Beata Fortuna

Skorpion

Nazywam się Beata Fortuna i jestem dyplomowaną specjalistką kart kippera. Dar przepowiadania przyszłości odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. Jednakże w swojej pracy, oprócz wrodzonego daru intuicji, który staram się cały czas rozwijać, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza jest podparta odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatem World Kipper Association, uzyskanym w Wielkiej Brytanii.
Pracuję z trzema różnymi taliami kippera, które czytam w tradycyjny bawarski sposób, tarotem, wyroczniami anielskimi oraz jestem numerologiem. Moje interpretacje są więc złożone i mogą być przedstawione z różnej perspektywy.
Co mogę Wam zaproponować?
Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny.
O co możecie pytać karty kippera?
O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji czy opcji. Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat. Dzwoniąc do mnie warto zapytać karty o konkretny czas na jaki st [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekKiedy będę dostępna
  • WtorekKiedy będę dostępna
  • ŚrodaKiedy będę dostępna
  • CzwartekKiedy będę dostępna
  • PiątekKiedy będę dostępna
  • SobotaKiedy będę dostępna
  • NiedzielaKiedy będę dostępna

Telefon

Zadzwoń na 708 708 075 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 613 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] wiamy karty np. miesiąc, 3 m-ce, pół roku itd.
Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie!
Można również pytać o kartę dnia, tygodnia, miesiąca oraz zadać pytanie'wyroczni z kart kippera' w celu uzyskania odpowiedzi TAK/NIE/BYĆ MOŻE, jest to wróżba z jednej karty z krótkim wyjaśnieniem odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Beata Fortuna

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...