widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 225708 788 225 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7850048 224 179 785 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 785 lub 0048 224 179 785

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Jestem dostępna
Wtorek
codziennie,
Środa
sprawdź
Czwartek
czy mój status
Piątek
jest
Sobota
online.
Niedziela

Informacje

Witam serdecznie w moim wirtualnym gabinecie ezoterycznym.Mam na imię Sandra.Jestem dyplomowaną psychoterapeutką,tarocistką.Pozwól,że wprowadzę do mojego świata...Ugoszczę Cię,doradzę i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.Poradę rozpoczynam od analizy numerologicznej lub astrologicznej,jednocześnie nakreślając co niesie najbliższa przyszłość, i jak dobrze wykorzystać aktualne wpływy losu...Następnie pokrótce opisuję Twoją przeszłość oraz jej działanie na obecne zdarzenia.Jeśli masz konkretne zagadnienia, które chcesz omówić, pytaj...znajdę radę.Z pomocą kart Tarota,kart Lenormand,klasycznych,Run,cygańskich oraz intuicji, która jest silnym "narzędziem" mojej pracy, wspólnie znajdziemy drogę,która zaprowadzi Cię do celu:)Poproś mnie jeśli życzysz Sobie określoną talię kart,użyję ich zgodnie z Twoim życzeniem:)Spytaj o Swój kosmogram,czyli układ planet na najbliższy czas,nakreślę Ci dokładnie chwile wzlotów i upadków,dzięki czemu będziesz wiedział jak i kiedy działać:)Opowiedz Swój sen-lustro Twej duszy,a z mojej strony uzyskasz interpretację i tłumaczenie.Kochani,ponieważ zajmuję się każdą dziedziną ludzkiej egzystencji,tak więc nasza rozmowa nie musi mieć jedynie kontekstu ezoterycznego,jeśli jest potrzeba niech będzie formą terapii,rozwoju i uzdrowienia.Zapraszam serdecznie,służę wiedzą.
Sandra
P. S.
Jeśli nie jestem on-line skorzystaj proszę z opcji ZAMAWIANIA ROZMOWY lub kliknij INFO,aby sprawdzić godziny on-line.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji