widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 949708 688 949 4.26 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7590048 224 179 759 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 759 lub 0048 224 179 759

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Z wykształcenia jestem fizykiem, psychologiem i psychoterapeutą. Z zamiłowania astrologiem. Astologią zaraziła mnie mama, która była farmaceutką, zielarką, homeopatką i astrologiem. Wychowywałam się w domu pełnym magii i medycyny niekonwencjonalnej oraz ludzi, którzy przychodzili po pomoc i porady do mojej mamy. Początkowo nie chciałam pójść w ślady mamy, dlatego wybrałam fizykę, aby udowodnić, że cała ezoteryka jest wyssana z palca. Jednak, kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę z dziedziny astrologii i kiedy w wieku 21 lat postawiłam pierwszy profesjonalny horoskop, przekonałam się, że coś w tym jest, a nauka jest na tyle uboga i ograniczona, że pewnych zjawisk nie potrafi zrozumieć a tym bardziej wytłumaczyć. Dlatego świat nauki odrzuca wszystko, czego nie potrafi pojąć i wytłumaczyć. Uczyłam się u najlepszych astrologów w Polsce dr Leszka Weresa i na świecie Jana Sara Skąpskiego, oczywiście największą kopalnią wiedzy była dla mnie mama.
Kiedy zrozumiałam, że nie mogę całej wiedzy i daru trzymać dla siebie, lecz powinnam dzielić się i pomagać, wówczas wszystko potoczyło się lawinowo. Zaczęłam udzielać profesjonalnych porad przy pomocy astrologii i Tarota. Prowadziłam i prowadzę autorskie programy w telewizjach ezoterycznych. Pisałam liczne artykuły do gazet i portali internetowych.
Po kilku latach zaczęłam praktykę z Tarotem i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ połączenie tych dwóch dziedzin dało niezwykle precyzyjne narzędzie, dzięki któremu mogę z ogromną dokładnością, trafnością i precyzją przewidzieć przyszłe wydarzenia, zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i znaleźć skuteczne i dobre rozwiązanie. Czasami mam wrażenie, że coś wiem, ale nie widzę tego ani w horoskopie, ani kartach jest to swego rodzaju przeczucie. Po śmierci mojej ukochanej mamy odkryłam w sobie dar jasnowidzenia, z którego korzystam, na co dzień, pomagając i wspierając wszystkich, którzy zwrócą się do mnie po pomoc.
Mogę Tobie zapewnić najlepsze wróżby na podstawie astrologii i Tarota, horoskop, miłosną przepowiednie. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja przyszłość, powinieneś skorzystać z mojej pomocy. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu znaków zawartych w gwiazdach i planetach, a także w układaniu kart Tarota sprawia, że jestem osobą godną zaufania i warto powierzyć mi swój los. Wskażę Tobie drogę oraz przygotuję na nadchodzące dni, miesiące i lata. Pomogłam już wielu ludziom uniknąć błędów i pomyłek, znalazłam rozwiązanie dla trudnych i skomplikowanych spraw.
Bardzo często słyszałam od moich klientów, że mają wrażenie jakby nad ich życiem ciążyło jakieś fatum. Nie mają szczęścia w miłości, chodzą od lekarza do lekarza, pracują od świtu do nocy a pieniędzy brak. Zaczęłam analizować horoskopy tych osób i szukała podobieństw. Dlaczego tak się dzieje. Zauważyłam, że niektóre planety wywierają tylko negatywny wpływ, jakby nie było tej dobrej strony. Od kilku lat pracuję nad autorską metodą odkodowywania negatywnych wpływów planetarnych w horoskopie indywidualnym przy pomocy wahadła UWU. Jeżeli w Twoim życiu dzieje się źle w sferze uczuciowej, finansowej, zawodowej, partnerskie lub zdrowotnej może to oznaczać, że jedna lub więcej planet w Twoim horoskopie indywidualnym została ,,uszkodzona" i wywiera negatywny wpływ na jedną lub więcej sfer Twojego życia. Zabieg lub rytuał odkodowania, zdejmuje negatywne oddziaływanie planet na Twoje życie.

,,Człowiek - nieznający swego horoskopu - jest jak kapitan statku, który wyrzuca za burtę mapy i woła: Boże prowadź"
Leszek Szuman

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 23 października 2017


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita


Karta dnia

XV Diabeł

Dzisiaj będzie nam się wiodło, będą pojawiały się rożnego rodzaju okazje, dojdą do głosu nasze pierwotne instynkty i namiętności. Jakieś tamy mogą pęknąć i coś co od dawna tłumimy może wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Będziemy mogli zdjąć z siebie pęta, które nas nie hamują fizycznie ale budują bariery w naszej głowie.

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się