widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 774 lub 0048 224 179 774

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
8-20
Wtorek
8-20
Środa
8-20
Czwartek
8-20
Piątek
8-20
Sobota
8-20
Niedziela
8-20

InformacjeDzień dobry :)
Witam Cię na moim profilu. Jestem Oliwia, numerologiczna 11 :) jak na numerologiczną 11 przystało nauczyciel, intuicjonistka z łatwiejszym wglądem w to co niewidoczne.
Runy od ponad 15 lat są moją pasją, miałam przyjemność opowiadać Państwu o runach w programach telewizyjnych EzoTV, Tvn oraz RodinTv.
Pracuję również z Kartami Anielskimi, a cechy charakteru Osoby Pytającej odczytuję w cyfrach, zapisanych w portrecie numerologicznym.
Jeśli chcesz sprawdzić czy problemy rozwiążą się po Twojej myśli,
jak potoczą się relacje między Tobą i kimś,
kiedy będzie sprzyjający czas na zmianę pracy, inwestowanie.
Co w najbliższym czasie zadzieje się w sferze finansowej, uczuciowej w zdrowiu. Na te wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzą Runy. One nie są wyrocznią są drogowskazem dzięki któremu możesz dokonać dobrego wyboru.
Wykonuję rytuały runiczne: miłość, zdrowie, osiągnięcie celu, oddalenie energetyczne od jakiejś osoby, oraz inne strefy życia w zależności od Twojej potrzeby.
Przygotowuję indywidualne skrypty runiczne, nieocenione talizmany i pomoc w każdej strefie życia.

Odszukam też w Twojej duszy pokłady pozytywnej energii, która zakotwiczy się w Twojej codzienności.
Karty anielskie, tak bardzo przepełnione ciepłą i kolorową energią, będą bardzo pomocne przy odpowiedziach na Twoje pytania. Anioły podpowiedzą, jakie energie zaprosić do swojego życia, aby się stało one szczęśliwsze i lżejsze.

Zapraszam do kontaktu. Oliwia :)

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się