widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-10-24

Usłyszeć Głos Przeznaczenia - kiedy pojawia się karta Sądu Bożego?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Usłyszeć Głos Przeznaczenia - kiedy pojawia się karta Sądu Bożego?" przygotowanym przez naszego eksperta Magda Klementyna Miriam


O tą niezmiernie istotną kwestię bardzo często pytają mnie klienci. Pytanie, a raczej odpowiedź na nie z czym przyszliśmy na Ziemię, jaka jest nasza rola w dzisiejszym świecie jest podstawą naszej egzystencji. Każdy z nas z czymś przyszedł. W chwili urodzenia jesteśmy jak obraz z przepięknie i bogato zdobioną ramą, którego środek wypełniamy my sami i wyłącznie od nas zależy w jaki sposób go zapełnimy. Dostajemy wiele elementów, talentów czy też wskazówek oraz niekiedy i pozornych ograniczeń, ale to wyłącznie od nas zależy jak będziemy układać te poszczególne puzzle.

Usłyszeć wewnętrzny głos to przede wszystkim otworzyć się na fakt, że to my sami jesteśmy Kreatorami naszego własnego życia. W każdym z nas leży potrzeba spełnienia i właśnie Głos przemawiający w karcie XX Wielkich Arkanów nawołuje nas do otrząśnięcia się z dotychczasowego życia i zwrócenia się do naszego wnętrza, aby przeznaczenie ujawniło się.

Karta XX pojawia się także w momencie, kiedy sami czujemy potrzebę nowego kierunku, kiedy budzi się w nas przekonanie, że jest coś co MUSIMY zrobi.

Czując impuls do działania zaczynamy zastanawiać się czy jesteśmy na właściwej drodze. Często w naszej ziemskiej wędrówce upadamy pod ciężarem codziennych wydarzeń. Piękno tych doświadczeń polega na tym, że nie są one grzechami, karą lecz wyłącznie wskazówkami jak mamy wzrasta.

Bóg nie chce żebyśmy dźwigali swój krzyż do końca życia. Jemu zależy abyśmy podnieśli się, zostawili przeszłość za sobą i wyprostowani udali się w dalszą drogę. Oczywiście wybór należy do nas. Kiedy słyszę: ,,No tak, ale wie pani przecież to tak się nie da, ja już taka jestem i nic na to nie poradzę..." ze spokojem odpowiadam: ,,Wybór należy do Pana/Pani, bo go Pan/Pani ma. Wystarczy sobie to uzmysłowi."

I oczywiście, że dalej możemy leżeć i rozpaczać pod ciężarem raniących nas wydarzeń, tylko w jakim celu?

Karta Sądu Bożego pojawia się jako pomoc, nie jako potępienie. Pojawia się abyśmy odczuli, że mamy wybór, że tu i teraz możemy odrodzić się jak Feniks z popiołów i zmienić swoje życie. I właśnie jedną ze wskazówek jest odnalezienie swojego powołania. Odpowiadając na Głos, wsłuchując się w jego przekaz dotykamy misterium Sądu Ostatecznego, który wcale nie jest osądzający wbrew powszechnemu mniemaniu, ponieważ Bóg kocha nas bezgranicznie, zatem jak może nas potępi?

Jak może nas osądza?
Co takiego może nam wybaczy, skoro nas nie potępia?

Zatem kto ... jak nie my sami, wyrządzamy sobie krzywdę zrzucając siebie w wymyślone przeświadczenie o istnieniu piekła po śmierci, nie zauważając piekła, które dzieje się wokół nas przez całe życie. Mamy jedno życie. Oczywiście żyjemy w karmicznym kręgu, ale obecnie mamy dane właśnie to, a nie inne życie. Mamy wspaniałe narzędzia, które pomagają w jego ubogaceniu, wypełnianiu radością każdego dnia. Zdanie sobie z tego sprawy jak wielka jest w nas moc i co możemy z nią zrobi, nakazuje nam, że jako ludzie posiadający boski pierwiastek w sobie mamy nieustanny przywilej ciągłego odradzania się w tym życiu, niezależnie od tego, co wydarzyło się w przeszłości.

Zapraszam serdecznie na spotkanie
Magda Klementyna Miriam


Magda Klementyna Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jeśli nie jestem dostępna a jest potrzeba rozmowy, proszę napisać do mnie i umówimy się z przyjemnością na konkretną godzinę:)
Zadzwoń na
708 788 457708 788 457 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7710048 224 179 771 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji