widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 888 900708 888 900 7.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7640048 224 179 764 6.49 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 764 lub 0048 224 179 764

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
O DOSTĘPNOŚCI SZCZEGÓŁY
Wtorek
PROSZĘ
Środa
ZAGLĄDAĆ
Czwartek
W FIOLETOWY DYMEK
Piątek
INFORMACJI
Sobota
NA PIERWSZEJ STRONIE
Niedziela
POD ZDJĘCIEM.

Informacje

"Największą mocą człowieka jest przyjąć wiedzę o losie dzisiejszym, o jego zarysie, obejrzeć go,westchnąć i oddać Bogu prosząc o błogosławieństwo jego zmiany na lepsze i wciąż lepsze oraz pewność, że tak się stanie, a kiedy cokolwiek musi się dopełnić wiedzieć, nie wierzyć ale wiedzieć, że Bóg uniesie cię poprzez ten los ku ukojeniu dając zrozumienie, więc zawczasu zabiegaj o opatrzność Bożą" Agnieszka
w roku 2021 = 35zł... e-mail programowy czyli taki na który TYLKO i wyłącznie odp uzyskują Państwo podczas programów ezoterycznych które z przerwami prowadzę od początku istnienia tego portalu... Nazywam się Agnieszka Bruzgo mam 21 letnie doświadczenie w ezoteryce oraz pracy z kartami. Jestem dla was ekspertem ezoterycznym i robię dla was wgląd analityczny w wasze życie i Istnienie. Przyglądam się temu co i jak się wydarzyło oraz co może wydarzyć. ALE NIE JESTEM WRÓŻKĄ W KONTEKŚCIE ZDARZEŃ - WYROKÓW WRÓŻB ... DĄŻĘ ABY OD DZIŚ TWÓJ LOS SIĘ ZMIENIŁ A NIE WYPEŁNIŁ. Jestem EZOTERYKIEM przede wszystkim ... wróżką bywam w pewnym zakresie, bo mogę was ukierunkować na zmiany jeśli powierzycie się OPATRZNOŚCI BOŻEJ... no i wtedy idea wróżki upada ...kiedy dzięki Bogu wasz los się odmieni, nawet kiedy uznacie, że to nie opatrzność, a tylko niespełniona wróżba powiedziana przez durną wróżkę... to wasza lepszy los napełnia mnie szczęściem. Zajmuję się też uzdrawianiem- bioenergoterapią. Holistyczną pracą z duszą i ciałem. Jestem wielkim mistrzem Reiki i jak niektórzy twierdzą - jasnowidzem. Choć ja nigdy nie miałam odwagi aby tak się nazwać. Mimo, że widzenie aury ludzkiej i nie tylko jest moją codziennością. Jeśli miałabym się jakkolwiek określić lubię słowo ezoteryk.
W roku 2008/2009 zostałam wyróżniona i doceniona jako jedna z 300 najlepszych uzdrowicieli w Polsce (www.agnieszkabruzgo.pl)... oraz twórcą wielu utworów relaksacyjnych min. "Anielskie Szybowanie", "Ciepło dłoni serca bicie" Od wielu lat zajmuję się szeroką pojętą ezoteryką. Tak ukierunkowało mnie to z czym przyszłam na ten świat. Jasno Widzenie Istnienia we wszystkich kolorach tęczy i jej wielu odcieniach.
Jestem zodiakalnym Lwem, z którego zasobów energii cenię sobie siłę, niezłomność w realizowaniu celów i konsekwencję w trzymaniu się wybranej drogi, własnych ideałów i poglądów. Te cechy cenią sobie ludzie, którzy szukają we mnie oparcia w momencie podejmowania swoich życiowych wyborów. Ta moc jest łagodzona cechami numerologicznej 11 i odwrotnie ta siła słoneczna Lwa i Słońca wspiera moje 11-kowe życie.
Wysupłuję informacje jak omijać potknięcia losowe przykre wydarzenia lub pomóc najmniej boleśnie przejść nieuniknione bolące doświadczenia. Nie robię cudów ALE znajdziemy sposób aby przejść jak najmniej boleśnie przez to czego masz doświadczyć... ORAZ POLEPSZYĆ TO CO MOŻNA I NA CO BÓG POZWALA...
Nie doradzam ani nie podejmuje za was decyzji. To ograniczałoby waszą wolną wolę i przyczyniłoby się do utwardzania w mylnej idei życia, że wszystko jest już przesądzone i nie ma odwrotu a co za tym idzie, nie ma potrzeby działania, starania się i po prostu modlitwy do Boga o zmianę kiedy dzieje lub ma zadziać się wam źle.
Wierzę, że zawsze istnieje dla ludzi dobre jutro.
W swojej pracy nie mówię wszystkiego. Uważam, że to ja pracuję z narzędziem a nie narzędzie decyduje za mnie. Nie znaczy to, że coś ukrywam. Po prostu ja decyduję co osoby wzmocni a co pogrążyć może bardziej... Ja decyduję co i jak wam podam abyście nie upadli po wysłuchaniu tego co pokazują karty... tym bardziej, że jesteśmy podczas tego kontaktu ograniczeni czasem...
Zapraszam do korzystania z moich predyspozycji, zdolności i talentów:
Pracy z kartami nazywanej WRÓŻENIEM choć nim nie jest, a której bliżej do bycia drogowskazem ezoterycznym Duchowym.
Zabiegów REIKI odległość.
Wglądu w przyczynę waszych problemów.
Uzdrowienie ciała i duszy, po zrozumienie siebie i otaczającego Was świata. Kocham rozmowę z wami poprzez karty kiedy ten przekaźnik jest wam bliższy na daną chwilę.
Proszę dzwonić śmiało. Na pewno nie usłyszę od Ciebie nic czego bym wcześniej w swojej wieloletniej praktyce nie usłyszała. Żadne pytanie i jego forma mnie nie zaskoczy. Kocham ludzi i mam wielki szacunek, opiekuńczość, dyskrecję, wyrozumiałość i cierpliwość dla Twoich problemów oraz spraw. Wspieram to kim jesteś, jak kroczysz przez swoje życie, z kim idziesz za rękę i do kogo bije Twoje serce. Jakkolwiek oceniają to inni ludzie u mnie znajdziesz swobodę i ukojenie.
***
"ZABIEGI REIKI " NA ODLEGŁOŚĆ - wzmocnienie, wsparcie w czasie trudnych sytuacji życiowych. Poprawy stanu zdrowia duszy, psychiki i ciała.
***
1 seans - ok.1,5 godz. 150 zł
3 seanse - ok.1,5 godz. - 350 zł
5 seansów ok.1,5 godz. 450 zł + 1 zabieg gratisowy.
***
Jeśli nie potrzebują Państwo "wróżby prognozy", EZOTERYCZNEGO WGLĄDU " a po prostu rozmowy i wysłuchania tego co przygniata Państwa Duszę i ciśnie łzy w wasze oczy to również serdecznie z całego serca zapraszam. Po prostu powiedzcie, że chcecie tylko porozmawiać.
Jestem zawsze gotowa Państwa wysłuchać.
KOCHANI Państwo. Jestem ezoterykiem pracującym od wielu lat zawodowo z ludźmi. Mam swój gabinet i administratorzy o tym wiedzą z tym dorobkiem tu przyszłam aby rozszerzyć możliwości. Pracowałam w ciągu tych lat poprzez różne formy z wami. Zdecydowałam się jakiś czas temu na współpracę z portalem ALE JUŻ DAWNO ZREZYGNOWAŁAM Z UMAWIANIA SIĘ POPRZEZ SKYPE I Gadu-Gadu na rozmowy. Nie mogę też sabotować własnej pracy na portalu. Pomijam już fakt nieuczciwości choć jest bardzo istotny. Bardzo Proszę w tej sprawie się do mnie nie zwracać. Może doczekamy się wirtualnego gabinetu na portalu. I wtedy z całego serca zapraszam.
.........
Jest też oczywiście u nas na portalu do odsłuchania w "pliki muzyczne

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji