widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 938708 688 938 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7180048 224 179 718 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 718 lub 0048 224 179 718

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
14-23
Wtorek
14-23
Środa
14-23
Czwartek
14-23
Piątek
14-23
Sobota
14-23
Niedziela
14-23

Informacje

Z WYKRZTAŁCENIA I ZAMIŁOWANIA JESTEM ARTYSTĄ PLASTYKIEM.RÓWNOLEGLE W CZASIE ROZWIJAŁY SIĘ WE MNIE ZDOLNOŚCI DO PRZEWIDYWANIA PRZYSZŁOŚCI.TRAFNE PRZEPOWIEDNIE UTWIERDZIŁY MNIE W DZIAŁANIU NA RZECZ ICH ROZWOJU.Z CZASEM POJAWIŁO SIĘ JASNOSŁYSZENIE - NIESTETY NIE NA ŻYCZENIE.LOS POKAZYWAŁ CO CHCIAŁ,I ILE CHCIAŁ.WYDARZYŁA SIĘ TEŻ WĘDRÓWKA POZA CIAŁO ORAZ SNY PROROCZE.KARTAMI KLASYCZNYMI POSŁUGUJE SIĘ OD 40 LAT, TAROTEM OD 15 LAT.MÓWIĘ TYLE W SWOICH WRÓŻBACH ILE POWINNIŚMY WIEDZIEĆ NA DZIEŃ DZISIEJSZY,PONIEWAŻ SĄ RZECZY KTÓRE POWINNY POZOSTAĆ TAJEMNICĄ.NIE ISTNIEJĄ DLA MNIE TEMATY TABU.SERDECZNIE ZAPRASZAM PAŃSTWA DO KONTAKTU.PONIEWAŻ MAM PROBLEMY ZE WZROKIEM PISZĘ SWOJE TEKSTY DUŻYMI LITERAMI.

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji