widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 593708 788 593 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7730048 224 179 773 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 773 lub 0048 224 179 773

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Wtorek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Środa
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Czwartek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Piątek
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Sobota
Zawsze, kiedy jestem dostępny
Niedziela
Zawsze, kiedy jestem dostępny

Informacje

Tarocista z wieloletnim doświadczeniem, znany z popularnych programów telewizyjnych. W swojej pracy posługuje się kartami klasycznymi, Tarotem, numerologią oraz wykonuje zabiegi energetyczne w tym m.in. oczyszczenie oraz zrównoważenie energetyczne. Jako numerologiczna siódemka posiada niezwykły dar interpretacji kart wykorzystując przy tym zdolności jasnowidzenia. Opracował autorski rozkład "Droga Życia", dzięki któremu osoba pytająca może dowiedzieć się o swojej przyszłości w trzech najważniejszych sferach życiowych jak uczucia, finanse i zdrowie oraz dodatkowo otrzymać ochronny przekaz energetyczny.

Prowadzi popularne programy ezoteryczne zarówno w stacjach telewizyjnych o zasięgu ogólnopolskim, jak i regionalnym, gdzie dał się poznać, nie tylko, jako świetny specjalista w dziedzinie ezoteryki, ale jego odpowiedzi zawsze znajdywały potwierdzenie w ustach widzów. Opracował autorski rozkład kart "Droga Życia", który mówi o zagrożeniach, jak i pozytywnych wydarzeniach, które będą miały miejsce na przestrzeni kilku lat w życiu osoby pytającej lub jej bliskich.

W codziennej pracy ezoterycznej, oprócz kart korzysta z wiedzy psychologicznej oraz dużego doświadczenia zawodowego. Cechuje go profesjonalizm, a udzielane przez niego odpowiedzi są bardzo konkretne i rzeczowe. Pomaga Klientom z całej polski i świata, a także osobom znanym z pierwszych stron gazet.

W pytaniach zadawanych poprzez SMS - zawsze proszę podać swoje imię, datę urodzenia, imiona i daty osób, których dotyczy pytanie, jak również proszę zadawać jedno konkretne pytanie.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się