widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Artykuły

Oczyszczanie domu białą szałwią

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oczyszczanie domu białą szałwią"

Horoskop tygodniowy 19.02.18 - 25.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 19.02.18 - 25.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Pomóż dziecku sięgnąć wyżej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Pomóż dziecku sięgnąć wyżej "

W BLASKU ŚWIEC

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "W BLASKU ŚWIEC" przygotowanym przez naszego eksperta Magda Klementyna.

Muzyka Ziemi

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Muzyka Ziemi " przygotowanym przez naszego eksperta Stella Estera.

Walentynkowy romans, którego nie pożałujesz

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Walentynkowy romans, którego nie pożałujesz " przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Miłość na Walentynki

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Miłość na Walentynki " przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.

Walentynki - w tym roku nie czaruj...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Walentynki - w tym roku nie czaruj... " przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Horoskop tygodniowy 12.02.18 - 18.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 12.02.18 - 18.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Akupresura dłoni, czyli Joga małych palców.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Akupresura dłoni, czyli Joga małych palców." przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.

Tłusty czwartek - krótka historia o polskim babskim combrze

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Tłusty czwartek - krótka historia o polskim babskim combrze " przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Kolor naszego samochodu

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kolor naszego samochodu" przygotowanym przez naszego eksperta Magda Klementyna.

Horoskop tygodniowy 5.02.18 - 11.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 5.02.18 - 11.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Promocja 10%

10% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO10 Promocja trwa do 2018-02-04. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Asertywność - masz prawo być sobą

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Asertywność - masz prawo być sobą"

Horoskop tygodniowy 29.01.18 - 04.02.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 29.01.18 - 04.02.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Poszukując dobrej energii - słów kilka o szczęściu

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Poszukując dobrej energii - słów kilka o szczęściu" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Strona 1  z  63

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się