Wróżka Sandra

Rak

Witajcie Drodzy w Wirtualnym Gabinecie Ezoterycznym Sandry...
Jestem dyplomowaną, doświadczoną-psychoterapeutką-czynną na co dzień w Pracy nad rozwojem i psychiką Człowieka.
Tarot Przemiany i cyfrologia to Fundament mojej wstępnej interpretacji Waszej Sytuacji.
Pozwólcie,że wprowadzę do mojego świata... Ugoszczę , doradze i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.
Konsultację kontynuje od analizy numerologicznej lub astrologicznej,jednocześnie nakreślając Wam,co niesie najbliższa przyszłość,sygnalizuję jak dobrze wykorzystać aktualne wpływy losu i Planet...
Następnie pokrótce opisuję Twoją przeszłość oraz jej działanie na obecne zdarzenia.Jeśli masz konkretne zagadnienia,które chcesz omówić,pytaj...znajdę szczerą radę - aktualnie możecie uzyskać Interpretację również w formie maila ,proponuje Astrologiczną Gwiazdę Dawida jako Przekaz do końca roku i Domy Astrologiczne dla Relacji - Par oraz układów biznesowych - kierujcie zapytania na maila - tam otrzymacie wycenę oraz Precyzyjne Opisy Sytuacji.
Z pomocą kart Tarota,kart Lenormand,klasycznych,Run,Symboli Reiki oraz intuicji,która jest silnym
- narzędziem - mojej pracy,wspólnie znajdziemy drogę,która zaprowadzi Cię ku lepszemu.
Poproś mnie jeśli życzysz Sobie określoną talię Kart,użyję ich zgodnie z Twoim życzeniem:)
Spytaj o Swój kosmogram,czyli układ planet i domów astrologicznych na najbliższy czas,nakreślę Ci dokładnie chwile wzlotów i upadków,dzięki czemu będziesz wiedział kiedy - Magiczny Jowisz zawita do Tweg [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekJestem dostępna
  • Wtorekcodziennie,
  • Środasprawdź
  • Czwartekczy mój status
  • Piątekjest
  • Sobotaonline.
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 788 225 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 785 5.29 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.373 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.373 na numer 799 599 539 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] Pierwszego Domu Horoskopu.
Opowiedz Swój sen-lustro Twej duszy,i podświadomości,a z mojej strony uzyskasz interpretację i tłumaczenie.Kochani,ponieważ zajmuję się każdą dziedziną ludzkiej egzystencji,tak więc nasza rozmowa nie musi mieć jedynie kontekstu ezoterycznego,jeśli jest potrzeba niech będzie formą psychoterapii ,rozwoju i uzdrowienia.
Zapraszam do kontaktu mailowego, gdzie możecie Kochani Poprosić o Wycenę Reiki Karuna - to Dystance zabieg Energetyczny weryfikujący Wasze Poziomy Czakr oraz Czterech Kierunków Przemiany , może również mieć charakter Waszych Intencji - piszcie proszę,pytajcie.
Szczegóły i Raport z mej strony, instrukcja w odpowiedzi.
Jestem Codziennie,służę Wszechstronną wiedzą i doświadczeniem.
Sandra
P. S.
Jeśli nie jestem on-line skorzystaj proszę z opcji ZAMAWIANIA ROZMOWY lub kliknij INFO,aby sprawdzić godziny on-line.