widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-04-09

Horoskop tygodniowy 9.4.18 - 15.4.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 9.4.18 - 15.4.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Poniedziałek rozpoczynamy kwadratem Księżyca do Urana i sextilem do Merkurego. Od wtorku do czwartku Wenus ustawia się w trygonie do Marsa, a Słońce w niebezpiecznym kwadracie do Plutona. Od środy do piątku Wenus stoi w sextilu do Neptuna. W piątek Jowisz tworzy sextil do Plutona. Od piątku do niedzieli Mars stoi w sextilu do Neptuna. 15.4.18 Merkury, planeta komunikacji zatrzymuje się w Baranie o godzinie 11; 22, aby wyruszyć w bieg prosty.

"Gdy słowa usiłują zająć miejsce życia, wtedy psuje się słowa, i życie" (C.G. Jung)

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 9.4.18 do 15.4.18.Słońce kwadrat Pluton. Merkury w biegu prostym od 15.4.18.

"To co płynie z głębi serca, nie wymaga wysiłku."(B. Hellinger)

Merkury w biegu wstecznym do 15.4.18 przymusza nas do sprawdzenia siebie, swoich myśli, planów, decyzji przez głęboką analizę oraz pracę. Z jego retrogracją zwiększa się możliwość popełniania błędów, opóźnień i nieprozumień. Dlatego każdy z nas potrzebuje więcej czasu do odkopania prawdy i zastanowienia and swoim sensem istnienia. Proces biegu planety komunikacji da nam szasnę pożegnania i zakończenia z tym, co nie potrzebne, co się przeżyło i nie jest możliwe w przyszłości funkcjonować. Początek tygodnia jest odpowiedni na sprawdzenie swoich pragnień, wartości, finansów i zasobów, jeżeli chodzi o kwestie profesjonalne i prywatne. Wiele relacji w tym czasie ukazuje się w zupełnie innym świetle. Jest możliwe, ze niektóre będą zakończone, do innych podejdziemy z dystansem, a ktoś z przeszłości może nagle stanąć nam na drodze. Od wtorku do czwartku jesteśmy pod wpływem bardzo trudnej konstelacji. Słońce w Baranie stojące w kwadracie do Plutona w Koziorożcu sygnalizuje intensywne konfrontacje lub walkę o władze. Nie forsuj niczego na silę działając przymusem, zastraszaniem, manipulacją czy agresją. Energii Plutona nie da się kontrolować i jego wpływy maję charakter niszczący. W pozytywnym znaczeniu lepiej wykorzystaj ten aspekt do osobistej transformacji, stworzenia zabezpieczeń na przyszłości wykonując porządnie wszystkie powinności. Koncentruj się na tym, co jest Twoją pasją, co kochasz, a może ktoś w rodzinie potrzebuje więcej uwagi. Z Marsem w sextilu do Neptuna najlepiej łączyć energię z innymi, zająć pracą socjalną i organizowaniem projektów społecznych. Neptun rozpuszcza ego, a ofiarowanie innym pomocnej dłoni uczyni nas bardziej zadowolonym. Wskazany jest również respekt dla uczuć innych, osobistych granic emocjonalnych i materialnych. Nie jesteśmy wszyscy tacy sami. Jowisz w sextilu do Plutona od 13.4.18 do 15.4.18 da nam szanse przeprowadzenia radykalnych zamian życiowych. Pozycja planety szczęścia w Skorpionie zsyla poprawy finansowe, narodzenia się idei zakupu, np. immobiliów czy finalnie rozwój i ekspansję w tym kierunku, który pragniesz. Nawet biznesy, przedsięwzięcia, które wcześniej nie funkcjonowały optymalnie mogą doczekać renowacji i rozkwitu. Merkury zatrzymuje się w niedzielę powodując może blokady wszelkiego rodzaju, jednak od tego momentu możemy decydować, podejmować inicjatywy i znowu normlanie zarabiać i rozpocząć biznesy. Czasami warto poczekać, wierzyć w siebie, nie pooddawać czarnym myślom i wykorzystać spokojnie osobiste potencjały. Sterujemy do bardzo istotnego Nowiu Księżyca w znaku początku, Barana. 16.4.18 zapowiada się bardzo intersująco, ale o tym już w następnym tygodniu!

