Jasnowidz LETY

Byk

Jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą. Pracuję z energiami od ponad 20 lat. Jestem doradcą duchowym i życiowym.
Jako medium kontaktuję się również ze światem niewidocznym dla ludzi gołym okiem, rozmawiam z osobami, które już odeszły do innych przestrzeni energetycznych i pomagam w przejściu zagubionym duszom.
Dar jasnowidzenia i zdolności mediumiczne są bardzo pomocne w mojej pracy by zgłębić tematy, z którymi zgłaszają się ludzie ze swoimi sprawami.

- Wykonuję analizę Drogi Duszy - obciążenia karmiczne (lekcje do przepracowania w tym życiu) oraz transformacja tych obciążeń;
- Diagnozuję zaburzenia energetyczne, które są przyczyną chorób;
- Oczyszczam przestrzeń energetyczną;
- Sprawdzam podłączenia energetyczne i odcinam te energie;
- Bioenergoterapia;
- REIKI;
- Pomagam ludziom zrozumieć co mówi ich dusza;
- Techniki kwantowe ? Dwupunkt by rozwiązać wszelkie problemy jakie napotykamy na swojej drodze;
- Sesje Soul Body Fusion - Połączenie Duszy z Ciałem;
- oraz w wielu innych problemach jakie napotykamy na swojej drodze życia;

Zajmuję się również prognozowaniem przyszłości, w każdej dziedzinie życia. Do tego posługuję się kartami Anielskimi i pracuję z Aniołami, które w cudowny sposób dają wskazówki i możliwości.
Jeśli chcę zgłębić temat wyborów i możliwości danego problemu ? posługuję się do tego kartami Osho.
Karty nie są wyrocznią lecz wskazówką.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie i sięgam do źródła problemu - wspólnie uzgadniamy najlepszy ro [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekCodziennie
  • Wtorekgdy
  • Środajestem
  • Czwartekzalogowana
  • PiątekZapraszam również
  • Sobotado
  • Niedzielazamawiania rozmów

Telefon

Zadzwoń na 708 788 290 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 000 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.103 na numer 7455 Koszt to 4.92 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.92 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.103 na numer 799 599 539 Koszt to 3.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Chat

3.99 zł/min brutto
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

Więcej informacji

[...] zaj terapii dla najwyższego dobra.

Jeśli jesteś gotowa/gotowy aby żyć w zdrowiu i szczęściu
Serdecznie zapraszam

Co to jest Dwupunkt ?

Metoda Dwupunktu jest szybką i skuteczną metodą uzdrawiania na wszystkich poziomach życia ? fizycznym, emocjonalnym, umysłowym i duchowym. Dzięki niej można dokonać korzystnych zmian w każdej sferze życia, takich jak: zdrowie, relacje w związkach, finanse oraz blokujące przekonania.
Opiera się na prawach fizyki kwantowej, ale swoimi korzeniami sięga wspólnych doświadczeń różnych systemów filozoficznych i religijnych sprzed wieków.

Czym jest metoda Soul Body Fusion ?

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym najwyższym potencjałem jest żywe i klarowne. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała, nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.
Czy czasami źle się czujesz w swojej skórze? Czy masz poczucie, że nie w pełni korzystasz ze swojego potencjału? Czy nie wiesz jaką drogą w życiu pójść? Czy masz wrażenie, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć? Wyobraź sobie, jak będziesz się czuł, mając światło swojej duszy w pełni i trwale połączone ze swoim ciałem, a dzięki temu, stały dostęp do najwyższej mądrości i wiedzy, które są w Tobie.