widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 528708 688 528 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7080048 224 179 708 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 708 lub 0048 224 179 708

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
9-24
Wtorek
9-24
Środa
9-24
Czwartek
9-24
Piątek
9-24
Sobota
9-24
Niedziela
9-24

Informacje

Witam serdecznie, nazywam się Mila.
Moje spotkanie z tarotem i światem duchowym zaczęło się od dzieciństwa, ponieważ moja prababcia i babcia zajmowały się wróżeniem i kontaktem z zaświatami. Odziedziczyłam te zdolności aby pomagać ludziom potrzebującym pocieszenia i obrania właściwej drogi w rozwiązaniu problemów. W tym celu zajmuję się bioenergioterapią wysyłaniem energii na odległość, odcinaniem klątw, złorzeczeń, odcinaniem wampirów energetycznych, oczyszczam czakry i doładowuję energią, zakładam blokady i ochronę na ciało fizyczne i duchowe, odprowadzam dusze do światła, które nie przeszły na drugą stronę. Karty tarota i wahadełko są nieodłącznym narzędziem w mojej pracy.
Zapraszam do kontaktu ze mną aby rozwiązać różnego rodzaju problemy obrać najwłaściwszą drogę i przestrzec przed błędami.
Dodatkowo wykonuję :
Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii
Zdejmowanie klątw i uroków
Oczyszczanie drzewa genealogicznego
Oczyszczanie energetyczne i harmonizowanie czakr
Odcięcie od wampirów energetycznych
Odprowadzanie zbłąkanych dusz do światła
Przekazywanie energii na poprawieni stanu zdrowia
Jeśli państwo chcieliby takie usługi zamówić proszę o kontakt na e-maila
Pracuję również z Aniołami które pomagają mi w mojej pracy uzdrawiania duszy i ciała. Przesyłam energię która pomaga wyleczyć różne schorzenia i dzieciom i dorosłym. Bardzo serdecznie zapraszam Mila

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się