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


"Bądź jak drzewo i pozwól martwym liściom opadać." (Rumi)

Baran 21.3-20.4


Z Słońcem w Twoim znaku masz bardzo dużo siły. Każde zadanie, czy wyzwanie można z pozytywną energią i mądrym nastawieniem doprowadzić do happy-endu, światła, radości i optymizmu. Wypróbuj za każdym razem inaczej kierować sobą, zająć swoim zdrowiem, na przykład uprawiając więcej sportu. Saturn w kwadracie dla pierwszej dekady urodzony i kwadrat Marsa dla drugiej nakazuje podejmowanie odpowiedzialności za swoje decyzje. Wszystko ma, bowiem charakter długoterminowy. Z Merkurym w retro do niedzieli potrzebne są odpowiednie argumenty, mądre słowa i wewnętrzy spokój. Co nie udaje się, nie rusza z miejsca od niedzieli nabierze innych kształtów. Cele mają być zdobyte, a nie nerwowo skreślane z Twoje głowy pod wpływem impulsu. Kieruj się intuicją w każdym momencie. Gwiazda komunikacji zatrzymuje się w niedzielę w Twoim znaku, aby to, co nie udało się wcześniej ruszyło z miejsca w rewolucyjny sposób. Z Saturnem w Koziorożcu i Wenus sąsiednim znaku podkreślona jest potrzeba stabilizacji, pewności i przestrzegania reguł. Bez tego się nie odbędzie. Podchodź poważnie do dnia codziennego. Od wtorku wykaż się klasą. Krytyczna konstelacja Słońca w kwadracie do Plutona wymaga dyplomacji i nie robienia uników w krytycznych uwarunkowaniach. Nie wchodziłbym w prowokacje czy kłótnie, na przykład z przełożonymi czy autorytetami. Miej swoje zdanie patrząc i analizując wyłącznie fakty! Twój patron dodatkowo zabiera energię urodzonym miedzy 2.4-7.4. Zajmuj się sobą! Twoje zdrowie i odpowiednie kierowanie sił pomoże sprostać wszelakim położeniom! Nie ryzykuj w tym tygodniu. Gdy Uranus nakazuje wyzwolenie z uzależnień, pozwól innym żyć zgodnie ze swoimi potrzebami, nikomu nie narzucając swojej woli. Pozytywne moce otrzymujesz od Słońca i Merkurego. Miej świadomość swojego dynamizmu idąc spokojnym krokiem do Nowiu, który odbędzie 16.4.18 w Twoim znaku. Od tego dnia, bowiem dużo zależy.

Byk 21.4-20.5


Z trygonem Marsa, Saturna i Plutona wyprzedzasz wszystkich stojąc już dawno na pozycji lidera. Dodatkowo Wenus, w Twoim znaku gwarantuje przyjemności, radości i dotarcie do punktów bezpieczeństwa. Z czarowną planetą w boskim trygonie, masz bardzo dużo siły i to, co postawiłeś sobie, jako cel ma być osiągnięte, bez zmrużenia powieki. Tydzień ma jednak bardzo ważne konstelacje. Wykaz się większą aktywnością, inicjatywą dążąc spokojnie, bez nacisku z Twojej strony na innych, do większej efektywności i pewnego powodzenia. Czy to w pracy czy prywatnie masz szansę na wielkie zwycięstwo. Uwzględnij bieg wsteczny Merkurego do niedzieli. Nie wszystko uda się od razu, nie na przymuszaj nikogo w swoich żądaniach. Niektóre kwestie, stojące pod znakiem zapytania należy jeszcze odczekać. Nic na siłę nie działa, nie opłaca się używać presji. Z Twoim byczym spokojem wystartuj wtedy, kiedy jest na to odpowiedni moment. Mars dostarcza wszystkiego, co potrzeba. Piękna konstelacja Twojej patronki, Wenus z Neptunem oznacza nie tylko masę pozytywnych uczuć, ale dotarcie do źródła szczęścia zawodowego i prywatnego. Koncertuj się. Kieruj świadomie moce tylko na to, co zabezpieczy Byka przyszłość. Bądź suwerenny, odpowiedzialny, nie marnując czasu, na drobiazgi, które właściwie się nie liczą. Potężna moc wszystkich gwiazd możesz śmiało wykorzystać tylko dla siebie. Przedstawiaj jasno swoje postulaty, bądź tu i teraz. Twoja ochota na zmiany będzie jeszcze wzrastać Niecodzienna ekspresja, wytrzymałości i celowości pozostaje w Twoich rękach. Teraz już jest pewność, że to, czego dotkniesz zamieni się w złoto, a Neptun urzeczywistni każde marzenie. Zaufaj sobie. Wewnętrznej motywacji na pewno nie zabraknie.

Bliźniak 21.5-21.6


Słońce w sextilu czyni Cię przyjaźnie nastwionym do świata. Sextil patrona, Merkurego, jeszcze w biegu wstecznym umożliwia wypowiadanie wszystkiego, co Ci przeszkadza, co nie pasuje przyznając Tobie racje. Zostaniesz wysłuchany do końca, ale z nowym nie startuj do końca tygodnia. Retrogracja sprzyja porządkowaniu i przemyślanie, ale nie rozpoczynaniu innowacyjnych projektów. Cały tydzień przeznacz na klasyfikowanie; swoich celów, idei, znajomości.Otwieraj się i zbieraj ciekawe kontakty. Już za siedem dni możesz rozpocząć się niekończąca historia. Bliźniak stoi pod ochroną gwiazd. Bezsensowe jest szukanie problemów, tam gdzie ich nie ma. Zajmuj się sobą i korzystaj z pieknego czasu. Wszystko nabierze niebawem kształtu. Jeszcze trochę cierpliwości. Będziesz na pewno podziwiany za swoją niekonwencjonalność, aktywność oraz inteligencję. Uważać winni tylko urodzeniu między 4.6-6.6. Kwadrat Neptuna nakazuje pozostanie w realności, a nie bieg za iluzją. Słońce w sextilu daje ogromną szansę dostrzeżenia otoczenia w innym, pozytywniejszym świetle. W gronie Twoich przyjaciół jest masa wartościowych indywidualności. Nowe, rozpoczęte aktualne partnerstwa mogą okazać się stałością. Uranus daje jeszcze wielką szansę na spełnienie kreatywne. Spożytkuj jego niekonwencjonalne wpływy. Sięgaj do gwiazda! Planeta nagłych, nieoczekiwanych niespodzianek przyświeca w tym aspekcie tylko do 15 maja. Szkoda, abyś marnował czas zajmując się powierzchownym. W związkach wszelkiego rodzaju trzymaj się przy tym prawdy. Twoje życzenia mogą być tylko wtedy spełnione, gdy pozostaniesz autentyczny i będziesz mówił, co myślisz. Cele i drogi maję mieć wspólny mianownik. Inaczej trzeba będzie z czegoś rezygnować.

Rak 22.6.-22.7.


Aby tydzień był zakończony powodzeniem Rak powinien wsłuchać się w swoją intuicję. Mars, Saturn i Pluton naprzeciw mogą, bowiem zabierać energię i powodować, że wymagasz za wiele od siebie oraz innych. Z tym konstelacjami nie zawyżałabym porzeczki i nie próbowała strzelać na oślep w każdą stronę. Konkretyzuj swoje cele, idee oraz myśli. Merkury jest w biegi wstecznym jeszcze do końca tygodnia i stojąc w kwadracie nie jest odpowiedni do podejmowania finalnych, emocjonalnych decyzji. Przenieś wszystkie ważne rozmowy na następny tydzień! Nie śpiesz się! Nawet, gdy się pali, najpierw należy zadbać o siebie i swój wewnętrzy spokój. Z Saturnem w opozycji ma najwięcej do czynienia pierwsza dekada urodzonych. Jego wymagania, postawione Ci reguły, przepisy powinieneś wypełnić. On chce, aby Ty sam za siebie odpowiadał, nie szukaj winy w innych. Jeżeli czujesz, że stoisz w uliczce jednokierunkowej i nie masz wyjścia nadszedł nareszcie czas na zmiany! Super! To może być w pierwszym momencie trudne, ale jest realne. Po zamknięciu tych rodzajów, które się nie rentują odnajdziesz z pewnością właściwe drogi! Jowisz i Neptun w trygonie czuwają nad Tobą! Jesteś szczery wobec samego siebie? To świetnie! Powodzenia są pewne. Mars i Wenus mają szczególne znaczenie dla Ciebie. Partnerstwa ukazują się z tej przyjemnej, romantycznej strony. Pasji nie zabraknie także w pracy, gdy podążysz za głosem wewnętrznym. Nie musisz bazować na starych błędach i ciągle odkręcać przeszłości. Zamykając jednej rozdział istnienia wypada żyć tu i teraz, rezygnując ze stereotypów myślowych. Nikt Raka nie goni. To tylko w Twojej głowie nie jest wszystko do końca przeprogramowane. Cała energia ma być skierowana na Ciebie, Twoje zdrowie, dostarczając organizmowi odpowiednią ilość witamin. Planety znajdujące się w Koziorożcu pokazują to, co jest Rakom nieodzywanie potrzebne. Gwiazdy w Baranie to, czego Ty pragniesz. Czy potrafisz połączyć pewność, stabilność, zabezpieczenia z inicjatywą i zaangażowaniem? Najpierw należy rozpocząć od sprecyzowania swojego nowego celu, a nie działać na oślep. Zrób wstępny plan, dopóki Merkury jest w biegu wstecznym. Dopiero od 16.4.18 masz przejść do akcji. Jeżeli całość jest jasna, przestrzegasz reguł i praw -komplet ułoży się jak bardzo pomyślnie. Wenus w Byku wie, co jest nieodzowne, możliwe jeszcze, że nie dostrzegasz, co jest Ci podane na tacy. Zaufanie w swoje siły jest konieczne do spełnienia. Zacznij do siebie. Uporządkowanie w głowie, życzliwych scenariuszy ułatwi zrobienie konkretnego, satysfakcjonującego kroku do przodu.

Lew 23.7.-23.8


Słońce i Merkury w Baranie stojąc w trygonie dostarczają masę zadowolenia, jeżeli chodzi o życie prywatne i zawodowe. Masz bardzo dużo zadań, które jeszcze z biegiem planety komunikacji wymaga przemyślenia, analizy i zaangażowania. Także odwagi, którą nosi w sercu. To ma nie każdy, a Lew ma być inicjatorem powołując siebie oraz innych do wykonania wyższych zagadnień. Z kwadratem Jowisza i Wenus nie stawiaj tylko siebie pod ciśnieniem. Tak, niektórzy potrzebują ognia by rozpocząć walkę. Jednak ten tydzień ma ważne konstelacje, gdzie nie należy ryzykować i stawiać całości na jednej karcie. Bądź otwarty na inne pojęcia, nieznane informacje korygując przy okazji osobiste poglądy. Może jeszcze nie jesteś świadomy, ale potrafisz sam być dla siebie wyrocznią. Tylko steruj i kieruj energią w odpowiednie kierunki. Niedługo wszystko będzie się opłacać. Konsekwencją, wytrzymałością, profesjonalnością zadziwisz jeszcze innych. Węzeł Karmiczny do jesieni w Twoim znaku nakazuje ściągać maski, rozbijać zbudowane mury dookoła i pokazać się światu taki, jaki jesteś. Miej odwagę do tego, co jest Twoją pasją i co kochasz. Nawet, jeżeli w danym momencie nie masz wszystkiego, co pragniesz i tak osiągasz, co tylko zechcesz. Z wygodnictwa nie zrezygnuj z niektórych projektów, które w danej chwili wyglądają niewyraźnie. Finalnie obróci się na Twoją korzyść, a zniechęceniem zaprzepaszczasz tylko swoje szanse. Wenus z Byka może powodować zły nastrój, niezadowolenie i negatywne myśli. Koncentruj się na pozytywach! Miej zaufanie do samego siebie i nie oczekując niemożliwego. Gdy Jowisz namawia do lekkomyślności zrezygnuj z gry w ciemno i nie tworzenia zabezpieczeń. Uranus jeszcze do 15 maja 2018 stoi w pięknym trygonie. Skorzystaj z jego zaproszenia do wykreowania niecodziennego. Świetne idee mają prawo zaowocować w przyszłości.

Panna 23.8-22.9


Planeta Mars, stojąc w trygonie do Twojego Słońca i łącząc w poczytnym aspekcie z Wenus i Neptunem niesie za sobą niecodzienne powodzenie dla Panny. Twoja motywacja wzrasta z dnia na dzień. Jesteś szybsza, bardziej aktywna i to jest nieodzowne, jeżeli chce się zdobyć upragnione cele. Wyprzedzasz wszystkich wykorzystując swoje wielkie talenty. Masz dużo do zdobycia, a jeszcze więcej pojawi się, gdy Twój patron Merkury 15.4.18 wyruszy w bieg prosty. Wszystkie gwiazdy są Twoim motorem napędowym. Nie bierz tylko krytyki czy zaczepek z zewnątrz do serca! Wysłuchaj, co mówią i piszą inni, ale decyduj sama, co jest dla Ciebie najlepsze. Tylko z pewnością siebie i pełną świadomością każdego czynu zbędziesz wszystko, co zechcesz. Już chyba czujesz, że pewne decyzje wiszą w powietrzu. Przed każdą wypowiedzą i werdyktem znajdź czas na przemyślenia, wsłuchaj w siebie. Neptun na przeciw nakazuje zaprzyjaźnienie z intuicją, a następnie podjęcie każdego wyzwania. Nie jest możliwe, że przegrasz przy tylu prześwietnych konstelacjach! Twoje bojowe nastawienie pozwali wykonać nawet te zagadnienia, których wcześniej się obawiałaś. Będąc wybrańcem aktualnego tygodnia ucieszysz się z realnie zdobytych celów. Jowisz także pomaga dorzucając całą masę szczęśliwych, znaczących impulsów. Cóż za radość dla zakochanych par! Czujesz z miejsca wspólność, jedność, łączność i pewność. Przyszłość może być zabezpieczona już bez popłochu, że coś nazwiesz roz -czarowaniem. Czasami wypada zrobić w swoim życiu wiosenne porządku, aby od nowa poukładać sobie świat. Przed Tobą bardzo znaczący tydzień zaopatrzony w świetlistą passę i pomyślny bieg wydarzeń. Dobra koniunktura już się zaczęła. Nie przegap ani momentu. Jeden sukces goni drugi, aby Panna dostrzegała boską energię, która ją otacza.

Waga 23.8-22.9


Z wymagającymi konstelacjami właściwe należałoby rozpocząć od nowa pozycjonowaniem i przemyślenie innych, życiowych priorytetów. Planety na przeciw przypominają, czego Waga pragnie, gwiazdy z Koziorożca, co powinnaś wykonać, nie zapominając o odpowiedzialności i obowiązkach. Połączenie wszystkiego w jedno i wyjście na swoje jeszcze nie jest możliwe. Ale już od niedzieli, gdy Merkury zatrzyma się naprzeciw, przechodząc w bieg prosty, znajdziesz rozwiązania, może rezygnując bez słowa z tego, co się nie rentuje. Ważne, wychodź z ukrycia, podejmuj inicjatywy, nie obserwuj tylko jak życie biegnie gdzieś obok. Martwiąc się na zapas o wszystko tracisz wiele szans, które mogą ułatwić skomplikowaną fazę. Jeżeli są tematy, które zabieraj sen z oczu, należy tym się zająć, a nie odsuwać, co rusz na później krytyczne wyzwania. Z Saturnem w kwadracie powinnaś się więcej koncentrować. Praca jeszcze nie przyniesie porządnych efektów, jednak na dłuższą metę będzie na pewno się opłacać. Z kwadratem Marsa urodzone między 5.10-10.10 muszą oszczędzać energię, nie podejmować za wiele zadań na raz. Mierz siły na zamiary, dostarczaj organizmowi odpowiedniej ilości potrzebnych witamin. Nie przesadzaj ze sportem i odnowami wiosennymi. Nie każdy jest taki sam i nie powinnaś naśladować i wzorować na wybranych. Bądź sobą! Czerwona gwiazda w kwadracie wcale nie jest Twoim sprzymierzeńcem. Konfrontacja z nowymi zadaniami może Cię zaskoczyć wymaganiami. Zanim sięgniesz po gwiazdy zadbaj, aby stworzyć cel, który może za egzystować w realności. Przy tym wszystkim, z planetą komunikacji całość ma opierać się na prawdzie. Nie przystawaj na wszystko, co jest Ci proponowane, myśl o sobie! Zanim Merkury zmieni swoją drogę zacznij od siebie korygując wymagania. Dając tyle ile dostajesz jest pewność, że na pewno sobie nie zaszkodzisz. Ważnym aspektem byłaby współpracować z innymi. Branie samej za dużo na swoje barki może spowodować, ze zniechęcisz się szybko rezygnując z chwały i blasku. Spokój, harmonia i zaufanie w swoje siły pomaga na końcu doprowadzenie wszystkiego do porządku. Oferty z zewnątrz muszą dojrzeć, aby były wdrożone w życie. Najlepiej odczekać do nadchodzącej niedzieli.

Skorpion 24.10.-22.11


Z Marsem i Plutonem z Koziorożca masz najlepsze szanse na zdobycie zwycięstwa. Ogromna siła gwiazd pomoże Skorpionom skierować swoją energię w te strony, gdzie zbierze najlepsze dobrodziejstwa. Zrób coś jeszcze dla swojego zdrowia! Może stwórz wiosenny, sportowy plan? Wychodź więcej na świeże powietrze, zadbaj o porcję witamin. Najważniejsze abyś nie czekał. Nic samo się nie zrobi, a w Twojej głowie jest tyle myśli, które jeszcze mogą pogmatwać całość. Odpuść dołowania i szukania na sobie samym błędów. Gdy musisz poodejmować decyzje wyłącz głowę kierując się sercem. Ono zawsze wie, co byłoby dla Skorpiona najlepsze. Zawodowo, z Merkurym w biegu wstecznym należy odczekać do 15.4.18 z rozpoczęciem nowych projektów. Mars doda i tak potrzebnej motywacji, pewności siebie i kondycji do załatwienia najważniejszych spraw. Czerwona gwiazda nie zapomni naturalnie o miłości. Jej powiązanie z Wenus naprzeciw do Twojego Słońca gwarantuje piękne uczucia i wielkie emocje. Tak jak lubisz. Wszystko jest możliwe, gdy pozwolisz na bezproblemowe funkcjonowanie intuicji. Neptun w trygonie zadba o kreatywny rozwój, świetne idee oraz niekonwencjonalne pomysły. Prywatnie dotrzesz do satysfakcji i zadowolenia. Profesjonalnie konsekwentnie podążaj za swoim celem. Będziesz czuł instynktownie, dokąd wiedzie wybrana ścieżka życiowa. Od piątku oczekujesz ważne wydarzenia. Jowisz w Twoim znaku w inspirującym powiązaniu z Plutonem daje sposobność radykalnych przemian. Zgadzaj się na propozycje i współprace pod warunkiem gdzie całość funkcjonuje na takim samym poziomie oczu. Nie potrzebujesz poddanych, nie musisz nikim kierować. Każdy odpowiada sam za siebie! Z opozycją Wenus na pewno zrezygnujesz z samotności, jeżeli chodzi o życie prywatne. Planeta wartości i miłości ogrzewa Twoje serce dając możliwość wyjścia ze stereotypów zachowania i myślenia. Otwórz się na nowe. Z Saturnem w sextilu dostrzegasz szybciej miejsca, gdzie będziesz czerpał zyski. Nie ryzykuj tylko za wiele. Stawianie na jedną kartę nie zabezpieczy Ci przyszłości.

Strzelec 23.11.-21.12


Słońce i Merkury w Baranie jest ogromną pomocą, jeżeli chodzi o dalsze Twoje losy. Ważne rozmowy i decyzje przeprowadziłabym od 16.4.18,gdy planeta komunikacji wyruszy w bieg prosty. Może czujesz jeszcze na sobie wielką odpowiedzialność myśląc o przyszłości. Zabezpieczenia, pieniądze, prawa i przepisy są ważne, a do tego całość ma się opierać na prawdzie. Gdy się dąży do wymarzonego celu należy przy tym poodejmować inicjatywy i być do końca zaangażowanym. Tak jak proponują Ci gwiazdy w znaku Barana. Spróbuj wykreować sobie nowy plan na dni następne idąc do ważnego Nowiu Księżyca. Konstelacje są prześwietne do głębokiej analizy z uwzględnieniem tego, co mówią i proponują inni. Nie musisz się czuć od razu zaatakowany, gdy ktoś ma odmienne zdanie. Świat nie kręci się dookoła Ciebie. Najważniejsze abyś Ty czuł się sam ze sobą i z tego jak wykorzystujesz swoją wiedzę, doświadczenia i zebrane wiadomości. Gwiazdy tymczasem przeznaczyły dla Strzelca komplementy, pochwały i wynagrodzenia. Twoja aura świeci jak słońce na błękitnym niebie. Szczęście nie musi się znajdować za siódmą górą i rzeką, ale za bliskim rogiem. Rozejrzyj się dookoła Ciebie. W partnerstwach potrzebujesz tymczasem więcej swobody i wolności. Nikt nie powinien narzucać Ci niczego. Nie jesteś w stanie zrezygnować ze swojej indywidualności. To dobrze. Wenus już w Byku pragnie związki doprowadzić do normalności i praktyczności. Liczy się stałość, wierność oraz zaufanie. Cel ma być jednomyślny dla obu stron dając oczywiście także Strzelcom osobiste zadowolenie i spełnienie.

Koziorożec 22.12.-20.1


Z Marsem przy Słońcu nadajesz ton innym. Ogromna siła motywacji i przebicia pozwala zdobyć najwyższe szczyty. Uwaga tylko na ludzi, abyś nie przesadził ze swoimi wymaganiami i konsekwencją. Wenus i Neptun złagodzi Twoje ogromne warunki. Wiele odbywa się w Tobie z samym Saturnem i Plutonem. Nieliczne osoby stojące dookoła dostrzegają, co się właściwe wewnątrz dzieje. Zrezygnuj z kontroli nad otoczeniem. To utrudni tylko kontakty i doprowadza do emocjonalnego wykończenia. Planeta komunikacji stoi w kwadracie i do niedzieli jest w biegu wstecznym. Nie musisz podejmować finalnych decyzji! Wrzuć na luz, przeanalizuj spokojnie Twoją sytuację zdając się jednocześnie na intuicję. Wenus i Neptun współpracują z Koziorożcem w tym tygodniu. Twoje wyczucie Cię nie myli. Zabezpieczenia są pewne, poprawy finansowe również. Nie wypatruj dookoła wrogów. Prywatnie możesz nawiązać ciekawe kontakty, które zaowocują w przyszłości, a do tego wszystko odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze. Z Afrodytą w trygonie dobrze byłoby otworzyć na nieznane uczucia i emocje. Nie będziesz żałował także, gdy poświecisz sobie i partnerom trochę więcej czasu. Nie tylko pracą człowiek żyje, a Twój autorytet w pracy na tym nie ucierpi. Wręcz przeciwnie Afrodyta dodaje uroku i zainteresowanie Twoją osobą. Jesteś dostrzeżony! Otwórz się na ciepłe uczucia oraz przyjazne emocje. Pierwsza dekada urodzonych ma pozostać przy prawdzie, druga korzystać z błogosławionych konstelacji nie lekceważąc miłości, trzecia dekada przygotować na niespodzianki. Słońce w kwadracie przeszkadza urodzonym miedzy 9.1 do 17.1. Nie denerwuj się od razu, gdy coś nie funkcjonuje po Twojej myśli. Znajdziesz sposoby na pokonanie trudności. Urodzeniu od 17.1.do 19.1 powinny wyzwalać się z różnych uzależnień. Zaakceptuj zamiany. Im szybciej tym lepiej, nie goniąc za czymś, co się od Ciebie odwraca. Planeta rewolucji chce Twojej niezależności, bez podlegania. Szczęście stoi na progu drzwi każdego Koziorożca. Sextil Jowisza obdarza motywacją, pewnością siebie i zdecydowaniem. Nie rezygnuj z siebie, podkreślając wszystkie wartości.

Wodnik 21.1.-19.2


Przed Tobą bardzo produktywna faza. Słońce i Merkury w znaku Barana dodają odwagi i pewności siebie. Wszelkie wyzwania będą pokonane jednym susem. Pozostań jednak rzeczowy i kompetentny. Możliwe, że będziesz musiał zakończyć ważne kwestie kompromisem, ale na tym na końcu najwięcej zyskasz. Tydzień nadaje się na zakopanie toporka wojennego, a przy tym nie branie pod uwagę tego, co mówią inni. Nie słuchaj zazdrośników i nieprofesjonalnych. Sam wiesz dobrze, co wypada, co nie i gdzie znajdziesz najlepsze dla siebie profity. Gdy planeta komunikacji zatrzyma się w niedzielę 16.4.18 od tego momentu śmiało wychodź z inicjatywą przedstawiając swoje idee oraz projekty. Zrób pierwszy krok, wykaż się aktywnością. Słońca z Barana całkowicie poprawia Wodnika energię życiową. Rozświetlasz dookoła pozytywne fluidy. Twoja aura ma zadowolony charakter, a Ty pozwalasz na dopływ tego, na czym możesz wzrastać. W środku tygodnia nie ryzykuj. Jowisz w kwadracie namawia do bezmyślności lekkomyślności. Ty masz sam decydować i sterować swoim losem, bez ciągłego, całkowitego polegania na innych. Pozostanie kapitanem na statku da niebawem dobre wyniki. Naucz się pracować sam, odpowiadać i kierować sobą. Wchodź tylko w te układy czy role, które Ci odpowiadają. Nie daj się zmanipulować. Mars zmierza do Twojego znaku gdzie pozostanie długie miesiące, ale jego kierunek wsteczny uwydatni to, co lekceważysz. Szykuj się już teraz do świadomego dysponowania swoich mocy. Z Wenus w kwadracie wypada przeznaczyć mnóstwo czasu dla osób najbliższych. Już wkrótce odczujesz, co oznacza bezpieczeństwo, stałość i wierność. Twój Uran przyświeca Ci w sextilu do 15 maja. Spożytkuj jego pozytywne wpływy do kreatywnych przemian życiowych. Nowe, ciekawe zadnia, więcej samodzielności gwarantuje Wodnikom osobiste zadowolenie.

Ryby 20.2.-20.3


Z Marsem, Saturnem i Plutonem w Koziorożcu atmosfera jest poważna, ale nareszcie odchodzisz od starego sposobu myślenia i działania otwierając na nowe! Dosyć tego pożałowania samej siebie. Masz bardzo dużo siły i pozytywnej energii. Spędzaj dużo czasu tankując wiosenne promienie słońca. To wzmocni Twoją siłę woli oraz pewność siebie. Dobrze byłoby przygotować plan wiosenny. Może potrenowanie nieco sportu, więcej spacerów czy jazda na rowerze? Żyć należy tu i teraz bez rozdzierania szat z powodu nieudanej przeszłości. Tak, nie wszystko jeszcze przebiega jak sobie kiedyś planowałaś, jednak zamartwianie także niewiele pomaga, ale przejście do akcji i więcej osobistej inicjatywy. Nowy tydzień jest prześwietny do wyjścia ze przestarzałego sposobu myślenia i działania. Potrzebujesz innowacji, świeżych pomysłów i odmiennego image. Mars jest motorem, inicjatorem i siłą napędową. Zamykaj stare rozdziały, otwórz na ciekawe partnerstwa i współprace. Odkryj świat i siebie na nowo(!), wymiatając dokładnie zakurzone kąty ze wspomnień i rozczarowań. Przy tym wszystkich wypada ufać sobie, ponieważ podążając za głosem serca jesteś chroniona od złego, a każda niefortunna sytuacja może być opanowana mądrymi metodami. Nie daj się zwariować zwykłym, szarym dniom codziennym. Wenus znajdująca się w znaku Byka sprzyja odnowom w relacjach, poprawieniu swojego wizerunku, tworzeniu zabezpieczeń finansowych. Ze spokojem i harmonią nie daj się znowu wciągnąć w środku tygodnia w konfliktowe sytuacje. Saturn w sextilu prowadzi Ryby profesjonalnie dalej. Bierz odpowiedzialności na swoje barki. Suwerenność i dyplomacja sprzyja realizacji każdej idei.

Pozdrawiam Was serdecznie życząc udanego, słonecznego tygodnia! Powodzenia.

"Zdarzają się momenty, w których człowiek czuje się pusty i zniechęcony. Takie momenty są bardzo pożądane, gdyż oznaczają, że dusza podniosła kotwicę i żegluje ku odległym obszarom. To jest zawieszenie:, gdy stare odeszło, a nowe jeszcze nie przyszło."( Nisargadatta Maharaj)

8.4.18.18 Słońce w Baranie, Księżyc w Koziorożcu.
"Kto podąża ścieżką, musi jak woda pogodzić się z tym, gdzie się znajduje." (Lao Tse)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji