widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 005 lub 0048 227 184 005

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
18:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Środa
18:00-20:00
Czwartek
18:00-20:00
Piątek
18:00-20:00
Sobota
18:00-20:00
Niedziela
18:00-20:00

Informacje

Serdecznie witam na moim profilu
Z wykształcenia jestem fizykiem, psychologiem i psychoterapeutą. Z zamiłowania astrologiem. Astologią zaraziła mnie mama, która była farmaceutką, zielarką, homeopatką i astrologiem. Wychowywałam się w domu pełnym magii i medycyny niekonwencjonalnej oraz ludzi, którzy przychodzili po pomoc i porady do mojej mamy. Początkowo nie chciałam pójść w ślady mamy, dlatego wybrałam fizykę, aby udowodnić, że cała ezoteryka jest wyssana z palca. Jednak, kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę z dziedziny astrologii i kiedy w wieku 21 lat postawiłam pierwszy profesjonalny horoskop, przekonałam się, że coś w tym jest, a nauka jest na tyle uboga i ograniczona, że pewnych zjawisk nie potrafi zrozumieć a tym bardziej wytłumaczyć. Dlatego świat nauki odrzuca wszystko, czego nie potrafi pojąć i wytłumaczyć. Uczyłam się u najlepszych astrologów w Polsce dr Leszka Weresa i na świecie Jana Sara Skąpskiego, oczywiście największą kopalnią wiedzy była dla mnie mama.
Kiedy zrozumiałam, że nie mogę całej wiedzy i daru trzymać dla siebie, lecz powinnam dzielić się i pomagać, wówczas wszystko potoczyło się lawinowo. Zaczęłam udzielać profesjonalnych porad przy pomocy astrologii i Tarota. Prowadziłam i prowadzę autorskie programy w telewizjach ezoterycznych. Pisałam liczne artykuły do gazet i portali internetowych.
Po kilku latach zaczęłam praktykę z Tarotem i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ połączenie tych dwóch dziedzin dało niezwykle precyzyjne narzędzie, dzięki któremu mogę z ogromną dokładnością, trafnością i precyzją przewidzieć przyszłe wydarzenia, zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i znaleźć skuteczne i dobre rozwiązanie. Czasami mam wrażenie, że coś wiem, ale nie widzę tego ani w horoskopie, ani kartach jest to swego rodzaju przeczucie. Po śmierci mojej ukochanej mamy odkryłam w sobie dar jasnowidzenia, z którego korzystam, na co dzień, pomagając i wspierając wszystkich, którzy zwrócą się do mnie po pomoc.
Mogę Tobie zapewnić najlepsze wróżby na podstawie astrologii i Tarota, horoskop, miłosną przepowiednie. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja przyszłość, powinieneś skorzystać z mojej pomocy. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu znaków zawartych w gwiazdach i planetach, a także w układaniu kart Tarota sprawia, że jestem osobą godną zaufania i warto powierzyć mi swój los. Wskażę Tobie drogę oraz przygotuję na nadchodzące dni, miesiące i lata. Pomogłam już wielu ludziom uniknąć błędów i pomyłek, znalazłam rozwiązanie dla trudnych i skomplikowanych spraw.

SERDECZNIE ZAPRASZAM KASIA POŁUDNIAK :-)

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji