Velho

Waga

Witajcie
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią nordycką. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, poprzez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która to zawsze motywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami. Od 2012 roku pomagam innym dzięki czemu, przeprowadziłem tym samym wiele rozmów z klientami, które to dotyczyły przeróżnej tematyki. Wiedza, którą posiadam wynika z długiej pracy z runicznymi znakami, ogromnej ilości czasu poświęconego dla nich, oraz dalszemu rozwojowi w dziedzinie run. Pragnę zaznaczyć tu, iż nie jestem psychologiem oraz lekarzem. Nie obce są mi sprawy bardzo trudne, zawiłe, a czasem wstydliwe. By dokonać analizy Państwa problemu potrzebne są mi tylko konkretne pytania oraz pełna szczerość osoby pytającej. W sprawach związanych z określeniem dokładnego czasu, czy sprawach sądowych itd. zastrzegam sobie prawo tylko do określenia pewnego prawdopodobieństwa zadziania się pewnych wydarzeń, czas w kartach runicznych nie jest wymierzony dokładnie i każdy klient musi o tym pamiętać .Potrafię także dobrać indywidualne skrypty runiczne, bindruny, które mają za zadanie wspomóc działanie w różnych dziedzinach naszego życia. Chciałbym również zwrócić uwagę, iż runy będą źle "pracowały" z osobami z zaburzeniami emocjonalnymi, nieszczerymi, czy też kierującymi się nieczystymi intencjami. Warto więc przemyśleć w niektórych przypadkach sens korzystania z moich parad. Kontakt ze mną jest dobrowolny a każde wskazanie run [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekPodczas zalogowania
  • WtorekPodczas zalogowania
  • ŚrodaPodczas zalogowania
  • CzwartekPodczas zalogowania
  • PiątekPodczas zalogowania
  • SobotaPodczas zalogowania
  • NiedzielaPodczas zalogowania

Telefon

Zadzwoń na 708 688 936 4.26 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 716 3.69 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] ależy traktować jako poradę, a nie fakt dokonany.

W celu innym niż runy, dotyczącą pomocy na różnych płaszczyznach (tj. czary,oczyszczanie, rytuały itp. proszę o wiadomość E-mail.

W odpowiedzi na SMS ODPOWIADAM TYLKO NA 1 KONKRETNE PYTANIE !!!

Usługi Callback uzależnione są od godzin mojej pracy.

Pozdrawiam
Velho.