widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 225708 788 225 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7850048 224 179 785 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 785 lub 0048 224 179 785

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Jestem dostępna
Wtorek
codziennie,
Środa
sprawdź
Czwartek
czy mój status
Piątek
jest
Sobota
online.
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie w moim wirtualnym gabinecie ezoterycznym. Mam na imię Sandra.Chętnie ugoszczę Cię,doradzę i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.Poradę rozpoczynam od analizy numerologicznej lub astrologicznej,jednocześnie nakreślając co niesie najbliższa przyszłość, i jak dobrze wykorzystać aktualne wpływy losu...Następnie pokrótce opisuję Twoją przeszłość oraz jej działanie na obecne zdarzenia.Jeśli masz konkretne zagadnienia, które chcesz omówić, pytaj...znajdę radę. Z pomocą kart Tarota, kart Lenormand, klasycznych,Run,cygańskich oraz intuicji, która jest silnym \"narzędziem\" mojej pracy, wspólnie znajdziemy drogę,która zaprowadzi Cię do celu:)Poproś mnie jeśli życzysz Sobie określoną talię kart,użyję ich zgodnie z Twoim życzeniem:)Spytaj o Swój kosmogram,czyli układ planet na najbliższy czas,nakreślę Ci dokładnie chwile wzlotów i upadków,dzięki czemu będziesz wiedział jak i kiedy działać:)Opowiedz Swój sen-lustro Twej duszy,a z mojej strony uzyskasz interpretację i tłumaczenie.Kochani,ponieważ zajmuję się każdą dziedziną ludzkiej egzystencji, tak więc nasza rozmowa nie musi mieć jedynie kontekstu ezoterycznego,jeśli jest potrzeba niech będzie formą terapii i uzdrowienia.Zapraszam serdecznie,służę wiedzą.
Sandra
P. S.
Jeśli nie jestem on-line skorzystaj proszę z opcji ZAMAWIANIA ROZMOWY lub kliknij INFO,aby sprawdzić godziny on-line.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się