobrym doradcą..

Jasna głowa, pewność czynów i otwarte serce pomoże odpowiednio ocenić realną rzeczywistość.

Jowisz i Uranus jeszcze Ci pomaga. Na brak pomysłowości i błyskotliwości Strzelec nigdy nie będzie narzekać!


Koziorożec 22.12.-20.1
Jesteś świadomy swojej odpowiedzialność, a układy planet jeszcze bardziej o tym przypomnianą. Wenus w opozycji dodaje Ci może czaru, jednak wiele sytuacji nie będzie sprzyjać jasnym i pewnym decyzjom. Koziorożec wierzy mimo wszystko w dobrą przyszłość mając w pamięci swoje plany i marzenia. Neptun czyni Cię dumnym. Romantyczny nastrój, pewność intuicji jest do pozazdroszczenia.

Pluton w koniunkcji i kwadrat Urana dla drugiej dekady urodzonych nakazuje uwagę dotyczącą partnerstw wszelkiego rodzaju. W Twoim kręgu najbliższych jest wielu, których Cię zawodzi lub do tego dojdzie... Pluton jednak ma swoje dobre strony, odbierając bezpowrotnie przeszłość. Neutralne, bezkonfliktowe zachowanie pomoże Ci unikać sytuacji bez gniewu.

Nie pozwól na wystartowanie do próby sił czy niepotrzebnych konkurencji. Autentyczność i Twoje wartości są już na odpowiednim miejscu.

Merkury w biegu wstecznymi razem z Neptunem nie przyśpieszy żadnych wielkich projektów.

Stawiaj na wyrozumiałość i tolerancję.Wodnik 21.1.-19.2
Słonce, Merkury i Mars spacerują pod rękę razem z Wodnikiem. Szczególna pozycja wymienionych planet wzmacnia Twój status zawodowy i prywatny. Pomimo, że Merkury jest w biegu wstecznymi przytłumiony do tego przez boga mórz, Neptuna nie ma dla Ciebie zagrożenia. Idziesz swoją drogą starając się odwrócić nieprzychylną przeszłość. Od planet możesz wymagać spełnień nawet największych, nieosiągniętych do tej pory życzeń!

Saturn w sextilu pragnie tylko Twojej stałości. Bezpieczeństwo życiowe może dawno nie było przez Ciebie brane pod uwagę..ale ta pozycja planety karmy pomoże przeforsować, nawet to, co uważałeś za niemożliwe.

Słonce w trygonie jest wielkim szczęściem. Wiele spraw będzie układać się po Twojej myśli, bez najmniejszego trudu. Mars pokazuje się tylko z pozytywnej strony. Jego siła trygona jest po to abyś zabrał się za wielkie projekty i zadania! Nie marnuj czasu. Musisz działać teraz! Niech dobry talent organizacyjny wzmocni Twoje pozycje we wszelkich założeniach!

Jowisz w opozycji i sextil Urana zaprasza do wypróbowania czegoś nowego. Tylko się nie rozpraszaj! Kieruj prostą drogą do celu! Power-a, siły przebicia i fantazji na pewno Ci nie zabraknie. Szczęście, bowiem otwiera przed Tobą swoje bramy.Ryba 20.2.-20.3
Pozytywnie stojąca Wenus otacza Cię wielkim płaszczem bezpieczeństwa od złych wpływów zewnętrznych. Wszystko, co dobre i piękne jest przy Tobie. Trudne konstelacje przy pomocy Neptuna także mogą być odpowiednio odwrócone w ostatnim momencie. a jest ich bardzo dużo..

Szczególnie pierwsza dekad urodzonych i połowa drugiej musi wytężyć swoją uwagę, aby nie uwikłać się w bardzo trudne cyrografy, z których trudno będzie uciec. Merkury w biegu wstecznymi w kwadracie to nieporozumienia, nieodmówienia i sprzeczne informacje, które możesz wziąć za dobre monety. Tylko Twoja intuicja może teraz być przeciw środkiem abyś powróciła do realu. Cierpliwość anielska przyda się do walki z przeciwnościami i wyzwaniami od strony Marsa. Agresję Twoich konkurentów czy zazdrośników skwituj tylko skinieniem głową. Nie opłaci się wchodzić w niefunkcjonalne konfrontacje.

Pluton w trygonie jest wielką siłą poprawiającą Twój image. Wszyscy odbierają Cię, jako bardzo pewną siebie oraz silną. To się przyda! Wykorzystaj położenie planety transformacji do zdobycia tego, czego od dawna pragniesz! Jeszcze dyplomacja i empatia rozwiązuje z dnia na dzień przeszkody omijając zręcznie brak sprzyjających warunków.

Niech Neptun prowadzi Cię do swoich sfer wyższych nie zapominając przy okazji o otaczającej Cię prawdziwości życia.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji