Mila

Ryby

Witam serdecznie, nazywam się Mila.
Moje spotkanie z tarotem i światem duchowym zaczęło się od dzieciństwa, ponieważ moja prababcia i babcia zajmowały się wróżeniem i kontaktem z zaświatami. Odziedziczyłam te zdolności aby pomagać ludziom potrzebującym pocieszenia i obrania właściwej drogi w rozwiązaniu problemów. W tym celu zajmuję się bioenergioterapią wysyłaniem energii na odległość, odcinaniem klątw, złorzeczeń, odcinaniem wampirów energetycznych, oczyszczam czakry i doładowuję energią, zakładam blokady i ochronę na ciało fizyczne i duchowe, odprowadzam dusze do światła, które nie przeszły na drugą stronę. Karty tarota i wahadełko są nieodłącznym narzędziem w mojej pracy.
Zapraszam do kontaktu ze mną aby rozwiązać różnego rodzaju problemy obrać najwłaściwszą drogę i przestrzec przed błędami.
Dodatkowo wykonuję :
Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii
Zdejmowanie klątw i uroków
Oczyszczanie drzewa genealogicznego
Oczyszczanie energetyczne i harmonizowanie czakr
Odcięcie od wampirów energetycznych
Odprowadzanie zbłąkanych dusz do światła
Przekazywanie energii na poprawieni stanu zdrowia
Jeśli państwo chcieliby takie usługi zamówić proszę o kontakt na e-maila
Pracuję również z Aniołami które pomagają mi w mojej pracy uzdrawiania duszy i ciała. Przesyłam energię która pomaga wyleczyć różne schorzenia i dzieciom i dorosłym. Bardzo serdecznie zapraszam Mila

tylko sms/email

Grafik

  • Poniedziałek9-24
  • Wtorek9-24
  • Środa9-24
  • Czwartek9-24
  • Piątek9-24
  • Sobota9-24
  • Niedziela9-24

Telefon

Zadzwoń na 708 688 528 4.26 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 708 3.69 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.237 na numer 7455 Koszt to 4.92 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.92 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.237 na numer 799 599 539 Koszt to 3.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).