widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 593708 788 593 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7730048 224 179 773 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 773 lub 0048 224 179 773

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Wtorek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Środa
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Czwartek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Piątek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Sobota
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Niedziela
Zawsze, kiedy jestem dostępny

Informacje

Tarocista z wieloletnim doświadczeniem, znany z popularnych programów telewizyjnych. W swojej pracy posługuje się kartami klasycznymi, Tarotem, numerologią oraz wykonuje zabiegi energetyczne w tym m.in. oczyszczenie oraz zrównoważenie energetyczne. Jako numerologiczna siódemka posiada niezwykły dar interpretacji kart wykorzystując przy tym zdolności jasnowidzenia. Opracował autorski rozkład "Droga Życia", dzięki któremu osoba pytająca może dowiedzieć się o swojej przyszłości w trzech najważniejszych sferach życiowych jak uczucia, finanse i zdrowie oraz dodatkowo otrzymać ochronny przekaz energetyczny.

Prowadzi popularne programy ezoteryczne zarówno w stacjach telewizyjnych o zasięgu ogólnopolskim, jak i regionalnym, gdzie dał się poznać, nie tylko, jako świetny specjalista w dziedzinie ezoteryki, ale jego odpowiedzi zawsze znajdywały potwierdzenie w ustach widzów. Opracował autorski rozkład kart "Droga Życia", który mówi o zagrożeniach, jak i pozytywnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku lat w życiu osoby pytającej lub jej bliskich.

W codziennej pracy ezoterycznej, oprócz kart korzysta z wiedzy psychologicznej oraz dużego doświadczenia zawodowego. Cechuje go profesjonalizm, a udzielane przez niego odpowiedzi są bardzo konkretne i rzeczowe. Pomaga Klientom z całej polski i świata, a także osobom znanym z pierwszych stron gazet.

W pytaniach zadawanych poprzez SMS - zawsze proszę podać swoje imię, datę urodzenia, imiona i daty osób, których dotyczy pytanie, jak również proszę zadawać jedno konkretne pytanie.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji