widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 290708 788 290 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0000048 227 184 000 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 000 lub 0048 227 184 000

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
kiedy jestem zalogowana
Wtorek
kiedy jestem zalogowana
Środa
kiedy jestem zalogowana
Czwartek
kiedy jestem zalogowana
Piątek
kiedy jestem zalogowana
Sobota
kiedy jestem zalogowana
Niedziela
kiedy jestem zalogowana

Informacje

Uwaga: Od grudnia będę dostępna na portalu tylko w weekendy!

Specjalna oferta noworoczna - 'House of Fate' (Dom Przeznaczenia) Rozkład na cały 2018r opisujący wszystkie dziedziny życia. Dostępny tylko w ofercie mailowej - cena 150zł

Witajcie kochani!

Nazywam się Beata Fortuna i jestem dyplomowaną specjalistką kart kippera. Dar przepowiadania przyszłości odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. Jednakże w swojej pracy, oprócz wrodzonego daru intuicji, który staram się cały czas rozwijać, stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza jest podparta odpowiednimi kwalifikacjami i certyfikatem World Kipper Association, uzyskanym w Wielkiej Brytanii.
Pracuję z dwiema różnymi taliami kippera, które czytam w tradycyjny bawarski sposób, tarotem, tarotem anielskim oraz jestem numerologiem. Moje interpretacje są więc złożone i mogą być przedstawione z różnej perspektywy.

Co mogę Wam zaproponować?
Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny.

O co możecie pytać karty kippera?

O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji czy opcji. Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat. Dzwoniąc do mnie warto zapytać karty o konkretny czas na jaki stawiamy karty np. miesiąc, 3 m-ce, pół roku itd.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie!
Można również pytać o kartę dnia, tygodnia, miesiąca oraz zadać pytanie\'wyroczni z kart kippera\' w celu uzyskania odpowiedzi TAK/NIE/BYĆ MOŻE, jest to wróżba z jednej karty z krótkim wyjaśnieniem odpowiedzi.

Uwaga: KOCHANI OBECNIE NIE UDOSTĘPNIAM USŁUGI SMS - JEŚLI CHCECIE UZYSKAĆ PORADĘ U MNIE ZAPRASZAM DO ROZMOWY TELEFONICZNEJ, CZATU LUB E-MAILA.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
Beata Fortuna

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się