ROSARIUS

Waga

Zapraszam..., jeszcze tylko kilka kroków. Rozgość się, czuj się jak u siebie w domu. Napijesz się herbaty?

Porozmawiajmy... zapewne coś Cię nurtuje... w innym wypadku nie byłoby Cię na tej stronie.

Nazywam się Rosarius, jestem tarocistą. Zajmuję się kartami Tarota od bardzo dawna i od samego początku zawsze mnie zaskakiwały. Zawsze pomagały w wędrówce przez życie. A w moim wypadku była ona bardzo zawiła i trudna. Dzięki kartom odkryłem wiele drogowskazów, które doprowadziły mnie do obecnej sytuacji, w której się znajduję. Bardzo chciałbym wesprzeć osoby chcące tej pomocy.


Wiem, że wśród osób czytających ten tekst są osoby, które nie wierzą w przepowiednie i karty Tarota. Szanuję to i dokładnie wiem jakie to uczucie. Sam taki byłem. Zgadzam się, iż sami kreujemy własne życie, że podejmujemy wzniosłe decyzje. Ale do tego nie potrzebujemy przepowiedni... Zapewniam, że karty zawsze były, są i będą tylko i wyłącznie drogowskazami tego, co powinniśmy zrobić lub tego, co w danym przedziale czasu byłoby dla nas najlepsze.

Najczęściej pytacie mnie o zdrowie, finanse, miłość i pracę. Nie raz poszukiwaliśmy wspólnie odpowiedzi na bardzo ciężkie pytania, takie jak rozstanie czy rozwód. Ale też określaliśmy najlepszy czas na zaręczyny czy ślub. Dzięki kartom mówiłem o narodzinach dzieci, ich płci i ogólnym zdrowiu.

Te wszystkie pytania zadajecie Wy moi drodzy i za to bardzo Wam dziękuję. Cieszę się, że po tylu latach nadal obdarzacie mnie zaufaniem.
Do usłyszenia lub na [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • PoniedziałekZawsze gdy jestem zalogowany
  • WtorekZawsze gdy jestem zalogowany
  • ŚrodaZawsze gdy jestem zalogowany
  • CzwartekZawsze gdy jestem zalogowany
  • PiątekZawsze gdy jestem zalogowany
  • SobotaZawsze gdy jestem zalogowany
  • NiedzielaZawsze gdy jestem zalogowany

Telefon

Zadzwoń na 708 788 670 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 735 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] isania

ROSARIUS

Usługi Dodatkowe:

I.Rytuał oczyszczenia aury
II.Rytuał oczyszczenia miejsca
III.Rytuał połączenia partnerów
IV.Rytuał ustabilizowania finansów
V.Rytuał poprawy zdrowia
VI.Rytuał tarczy
VII.Rytuał zamknięcia cyklu drogi życia

Dodatkowo wykonuję na prośbę klienta rytuały energetyczne z wykorzystaniem energii świec. ( Muszę tylko znać sytuację danego problemu )