widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 936708 688 936 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7160048 224 179 716 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 716 lub 0048 224 179 716

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Podczas zalogowania
Wtorek
Podczas zalogowania
Środa
Podczas zalogowania
Czwartek
Podczas zalogowania
Piątek
Podczas zalogowania
Sobota
Podczas zalogowania
Niedziela
Podczas zalogowania

Informacje

Witajcie
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią nordycką. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, poprzez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która to zawsze motywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami. Od 2012 roku pomagam innym dzięki czemu, przeprowadziłem tym samym wiele rozmów z klientami, które to dotyczyły przeróżnej tematyki. Wiedza, którą posiadam wynika z długiej pracy z runicznymi znakami, ogromnej ilości czasu poświęconego dla nich, oraz dalszemu rozwojowi w dziedzinie run. Pragnę zaznaczyć tu, iż nie jestem psychologiem oraz lekarzem. Nie obce są mi sprawy bardzo trudne, zawiłe, a czasem wstydliwe. By dokonać analizy Państwa problemu potrzebne są mi tylko konkretne pytania oraz pełna szczerość osoby pytającej. W sprawach związanych z określeniem dokładnego czasu, czy sprawach sądowych itd. zastrzegam sobie prawo tylko do określenia pewnego prawdopodobieństwa zadziania się pewnych wydarzeń, czas w kartach runicznych nie jest wymierzony dokładnie i każdy klient musi o tym pamiętać .Potrafię także dobrać indywidualne skrypty runiczne, bindruny, które mają za zadanie wspomóc działanie w różnych dziedzinach naszego życia. Chciałbym również zwrócić uwagę, iż runy będą źle "pracowały" z osobami z zaburzeniami emocjonalnymi, nieszczerymi, czy też kierującymi się nieczystymi intencjami. Warto więc przemyśleć w niektórych przypadkach sens korzystania z moich parad. Kontakt ze mną jest dobrowolny a każde wskazanie run należy traktować jako poradę, a nie fakt dokonany.

W celu innym niż runy, dotyczącą pomocy na różnych płaszczyznach (tj. czary,oczyszczanie, rytuały itp. proszę o wiadomość E-mail.

W odpowiedzi na SMS ODPOWIADAM TYLKO NA 1 KONKRETNE PYTANIE !!!

Usługi Callback uzależnione są od godzin mojej pracy.

Pozdrawiam
Velho.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji