widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 528708 688 528 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7080048 224 179 708 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 708 lub 0048 224 179 708

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
9-24
Wtorek
9-24
Środa
9-24
Czwartek
9-24
Piątek
9-24
Sobota
9-24
Niedziela
9-24

Informacje

Witam serdecznie, nazywam się Mila.
Moje spotkanie z tarotem i światem duchowym zaczęło się od dzieciństwa, ponieważ moja prababcia i babcia zajmowały się wróżeniem i kontaktem z zaświatami. Odziedziczyłam te zdolności aby pomagać ludziom potrzebującym pocieszenia i obrania właściwej drogi w rozwiązaniu problemów. W tym celu zajmuję się bioenergioterapią wysyłaniem energii na odległość, odcinaniem klątw, złorzeczeń, odcinaniem wampirów energetycznych, oczyszczam czakry i doładowuję energią, zakładam blokady i ochronę na ciało fizyczne i duchowe, odprowadzam dusze do światła, które nie przeszły na drugą stronę. Karty tarota i wahadełko są nieodłącznym narzędziem w mojej pracy.
Zapraszam do kontaktu ze mną aby rozwiązać różnego rodzaju problemy obrać najwłaściwszą drogę i przestrzec przed błędami.
Dodatkowo wykonuję :
Oczyszczanie pomieszczeń z negatywnych energii
Zdejmowanie klątw i uroków
Oczyszczanie drzewa genealogicznego
Oczyszczanie energetyczne i harmonizowanie czakr
Odcięcie od wampirów energetycznych
Odprowadzanie zbłąkanych dusz do światła
Przekazywanie energii na poprawieni stanu zdrowia
Jeśli państwo chcieliby takie usługi zamówić proszę o kontakt na e-maila
Pracuję również z Aniołami które pomagają mi w mojej pracy uzdrawiania duszy i ciała. Przesyłam energię która pomaga wyleczyć różne schorzenia i dzieciom i dorosłym. Bardzo serdecznie zapraszam Mila

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji