Wróżka Ania

Rak

Kochani mam na imię Ania jestem wróżką oraz jasnowidzem.
Wróżeniem z kart zawodowo zajmuję się od ponad 20 lat.
Sprawdzam podłączenia energetyczne. Pomagam w oczyszczaniu ze złych wibracji i wampiryzmów energetycznych oraz obciążeń pokoleniowych., czarnych energii i złych uroków oraz tworzę tarczę ochronną i pomagam dobrać odpowiednie remedia, znaki ochronne aby czuć się bezpiecznie i przyciągnąć do swojego życia wszystko co najlepsze. Pomagam w miłości, w biznesie, w pracy oraz na wielu poziomach życia. Posługując się swoim darem mogę otworzyć przed Tobą i pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru by poczuć spokój, szczęście oraz stan harmonii na poziomie ciała ducha i umysłu.
Oferuję profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. W prognozowaniu posługuję się kartami Tarota, Wyroczni losu, Szkatułki Szczęścia, kartami Miłości oraz Klasycznymi, Lenormand, Runami , Wyroczniami itd.
Pomagam w pytaniach dotyczących duszy, rodziny, miłości,
w biznesie, w pracy ...
Pracuję z energiami wspieram się pracą z Aniołami które nieustannie nam pomagają i wspierają nas na każdym kroku oraz niosą pomoc w odnalezieniu, przyciągnięciu i wzmocnieniu oraz uzdrowieniu miłości, szczęścia, sukcesu finansowego i spełnienia. Zapewniam dyskrecję i anonimowość.
Kochani nie odpowiadam na pytania dotyczące: Koronawirusa i ciąży ponieważ jest to temat do konsultacji z lekarzem oraz nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci oraz osób nieżyjących. Pisząc do mnie proszę o podanie im [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • PoniedziałekPo zalogowaniu
  • WtorekPo zalogowaniu
  • ŚrodaPo zalogowaniu
  • CzwartekPo zalogowaniu
  • PiątekPo zalogowaniu
  • SobotaPo zalogowaniu
  • NiedzielaPo zalogowaniu

Telefon

Zadzwoń na 708 708 712 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 227 184 062 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.352 na numer 7355 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.352 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] enia oraz daty urodzenia swojej i osoby o która pytacie, abym mogła dokonać dokładnej analizy kart.
Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Wróżka Ania