widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 457708 788 457 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7710048 224 179 771 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 771 lub 0048 224 179 771

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 5.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Zapraszam serdecznie
Wtorek
każdego dnia
Środa
kiedy tylko
Czwartek
jestem dostępna
Piątek
oraz
Sobota
w indywidualnie
Niedziela
ustalonych terminach

Informacje

Witam serdecznie na moim profilu. Ukończyłam doradztwo psychospołeczne - kierunek łączący zagadnienia z zakresu psychologii i socjologii. I choć nie do końca studia spełniły moje oczekiwania to muszę przyznać, że dały mi bazę do dalszych rozważań nad ludzkim życiem, a przede wszystkim, co zrobić żeby żyło nam się lepiej. Jak się przystosować, co zmienić w sobie, co uświadomić o sobie samym, aby otaczający świat nie był nam obcy.

W mojej pracy podstawą jest rozmowa z drugim człowiekiem, głównie przy pomocy kart Tarota. Ta ,,mówiąca" talia daje mi niezwykłą możliwość otworzenia kanału duchowego z drugim człowiekiem, co pomaga w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień. Interpretacji kart jest wiele, ale dla mnie najważniejsze jest, jak powiedział Oswald Wirth, że pobudzają one ukrytą myśl za pomocą sugestii i sprawiają, że wypływa z człowieka nowa prawda czekająca na ujawnienie w głębinach jego ducha.
Olbrzymią podporą są także numerologia, huna, runy, rytuały, wahadło oraz karty Anielskie.

W dzisiejszym pędzącym świecie nadmiar wrażeń wpycha nas w wirtualny świat, gdzie pozornie zawieramy wspaniałe znajomości, czujemy się bezpieczniej, bo wiemy, że po ilości wpisów ktoś się nami interesuje. Oczywiście przesadą byłoby stwierdzenie, że świat ten jest zły. Płynie z niego ogromna ilość pożytecznych rzeczy także. Jednak ważąc te dwie skrajne kwestie zauważamy, że w ,,realu" nie wiemy jak zrozumiale komunikować się z drugim człowiekiem, jak prawdziwie przeżywać emocje, spychamy w zapomnienie nasze uczucia gubiąc w tym wszystkim siebie.

Prowadzę blog o życiu, aby każdego dnia żyło nam się piękniej i pełniej, odnajdując radość, spokój, moc, mądrość, a przede wszystkim miłość w codziennym życiu. Aby wszystko to co boli, dokucza, irytuje i przeszkadza naprawić i oczyścić.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się