widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 457708 788 457 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7710048 224 179 771 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 771 lub 0048 224 179 771

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zapraszam serdecznie
Wtorek
każdego dnia
Środa
kiedy tylko
Czwartek
jestem dostępna
Piątek
oraz
Sobota
w indywidualnie
Niedziela
ustalonych terminach

Informacje

Witam serdecznie na moim profilu. Ukończyłam doradztwo psychospołeczne - kierunek łączący zagadnienia z zakresu psychologii i socjologii. I choć nie do końca studia spełniły moje oczekiwania to muszę przyznać, że dały mi bazę do dalszych rozważań nad ludzkim życiem, a przede wszystkim, co zrobić żeby żyło nam się lepiej. Jak się przystosować, co zmienić w sobie, co uświadomić o sobie samym, aby otaczający świat nie był nam obcy.

W mojej pracy podstawą jest rozmowa z drugim człowiekiem, głównie przy pomocy kart Tarota. Ta ,,mówiąca" talia daje mi niezwykłą możliwość otworzenia kanału duchowego z drugim człowiekiem, co pomaga w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień. Interpretacji kart jest wiele, ale dla mnie najważniejsze jest, jak powiedział Oswald Wirth, że pobudzają one ukrytą myśl za pomocą sugestii i sprawiają, że wypływa z człowieka nowa prawda czekająca na ujawnienie w głębinach jego ducha.
Olbrzymią podporą są także numerologia, huna, runy, rytuały, wahadło oraz karty Anielskie.

W dzisiejszym pędzącym świecie nadmiar wrażeń wpycha nas w wirtualny świat, gdzie pozornie zawieramy wspaniałe znajomości, czujemy się bezpieczniej, bo wiemy, że po ilości wpisów ktoś się nami interesuje. Oczywiście przesadą byłoby stwierdzenie, że świat ten jest zły. Płynie z niego ogromna ilość pożytecznych rzeczy także. Jednak ważąc te dwie skrajne kwestie zauważamy, że w ,,realu" nie wiemy jak zrozumiale komunikować się z drugim człowiekiem, jak prawdziwie przeżywać emocje, spychamy w zapomnienie nasze uczucia gubiąc w tym wszystkim siebie.

Prowadzę blog o życiu, aby każdego dnia żyło nam się piękniej i pełniej, odnajdując radość, spokój, moc, mądrość, a przede wszystkim miłość w codziennym życiu. Aby wszystko to co boli, dokucza, irytuje i przeszkadza naprawić i oczyścić.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji