widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 774 lub 0048 224 179 774

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
8-20
Wtorek
8-20
Środa
8-20
Czwartek
8-20
Piątek
8-20
Sobota
8-20
Niedziela
8-20

Informacje

Dzień dobry :)
Witam Cię na moim profilu. Jestem Oliwia, numerologiczna 11 :) jak na numerologiczną 11 przystało nauczyciel, intuicjonistka z łatwiejszym wglądem w to co niewidoczne.
Runy od ponad 15 lat są moją pasją, miałam przyjemność opowiadać Państwu o runach w programach telewizyjnych EzoTV, Tvn oraz RodinTv.
Pracuję również z Kartami Anielskimi, a cechy charakteru Osoby Pytającej odczytuję w cyfrach, zapisanych w portrecie numerologicznym.
Jeśli chcesz sprawdzić czy problemy rozwiążą się po Twojej myśli,
jak potoczą się relacje między Tobą i kimś,
kiedy będzie sprzyjający czas na zmianę pracy, inwestowanie.
Co w najbliższym czasie zadzieje się w sferze finansowej, uczuciowej w zdrowiu. Na te wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedzą Runy. One nie są wyrocznią są drogowskazem dzięki któremu możesz dokonać dobrego wyboru.
Wykonuję rytuały runiczne: miłość, zdrowie, osiągnięcie celu, oddalenie energetyczne od jakiejś osoby, oraz inne strefy życia w zależności od Twojej potrzeby.
Przygotowuję indywidualne skrypty runiczne, nieocenione talizmany i pomoc w każdej strefie życia.

Odszukam też w Twojej duszy pokłady pozytywnej energii, która zakotwiczy się w Twojej codzienności.
Karty anielskie, tak bardzo przepełnione ciepłą i kolorową energią, będą bardzo pomocne przy odpowiedziach na Twoje pytania. Anioły podpowiedzą, jakie energie zaprosić do swojego życia, aby się stało one szczęśliwsze i lżejsze.

Zapraszam do kontaktu. Oliwia :)

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji