ZEFIR

Skorpion

Jestem terapeutą, Spiritual Life Coachem, jasnowidzem i tarocistą. Dar widzenia przyszłości odkryłem w sobie będąc jeszcze dzieckiem. W mojej tradycji rodzinnej leży posługiwanie się zdolnościami nadprzyrodzonymi przekazywanymi nam z pokolenia na pokolenie. Moją misją, jak i wielką pasją życiową, jest pomoc drugiemu człowiekowi. Karty Tarota ukazują przede mną obraz Państwa życia oraz odkrywają przyszłość w celu jej analizy. Natomiast dar jasnowidzenia, jako podstawowa forma mojej pracy energetycznej z ludźmi, pozwala mi wzmocnić przekazy płynące z kart ujawniając obszerniejsze fakty na tematy poruszane podczas sesji, jak również czyni analizę dogłębną, skupiając się głównie na ukazywaniu licznych drogowskazów gotowych do zastosowania w tej ziemskiej wędrówce. Głównym celem kontaktu ze mną stanie się dla Ciebie lepsze poznanie swojej osobowości, spojrzenia na swoje problemy z innej perspektywy, jak również ujrzenie tego, co przyszłość ma Tobie jeszcze do zaoferowania.

Moja pasja poznawania więcej i więcej doprowadziła mnie do tego że zacząłem podróżować i odkrywać swoje zdolności oraz talenty otóż Przemierzyłem cały świat wzdłuż i wszerz wyszkoliłem się u specjalistów światowej sławy w ezoteryce i nie tylko po to by pomagać ludziom na ziemi.

Podsumowując
Zefir zajmuje się Tarotem oraz channelingiem anielskim, oczyszczaniem energetycznym oraz zdejmowaniem klątw i uroków jako jedyny w Polsce zajmuje się Healing Codes czyli kodami uzdrawiającymi na rożne przestrzenie ży [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek13-14 oraz 20-22 a jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
  • Wtorek13-14 oraz 20-22 a jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
  • Środa13-14 oraz 20-22 a jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
  • Czwartek13-14 a jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
  • Piątek12.30-13.30 oraz 18.30-20.30 a jak mnie nie ma
  • Sobotazamów rozmowę call back
  • Niedzielazamów rozmowę call back

Telefon

Zadzwoń na 708 788 251 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 021 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] iowe czy to jest miłość zdrowie czy finanse.

Zefir jest pionierem w sposobach uzdrawiania ciała ducha i umysłu poprzez wyrównanie energetyczne doprowadza osoby do osiągnięcia oświecenia i samorealizacji.

DUSZA: Zefir jest naturalnie urodzonym jasnowidzącym i mającym kontakt z wszelkiego rodzaju energiami, ma ogromne międzynarodowe przeszkolenia w tych dziedzinach, posiada on głębokie zrozumienie ludzkiej natury i charakterystyczna zdolność do obcowania w sferze duszy. Jego intuicyjny wgląd i precyzja dały mu rozgłos w mediach oraz wśród międzynarodowych klientów z całego świata.

Umysł: Zefir jest Adeptem w wykorzystaniu mocy i potęgi psychologii, Zefir jest w stanie poprzez swoje doświadczenie w tej dziedzinie zaoferować swoim klientom innowacyjne narzędzia do wyregulowania psychiki - zarówno jest to uwolnienie się od zmartwień , zakończenie przeszłości i otwarcie się na nieograniczone możliwości życiowe i poruszanie się w przyszłość z pełnym zdrowiem emocjonalnym z czystymi emocjami