Agnieszka Bruzgo - Ezoteryk

Lew

\"Największą mocą człowieka jest przyjąć wiedzę o losie dzisiejszym, o jego zarysie, obejrzeć go,westchnąć i oddać Bogu prosząc o błogosławieństwo jego zmiany na lepsze i wciąż lepsze oraz pewność, że tak się stanie, a kiedy cokolwiek musi się dopełnić wiedzieć, nie wierzyć ale wiedzieć, że Bóg uniesie cię poprzez ten los ku ukojeniu dając zrozumienie, więc zawczasu zabiegaj o opatrzność Bożą\" Agnieszka Bruzgo

Nazywam się Agnieszka Bruzgo mam 24 letnie codzienne zawodowe doświadczenie w ezoteryce oraz pracy z kartami. Jestem dla was ekspertem ezoterycznym i robię dla was wgląd analityczny w wasze życie i Istnienie. Przyglądam się temu co i jak się wydarzyło oraz co może wydarzyć. ALE NIE JESTEM WRÓŻKĄ W KONTEKŚCIE ZDARZEŃ - WYROKÓW WRÓŻB ... DĄŻĘ ABY OD DZIŚ TWÓJ LOS SIĘ ZMIENIŁ A NIE WYPEŁNIŁ. Jestem EZOTERYKIEM przede wszystkim ... wróżką bywam w pewnym zakresie, bo mogę was ukierunkować na zmiany jeśli powierzycie się OPATRZNOŚCI BOŻEJ... no i wtedy idea wróżki upada ...kiedy dzięki Bogu wasz los się odmieni, nawet kiedy uznacie, że to nie opatrzność, a tylko niespełniona wróżba powiedziana przez durną wróżkę... to wasza lepszy los napełnia mnie szczęściem. Zajmuję się też uzdrawianiem- bioenergoterapią. Holistyczną pracą z duszą i ciałem. Jestem wielkim mistrzem Reiki i jak niektórzy twierdzą - jasnowidzem. Choć ja nigdy nie miałam odwagi aby tak się nazwać. Mimo, że widzenie aury ludzkiej i nie tylko jest moją codziennością. Jeśli miałabym się jakkolwiek określić lu [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekO DOSTĘPNOŚCI SZCZEGÓŁY
  • WtorekPROSZĘ
  • ŚrodaZAGLĄDAĆ
  • CzwartekW FIOLETOWY DYMEK
  • PiątekINFORMACJI
  • SobotaNA PIERWSZEJ STRONIE
  • NiedzielaPO LEWEJ PRZY ZDJĘCIU

Telefon

Zadzwoń na 708 888 900 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 764 9.78 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] ię słowo ezoteryk.
W roku 2008/2009 zostałam wyróżniona i doceniona jako jedna z 300 najlepszych uzdrowicieli w Polsce (www.agnieszkabruzgo.pl)... oraz twórcą wielu utworów relaksacyjnych min. \\\"Anielskie Szybowanie\\\"Ciepło dłoni serca bicie\" Od wielu lat zajmuję się szeroką pojętą ezoteryką. Tak ukierunkowało mnie to z czym przyszłam na ten świat. Jasno Widzenie Istnienia we wszystkich kolorach tęczy i jej wielu odcieniach.
Jestem zodiakalnym Lwem, z którego zasobów energii cenię sobie siłę, niezłomność w realizowaniu celów i konsekwencję w trzymaniu się wybranej drogi, własnych ideałów i poglądów. Te cechy cenią sobie ludzie, którzy szukają we mnie oparcia w momencie podejmowania swoich życiowych wyborów. Ta moc jest łagodzona cechami numerologicznej 11 i odwrotnie ta siła słoneczna Lwa i Słońca wspiera moje 11-kowe życie.
Wysupłuję informacje jak omijać potknięcia losowe przykre wydarzenia lub pomóc najmniej boleśnie przejść nieuniknione bolące doświadczenia. Nie robię cudów ALE znajdziemy sposób aby przejść jak najmniej boleśnie przez to czego masz doświadczyć... ORAZ POLEPSZYĆ TO CO MOŻNA I NA CO BÓG POZWALA...
Nie doradzam ani nie podejmuje za was decyzji. To ograniczałoby waszą wolną wolę i przyczyniłoby się do utwardzania w mylnej idei życia, że wszystko jest już przesądzone i nie ma odwrotu a co za tym idzie, nie ma potrzeby działania, starania się i po prostu modlitwy do Boga o zmianę kiedy dzieje lub ma zadziać się wam źle.
Wierzę, że zawsze istnieje dla ludzi dobre jutro.
W swojej pracy nie mówię wszystkiego. Uważam, że to ja pracuję z narzędziem a nie narzędzie decyduje za mnie. Nie znaczy to, że coś ukrywam. Po prostu ja decyduję co osoby wzmocni a co pogrążyć może bardziej... Ja decyduję co i jak wam podam abyście nie upadli po wysłuchaniu tego co pokazują karty... tym bardziej, że jesteśmy podczas tego kontaktu ograniczeni czasem...
Zapraszam do korzystania z moich predyspozycji, zdolności i talentów:
Pracy z kartami nazywanej WRÓŻENIEM choć nim nie jest, a której bliżej do bycia drogowskazem ezoterycznym Duchowym.
Zabiegów REIKI odległość.
Wglądu w przyczynę waszych problemów.
Uzdrowienie ciała i duszy, po zrozumienie siebie i otaczającego Was świata. Kocham rozmowę z wami poprzez karty kiedy ten przekaźnik jest wam bliższy na daną chwilę.
Proszę dzwonić śmiało. Na pewno nie usłyszę od Ciebie nic czego bym wcześniej w swojej wieloletniej praktyce nie usłyszała. Żadne pytanie i jego forma mnie nie zaskoczy. Kocham ludzi i mam wielki szacunek, opiekuńczość, dyskrecję, wyrozumiałość i cierpliwość dla Twoich problemów oraz spraw. Wspieram to kim jesteś, jak kroczysz przez swoje życie, z kim idziesz za rękę i do kogo bije Twoje serce. Jakkolwiek oceniają to inni ludzie u mnie znajdziesz swobodę i ukojenie.
***
\"ZABIEGI REIKI \" NA ODLEGŁOŚĆ - wzmocnienie, wsparcie w czasie trudnych sytuacji życiowych. Poprawy stanu zdrowia duszy, psychiki i ciała.
***
1 seans - ok.1,5 godz. 250 zł
3 seanse - ok.1,5 godz. - 500 zł

***
Jeśli nie potrzebują Państwo \" prognozy\", EZOTERYCZNEGO WGLĄDU \" a po prostu rozmowy i wysłuchania tego co przygniata Państwa Duszę i ciśnie łzy w wasze oczy to również serdecznie z całego serca zapraszam. Po prostu powiedzcie, że chcecie tylko porozmawiać.
Jestem zawsze gotowa Państwa wysłuchać.
KOCHANI Państwo. Jestem ezoterykiem pracującym od wielu lat zawodowo z ludźmi. Mam swój gabinet i administratorzy o tym wiedzą z tym dorobkiem tu przyszłam aby rozszerzyć możliwości. Pracowałam w ciągu tych lat poprzez różne formy z wami.
.........