Wróżka Mistrz Reiki Magdalena

Bliźnięta

Witam Państwa serdecznie na moim profilu!

Jestem jasnowidzem, wróżką, numerologiem oraz Mistrzynią Reiki. Zajmuję się światem duchowym od niemalże 8 lat. Pracuję tak, by Państwu pomóc i rozstrzygnąć Państwa dylematy- miłosne, uczuciowe, finansowe, zdrowotne, zawodowe i także takie, które dla Państwa są ważne. Nie ma dla mnie tematów nie do poruszenia . Jestem po to by Państwu pomagać w każdej sferze ludzkiego życia.
Przewiduję przyszłość ,podobno mam niezwykle rozwiniętą intuicję, czytam aurę. Używam między innymi takich narzedzi pracy: Jasnowidzenie,Tarot, Karty Tarot Mystical Kipper, Karty Cygańskie, Karty Lenormand, Karty Osho, Karty Aniołów, Magiczne Syreny i Delfiny, Wahadło.

Jestem również medium, interpretuję sny. Istnieje możliwość poprzez wiele sposobów połączenia się z duszami i przekazania informacji od nich. W tej sprawie mogą się Państwo ze mną połączyć lub również zapytać o szczegóły klikając w zakłądkę: ZAPYTAJ EKSPERTA.
Usługi główne: przewidywanie przyszłości przez czytanie kart i jasnowidzenie, oczyszczanie reiki, rytuały sennik, mediumizm.
Prócz przewidywania przyszłości poprzez stawianie kart i jasnowidzenie, ważnym dla mnie zajęcie, jest robienie zdalnych rytuałów dla Państwa. W celu umówienia szczegółów rytuałów proszę kliknąć na moim profilu zakładkę: ZAPYTAJ EKSPERTA lub omówimy wszystko w trakcie rozmowy.
Wykonuję rytuały w energii reiki ( wszystkie w białej magii, tylko i wyłącznie):
- Rytuały na miłość
- Rytuały na powrót partnera [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek8-22
  • Wtorek8-23
  • Środa8-22
  • Czwartek8-22
  • Piątek8-22
  • Sobota8-24
  • Niedziela8-24

Telefon

Zadzwoń na 708 888 923 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 628 6.49 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.372 na numer 7555 Koszt to 6.15 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 6.15 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.372 na numer 799 599 539 Koszt to 4.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...]
- Rytuały na zdrowie
- Rytuały odcinające
- Rytuały na pracę, firmy, wydolność pracowników
- Rytuały na Państwa życzenia ( tylko dobre, w dobrej wierze i właściwej Intencji)
- Oczyszczania energetyczne i oczyszczanie Drzewa Geneologicznego.

W mojej Rodzinie Dar przekazywany był od pokoleń, zarówno od strony Kobiet jak i Mężczyzn. Intuicja i Empatia od zawsze tworzyła Naszą Rodzinę, dlatego od pokoleń pomagamy ludziom w ważnych dla nich sprawach. Odkąd pamiętam od prababci większość z nas jasnowidziała,świetnie interpretowała sny, od zawsze odwiedzali nas zmarli z przekazami, stąd umiejętność odczytu ich pojawień i umiejętność kontaktu z nimi.
Jednocześnie proszę aby osoby mające złe intencje,nie wierzące w moc białej magii ( tylko taką wyznaje zgodnie z najwyższą wiarą w dobro)- nie kontaktowały się. Od razu wyczuwam energię i wpuszczam w piękny świat ezoteryczny tylko osoby z otwartym sercem i umysłem.