widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 251708 788 251 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0210048 227 184 021 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 021 lub 0048 227 184 021

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
W ciagu dnia lub wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
Wtorek
W ciagu dnia lub wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
Środa
W ciagu dnia lub wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
Czwartek
W ciagu dnia lub wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
Piątek
W ciagu dnia oraz wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
Sobota
W ciagu dnia lub wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back
Niedziela
W ciagu dnia lub wieczorem, jak mnie nie ma zamów rozmowę call back

Informacje

Jestem terapeutą, Spiritual Life Coachem, jasnowidzem i tarocistą. Dar widzenia przyszłości odkryłem w sobie będąc jeszcze dzieckiem. W mojej tradycji rodzinnej leży posługiwanie się zdolnościami nadprzyrodzonymi przekazywanymi nam z pokolenia na pokolenie. Moją misją, jak i wielką pasją życiową, jest pomoc drugiemu człowiekowi. Karty Tarota ukazują przede mną obraz Państwa życia oraz odkrywają przyszłość w celu jej analizy. Natomiast dar jasnowidzenia, jako podstawowa forma mojej pracy energetycznej z ludźmi, pozwala mi wzmocnić przekazy płynące z kart ujawniając obszerniejsze fakty na tematy poruszane podczas sesji, jak również czyni analizę dogłębną, skupiając się głównie na ukazywaniu licznych drogowskazów gotowych do zastosowania w tej ziemskiej wędrówce. Głównym celem kontaktu ze mną stanie się dla Ciebie lepsze poznanie swojej osobowości, spojrzenia na swoje problemy z innej perspektywy, jak również ujrzenie tego, co przyszłość ma Tobie jeszcze do zaoferowania.

Moja pasja poznawania więcej i więcej doprowadziła mnie do tego że zacząłem podróżować i odkrywać swoje zdolności oraz talenty otóż Przemierzyłem cały świat wzdłuż i wszerz wyszkoliłem się u specjalistów światowej sławy w ezoteryce i nie tylko po to by pomagać ludziom na ziemi.

Podsumowując
Zefir zajmuje się Tarotem oraz channelingiem anielskim, oczyszczaniem energetycznym oraz zdejmowaniem klątw i uroków jako jedyny w Polsce zajmuje się Healing Codes czyli kodami uzdrawiającymi na rożne przestrzenie życiowe czy to jest miłość zdrowie czy finanse.

Zefir jest pionierem w sposobach uzdrawiania ciała ducha i umysłu poprzez wyrównanie energetyczne doprowadza osoby do osiągnięcia oświecenia i samorealizacji.

DUSZA: Zefir jest naturalnie urodzonym jasnowidzącym i mającym kontakt z wszelkiego rodzaju energiami, ma ogromne międzynarodowe przeszkolenia w tych dziedzinach, posiada on głębokie zrozumienie ludzkiej natury i charakterystyczna zdolność do obcowania w sferze duszy. Jego intuicyjny wgląd i precyzja dały mu rozgłos w mediach oraz wśród międzynarodowych klientów z całego świata.

Umysł: Zefir jest Adeptem w wykorzystaniu mocy i potęgi psychologii, Zefir jest w stanie poprzez swoje doświadczenie w tej dziedzinie zaoferować swoim klientom innowacyjne narzędzia do wyregulowania psychiki - zarówno jest to uwolnienie się od zmartwień , zakończenie przeszłości i otwarcie się na nieograniczone możliwości życiowe i poruszanie się w przyszłość z pełnym zdrowiem emocjonalnym z czystymi emocjami

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji