widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 588 508708 588 508 3.69 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 605 5080048 224 605 508 3.08 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 605 508 lub 0048 224 605 508

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Zawsze, gdy jestem zalogowany
Wtorek
Zawsze, gdy jestem zalogowany
Środa
Zawsze, gdy jestem zalogowany
Czwartek
Zawsze, gdy jestem zalogowany
Piątek
Zawsze, gdy jestem zalogowany
Sobota
Zawsze, gdy jestem zalogowany
Niedziela
Zawsze, gdy jestem zalogowany

Informacje

Witaj,

jestem tarocistą, numerologiem oraz dyplomowanym bioenergoterapeutą. Posługuję się również wiedzą radiestezyjną, która pozwala mi pracować wahadłami egipskimi typu: Izis, Karnak, Ozyrys i innymi, w zależności od potrzebującego.

Jestem numerologiczną "8".

Zawsze mówię to, co widzę w kartach oraz podczas pracy z wahadłami. Nie ubarwiam rzeczywistości, przekazuję jasne informacje.

Przy pomocy kart tarota zajrzymy do Twojej przyszłości, przeanalizujemy przeszłość oraz teraźniejszość i razem poszukamy dróg rozwiązania Twoich problemów.

Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze jest rozwiązanie. Temu właśnie służy sesja z kartami tarota.

Posługuję się różnymi taliami kart tarota, od tych średniowiecznych po te, zupełnie współczesne. Zapytasz pewnie po co? W każdej z talii istnieje szereg symboli, na które trzeba zwracać baczną uwagę, to właśnie one pomagają w interpretacji danego rozkładu kart. Stąd wielość talii, gdyż dobieram je pod kątem problemu, pytania, z jakim się do mnie zgłaszasz.

Numerologia trafnie określa Twoją wibrację numerologiczną, wskaże, w którym aktualnie roku osobistym się znajdujesz. To znacznie pomaga dokonać analizy tego, z czym do mnie przychodzisz. Dzięki Twojej dacie urodzenia oraz dacie urodzenia osób, o które pytasz dokonam analizy bieżącej sytuacji, pomogę znaleźć rozwiązania. Dzięki numerologii będziemy wiedzieli dlaczego się coś w Twoim życiu dzieje, a dlaczego inne "coś" nie dzieje się w ogóle. Numerologia wskaże również dopasowanie partnerskie w każdej dziedzinie życia (związek partnerski, układ przyjacielski, powiązania zawodowe i inne).

Jeśli boisz się kart tarota zapraszam Ciebie na spotkanie z kartami cygańskimi. Są bardziej łagodne w swoim wyrazie, nie straszą a równie trafnie dokonują analizy co i tarot. A może specjalnie dla Ciebie posłużyć się i tarotem i kartami cygańskimi? Wybór należy do Ciebie.

Posługuję się też wahadłami egipskimi typu: Izis, Ozyrys, Karnak.

Nie, nie to nie brzmi wcale dziwnie.

Wahadło Izis posiada szeroki zakres działania. Mogę nim wysyłać biały kolor, czystą białą energię, która jest zbawienna dla nas, ludzi. Oczyszcza, wzmacnia, odcina to, co złe, szkodliwe, podnosi Nas do wysokich wibracji energetycznych, co znacznie poprawia jakość naszego życia i zdrowia.

Wahadło Ozyrys działa wzmacniająco na organizm człowieka, pobudza również nasze chore komórki w ciele do obrony przed chorobą.

Wahadło Karnak służy mi do diagnozowania wielu rzeczy: stanu zdrowia, badając poszczególne organy przy pomocy specjalnych plansz zwanych biometrami, sprawdzania witalności organizmu, oczyszczania z negatywnych wibracji energetycznych, i innych. Zależy z czym w danym momencie się do mnie zgłosisz.

Wszystkie moje wahadła są typu "MAKRO" co oznacza, że są duże i mogą działać na odległość, np. podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowo moje wahadła są wahadłami "Białych Energii" to oznacza, że emitują kolor biały, zbawienny dla człowieka, wzmacniający, ochronny, zawierający w sobie wszystkie inne kolory z całej gamy kolorów, potrzebnych w chromoterapii czyli w terapii właśnie kolorami. Dlatego moje wahadła są zupełnie bezpiecznie.

Zapraszam Ciebie do skorzystania z mocy wahadeł egipskich.

Zatem, czekam właśnie na Ciebie,

Zapraszam,
Tarocista SzandorObsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji