widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-10-10

Runa na nowy rok dla każdej wibracji numerologicznej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa na nowy rok dla każdej wibracji numerologicznej" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.


Każdy z nas realizuje określoną drogę życia, a cykle, możliwości i tendencje zmieniają się wraz ze zmianą nowego roku numerologicznego.

W tym roku, tj. od 20 września, każdy do swojej drogi życia dodaje wibracje 2, którą to niesie rok 2018.

Niektórzy z nas staną u progu nowych wyzwań, niektórzy będą zmagać się z przeszłością bądź swoimi wewnętrznymi dylematami, a wokół innych będzie się tak dużo działo, że mogą nie nadążyć za wydarzeniami dnia codziennego.

Poniżej przedstawiam moją propozycję run dla poszczególnych wibracji, aby wspomagały Nas w nowym roku.

Dla wibracji 1 - Runa Wunjo

Jedynki weszły w 3 rok, aby mogły wykorzystać w pełni pakiet trójki pomoże runa Wunjo.

Dla wibracji 2 - Runa Jera

Dwójki weszły w 4 rok, Jera to wytrwałość i i praca, to na czym w tym czasie powinny skoncentrować się wszystkie osoby realizujące drogę dwójki.

Dla wibracji 3 - Runa Ansuz

Trójki weszły w 5 rok, aby w czasie spontaniczności, pośpiechu i szaleństwa, decyzje jakie będziecie podejmować, wybory których będziecie dokonywać były mimo wszystko mądre i przemyślane a nie tylko pod wpływem impulsu.

Dla wibracji 4 - Runa Othalla

Czwórki weszły w 6 rok, Othalla będzie pięknym wzmocnieniem dla czasu, w którym koncentrujemy się głównie na tym co bliskie sercu, domu, rodzinie, bliskich.

Dla wibracji 5 - Runa Mannaz

Piątki weszły w 7 rok, aby w pełni wykorzystać Wasz wewnętrzny potencjał, mądrość i umiejętności, a wasze myśli nie uciekały w ciemne zaułki myślowych czeluści wspomóżcie się Mannaz.

Dla wibracji 6 - Runa Tiwaz

Szóstki weszły w 8 rok, czas materializacji Waszych marzeń, czas zbierania żniw tego co zostało wcześniej zasiane, a aby droga była prosta i wspomogła osiągnięcie celu bez żadnych przeszkód wspomóżcie się Tiwaz.

Dla wibracji 7 - Runa Petro

Siódemki weszły w 9 rok, proponuję na ten karmiczny czas runę Petro, aby ochrona i wsparcie Sił Wyższych dawało Wam siłę i poczucie bezpieczeństwa w tym roku.

Dla wibracji 8 - Runa Raido

Ósemki weszły w 1 rok, Runa Raido pozwoli się Wam wybudzić z dziewiątkowego snu, przyspieszy wszelkie działania w Waszym życiu, pomoże zostawić za sobą przeszłość i z impetem wejść w nową dziewięciolatkę ze świadomością że to Wy jesteście ,,woźnicami wozu", który zwie się życie.

Dla wibracji 9 - Runa Gebo

Dziewiątki weszły w 2 rok, aby w pełni otworzyć się na dary jakie ten czas Wam przyniesie, ale również aby utrzymać równowagę nastroju, w czasami kapryśnej dwójce proponuję Gebo.

Powyższe runy są ogólnymi propozycjami dla poszczególnych wibracji. Oczywiście mogą nie spełniać wszystkich Państwa oczekiwań, wszak każdy z nas często potrzebuje innej wspierającej energii.

Aby zobaczyć co w danym momencie potrzebne, lub po prostu otrzymać to czego oczekujecie zapraszam do kontaktu.

A wszystkim życzę dobrych doświadczeń w nowym numerologicznym roku

Oliwia


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji