widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 225708 788 225 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7850048 224 179 785 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 785 lub 0048 224 179 785

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Jestem dostępna
Wtorek
codziennie,
Środa
sprawdź
Czwartek
czy mój status
Piątek
jest
Sobota
online.
Niedziela

Informacje

Witajcie Drodzy w wirtualnym gabinecie ezoterycznym Sandry.Jestem dyplomowaną,doświadczoną-psychoterapeutką-czynną na co dzień,oraz wykwalifikowaną tarocistką,cyfro-logiem.Pozwólcie,że wprowadzę do mojego świata...Ugoszczę,doradzę i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.Konsultację rozpoczynam od analizy numerologicznej lub astrologicznej,jednocześnie nakreślając Wam,co niesie najbliższa przyszłość,sygnalizuję jak dobrze wykorzystać aktualne wpływy losu...Następnie pokrótce opisuję Twoją przeszłość oraz jej działanie na obecne zdarzenia.Jeśli masz konkretne zagadnienia,które chcesz omówić,pytaj...znajdę szczerą radę.Z pomocą kart Tarota,kart Lenormand,klasycznych,Run,cygańskich oraz intuicji,która jest silnym "narzędziem" mojej pracy,wspólnie znajdziemy drogę,która zaprowadzi Cię do celu:)Poproś mnie jeśli życzysz Sobie określoną talię kart,użyję ich zgodnie z Twoim życzeniem:)Spytaj o Swój kosmogram,czyli układ planet i domów astrologicznych na najbliższy czas,nakreślę Ci dokładnie chwile wzlotów i upadków,dzięki czemu będziesz wiedział jak i kiedy działać:)Opowiedz Swój sen-lustro Twej duszy,i podświadomości,a z mojej strony uzyskasz interpretację i tłumaczenie.Kochani,ponieważ zajmuję się każdą dziedziną ludzkiej egzystencji,tak więc nasza rozmowa nie musi mieć jedynie kontekstu ezoterycznego,jeśli jest potrzeba niech będzie formą terapii,rozwoju i uzdrowienia.Zapraszam serdecznie,służę wiedzą i doświadczeniem.
Sandra
P. S.
Jeśli nie jestem on-line skorzystaj proszę z opcji ZAMAWIANIA ROZMOWY lub kliknij INFO,aby sprawdzić godziny on-line.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji