widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 457708 788 457 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7710048 224 179 771 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 771 lub 0048 224 179 771

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zapraszam serdecznie
Wtorek
każdego dnia
Środa
kiedy tylko
Czwartek
jestem dostępna
Piątek
oraz
Sobota
w indywidualnie
Niedziela
ustalonych terminach

Informacje

Witam serdecznie na moim profilu. Ukończyłam doradztwo psychospołeczne - kierunek łączący zagadnienia z zakresu psychologii i socjologii. I choć nie do końca studia spełniły moje oczekiwania to muszę przyznać, że dały mi bazę do dalszych rozważań nad ludzkim życiem, a przede wszystkim, co zrobić żeby żyło nam się lepiej. Jak się przystosować, co zmienić w sobie, co uświadomić o sobie samym, aby otaczający świat nie był nam obcy.

W mojej pracy podstawą jest rozmowa z drugim człowiekiem, głównie przy pomocy kart Tarota. Ta ,,mówiąca" talia daje mi niezwykłą możliwość otworzenia kanału duchowego z drugim człowiekiem, co pomaga w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadnień. Interpretacji kart jest wiele, ale dla mnie najważniejsze jest, jak powiedział Oswald Wirth, że pobudzają one ukrytą myśl za pomocą sugestii i sprawiają, że wypływa z człowieka nowa prawda czekająca na ujawnienie w głębinach jego ducha.
Olbrzymią podporą są także numerologia, huna, runy, rytuały, wahadło oraz karty Anielskie.

W dzisiejszym pędzącym świecie nadmiar wrażeń wpycha nas w wirtualny świat, gdzie pozornie zawieramy wspaniałe znajomości, czujemy się bezpieczniej, bo wiemy, że po ilości wpisów ktoś się nami interesuje. Oczywiście przesadą byłoby stwierdzenie, że świat ten jest zły. Płynie z niego ogromna ilość pożytecznych rzeczy także. Jednak ważąc te dwie skrajne kwestie zauważamy, że w ,,realu" nie wiemy jak zrozumiale komunikować się z drugim człowiekiem, jak prawdziwie przeżywać emocje, spychamy w zapomnienie nasze uczucia gubiąc w tym wszystkim siebie.

Prowadzę blog o życiu, aby każdego dnia żyło nam się piękniej i pełniej, odnajdując radość, spokój, moc, mądrość, a przede wszystkim miłość w codziennym życiu. Aby wszystko to co boli, dokucza, irytuje i przeszkadza naprawić i oczyścić.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się