widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-29

Cierpliwość - może być zaproszeniem do szczęścia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Cierpliwość - może być zaproszeniem do szczęścia" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.

Cierpliwość. Kiedy idziemy do wróżki, i ona radzi nam cierpliwość, myślimy że będziemy cierpieć, bo musimy czekać i będzie trudno.

Na pewnym poziomie rozwoju duchowego cierpliwość to już zupełnie inna definicja.

Kiedy umiemy się już dysocjować, czyli być jednocześnie uczestnikiem zdarzeń i obserwatorem w szerszym kontekście; być jak człowiek który stoi na scenie swojego życia i jednocześnie jak Bóg, który siedzi na widowni i widzi wszystko, Bóg, jakkolwiek go pojmujesz, wtedy cierpliwość jawi się inaczej.

To, że jakiś aktor wejdzie na scenę później, nie znaczy przecież, że jego rola będzie mniej piękna albo mniej doniosła.

Ten kto wchodzi na końcu, ma często "ostatnie słowo".

Jako ostatni przychodzą najważniejsi goście. Wtedy na nikogo nie czekają.

Rozmawiałam kiedyś z Panią, która była ostatnią, trzecią żoną swojego męża. Ona na niego czekała. Powiedziała "Tak to wymagało cierpliwości, ale wiem, że już żadna inna kobieta nie zajmie mojego miejsca." I nie zajęła. I kiedy ten mężczyzna mówił jej "jesteś najwspanialsza", ona wiedziała, że on z pewnością i doświadczeniem wie co mówi.

Kiedy słyszymy wskazanie Cierpliwość często pytamy o czas. Dobrze, mam być cierpliwa, mam czekać, ale do kiedy ? Czy kiedy pytamy do kiedy, jesteśmy cierpliwi ? ... Łatwiej jest nam rozłożyć siły i wspiera nas nadzieja.

Joasię znam od zawsze. Kiedy miała Saturna na Słońcu chciała uciekać. Była gotowa wyjechać za granicę, zmywać naczynia, sprzątać. Poszła umęczona beznadzieją do pani astrolog, usłyszała "Poczekaj, posiałaś ziarno. Zostaw je, niech wykiełkuje i rozkwitnie". Rozkwitło. Saturn sobie odszedł, Jowisz wszedł na ascendent i dziś wszystko wygląda inaczej. Dziewczyna wyjechała w wymarzoną podróż, poznała interesującego mężczyznę, a z panią astrolog przeszła na ty. Dziś często w rozmowach z przyjaciółkami mówią "Bo Miłka powiedziała ..." I wszystkie radośnie się śmieją.

Tamita


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji