Wróżka Rena

Panna

Witam...
Od dawna czyli od wczesnego dzieciństwa interesowało mnie nasze przeznaczenie...nasza droga, jaką każdy z nas kroczy, aż po kres naszego istnienia. Zaczęłam patrzeć w karty i one dały mi odpowiedz na wiele nurtujących mnie pytań, nauczyłam się żyć zgodnie z prawidłowościami jakie przedstawia nam świat i otaczającą nas nie zawsze przychylna rzeczywistość.
Zrozumiałam wtedy, że mogę pomoc każdemu , kto tylko zapyta , wysłucha , przeanalizuje i częściowo zastosuje się do moich rad i drogi jaka wskaże w przepowiedni. Dodaję siły i pewności w codziennie podejmowanych trudnych decyzjach, wskazuje drogę , którą można podążyć by ominąć niejedno niezrozumiałe doświadczenie życiowe i odnaleźć drogę do spełnienia ...

Chcę pomoc właśnie Tobie - byś mógł zrozumieć sam Siebie , opowiedzieć Ci o przeszłości, teraźniejszości i czekającej Cię przyszłości- Byś nie popełniał błędów i poszedł prosta droga wprost do Twojego szczęścia... Karty klasyczne:pokażą Twoją przeszłość,terażniejszość i przyszłość.Karty anielskie :są przewodnikiem życia.Karty opiekuńcze:podają radę tu i teraz.Karty miłości:wskażą drogę Twoich uczuć.Numerologia:określa Twoje przeznaczenie,Twój charakter.Pozdrawiam wróżka Rena

Grafik

  • Poniedziałektak
  • Wtorektak
  • Środatak
  • Czwartektak
  • Piątektak
  • Sobotatak
  • Niedzielatak

Telefon

Zadzwoń na 708 788 679 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 769 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.242 na numer 7355 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.242 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).