Tarocista Szandor

Rak

Witaj,

jestem tarocistą, numerologiem oraz dyplomowanym bioenergoterapeutą. Posługuję się również wiedzą radiestezyjną, która pozwala mi pracować wahadłami egipskimi typu: Izis, Karnak, Ozyrys i innymi, w zależności od potrzebującego.

Jestem numerologiczną "8".

Zawsze mówię to, co widzę w kartach oraz podczas pracy z wahadłami. Nie ubarwiam rzeczywistości, przekazuję jasne informacje.

Przy pomocy kart tarota zajrzymy do Twojej przyszłości, przeanalizujemy przeszłość oraz teraźniejszość i razem poszukamy dróg rozwiązania Twoich problemów.

Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze jest rozwiązanie. Temu właśnie służy sesja z kartami tarota.

Posługuję się różnymi taliami kart tarota, od tych średniowiecznych po te, zupełnie współczesne. Zapytasz pewnie po co? W każdej z talii istnieje szereg symboli, na które trzeba zwracać baczną uwagę, to właśnie one pomagają w interpretacji danego rozkładu kart. Stąd wielość talii, gdyż dobieram je pod kątem problemu, pytania, z jakim się do mnie zgłaszasz.

Numerologia trafnie określa Twoją wibrację numerologiczną, wskaże, w którym aktualnie roku osobistym się znajdujesz. To znacznie pomaga dokonać analizy tego, z czym do mnie przychodzisz. Dzięki Twojej dacie urodzenia oraz dacie urodzenia osób, o które pytasz dokonam analizy bieżącej sytuacji, pomogę znaleźć rozwiązania. Dzięki numerologii będziemy wiedzieli dlaczego się coś w Twoim życiu dzieje, a dlaczego inne "coś" nie dzieje się w ogóle. Numerologia wskaże [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • PoniedziałekZawsze, gdy jestem zalogowany
  • WtorekZawsze, gdy jestem zalogowany
  • ŚrodaZawsze, gdy jestem zalogowany
  • CzwartekZawsze, gdy jestem zalogowany
  • PiątekZawsze, gdy jestem zalogowany
  • SobotaZawsze, gdy jestem zalogowany
  • NiedzielaZawsze, gdy jestem zalogowany

Telefon

Zadzwoń na 708 588 508 3.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 605 508 3.08 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.172 na numer 7255 Koszt to 2.46 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.46 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.172 na numer 799 599 539 Koszt to 1.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 1.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] ównież dopasowanie partnerskie w każdej dziedzinie życia (związek partnerski, układ przyjacielski, powiązania zawodowe i inne).

Jeśli boisz się kart tarota zapraszam Ciebie na spotkanie z kartami cygańskimi. Są bardziej łagodne w swoim wyrazie, nie straszą a równie trafnie dokonują analizy co i tarot. A może specjalnie dla Ciebie posłużyć się i tarotem i kartami cygańskimi? Wybór należy do Ciebie.

Posługuję się też wahadłami egipskimi typu: Izis, Ozyrys, Karnak.

Nie, nie to nie brzmi wcale dziwnie.

Wahadło Izis posiada szeroki zakres działania. Mogę nim wysyłać biały kolor, czystą białą energię, która jest zbawienna dla nas, ludzi. Oczyszcza, wzmacnia, odcina to, co złe, szkodliwe, podnosi Nas do wysokich wibracji energetycznych, co znacznie poprawia jakość naszego życia i zdrowia.

Wahadło Ozyrys działa wzmacniająco na organizm człowieka, pobudza również nasze chore komórki w ciele do obrony przed chorobą.

Wahadło Karnak służy mi do diagnozowania wielu rzeczy: stanu zdrowia, badając poszczególne organy przy pomocy specjalnych plansz zwanych biometrami, sprawdzania witalności organizmu, oczyszczania z negatywnych wibracji energetycznych, i innych. Zależy z czym w danym momencie się do mnie zgłosisz.

Wszystkie moje wahadła są typu "MAKRO" co oznacza, że są duże i mogą działać na odległość, np. podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowo moje wahadła są wahadłami "Białych Energii" to oznacza, że emitują kolor biały, zbawienny dla człowieka, wzmacniający, ochronny, zawierający w sobie wszystkie inne kolory z całej gamy kolorów, potrzebnych w chromoterapii czyli w terapii właśnie kolorami. Dlatego moje wahadła są zupełnie bezpiecznie.

Zapraszam Ciebie do skorzystania z mocy wahadeł egipskich.

Zatem, czekam właśnie na Ciebie,

Zapraszam,
Tarocista Szandor