widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 295708 788 295 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 227 184 0050048 227 184 005 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 005 lub 0048 227 184 005

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
18:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Środa
18:00-20:00
Czwartek
18:00-20:00
Piątek
18:00-20:00
Sobota
18:00-20:00
Niedziela
18:00-20:00

Informacje

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz do korzystania ze specjalnej usługi email dostępnej w wyjątkowej cenie tylko na portalu Magiczne Wrota!

Żeby skorzystać z tej usługi, wyślij do mnie email z portalu Magiczne Wrota i zamów jeden z poniższych horoskopów w wyjątkowych cenach!

Cennik i opis horoskopów w usłudze email:

PROFESJONALNA PROGNOZA ASTROLOGINCZA NA 12 MIESIĘCY ? Odkrywa najbliższą przyszłość. Obejmuje wszystkie sfery naszego życia, począwszy od spraw zawodowych, finansowych, uczuciowy, rodzinnych, zdrowotnych. Jest niezwykle pomocny podczas planowania i organizowania naszego codziennego życia. Wiedząc, że mamy niekorzystny okres dla spraw finansowych, nie inwestujemy pieniędzy wiedząc, że możemy tylko stracić. Kiedy planujemy poważne rozmowy z szefem lub partnerem, lepiej wybrać czas, kiedy z łatwością osiągniemy porozumienie. Przykłady można mnożyć w nieskończoność, tyle ile ludzi, tyle pytań i problemów...
Około 20 stron
Cena 60 zł

PROFESJONALNY HOROSKOP PORÓWNAWCZY ? Jest to porównanie horoskopów indywidualnych dwóch lub więcej osób. Dzięki takiej analizie możemy dowiedzieć się jak te osoby na siebie oddziaływają, jakie są między nimi relacje, kto kim rządzi, czy jest możliwe porozumienie, na co należy uważać w relacji z tą osobą? Horoskop ten odpowiada właśnie na takie pytania i można go sporządzić przy wszelkiego rodzaju relacjach: małżeńskich, partnerskich, uczeń-nauczyciel, współpracownicy, podwładny przełożony, rodzice-dzieci.
Około 10 stron
Cena 50 zł

PROFESJONALNY HOROSKOP URODZENIOWY (INNE NAZWY NATALNY, INDYWIDUALNY, KOSMOGRAM, RADIX)
Opisuje nasze predyspozycje, mocne i słabe cechy charakteru. Te, nad którymi warto pracować i rozwijać. Wskazuje również na potencjalne przeszkody, jak je omijać, aby osiągnąć sukces. Mówi o naszym o podejściu do świata i ludzi. Jest to szeroko pojęta charakterystyka osobowości. Polecany jest wszystkim tym, którzy chcą pracować nad własnym rozwojem, zrozumieć i poznać lepiej samych siebie. Osobom młodym, które nie wybrały jeszcze swojej drogi zawodowej. Pomoże dowiedzieć się, w jakim zawodzie najlepiej się sprawdzicie i znajdziecie spełnienie.
Horoskop urodzeniowy składa się z 3 części:
1. Planety w znakach, każda z 8 planet oraz 2 świateł (Słońce i Księżyc) znajduje się w jednym z 12 znaków zodiaku. Jeżeli wiesz, w jakim znaku znajduje się dana planeta to możesz dowiedzieć się więcej na temat swojego potencjału.
2. Planety w Domach, jeżeli jakaś planeta Twojego horoskopu urodzeniowego przebywa w jednym z 12 domów horoskopu. Oznacza to, że sprawy związane z tym domem stają się w Twoim życiu silniejsze, ważniejsze i wyrazistsze.
3. Aspekty między planetami inaczej odległości kątowe między planetami. Wiedza ta pozwala lepiej zrozumieć swoje słabe i silne strony charakteru. Jest jak drogowskaz pokazujący, w którą stronę iść, aby osiągnąć sukces i powodzenie.
Około 20 stron
Cena 60 zł


Kilka słów o mnie :-)

Z wykształcenia jestem fizykiem, psychologiem i psychoterapeutą. Z zamiłowania astrologiem. Astologią zaraziła mnie mama, która była farmaceutką, zielarką, homeopatką i astrologiem. Wychowywałam się w domu pełnym magii i medycyny niekonwencjonalnej oraz ludzi, którzy przychodzili po pomoc i porady do mojej mamy. Początkowo nie chciałam pójść w ślady mamy, dlatego wybrałam fizykę, aby udowodnić, że cała ezoteryka jest wyssana z palca. Jednak, kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę z dziedziny astrologii i kiedy w wieku 21 lat postawiłam pierwszy profesjonalny horoskop, przekonałam się, że coś w tym jest, a nauka jest na tyle uboga i ograniczona, że pewnych zjawisk nie potrafi zrozumieć a tym bardziej wytłumaczyć. Dlatego świat nauki odrzuca wszystko, czego nie potrafi pojąć i wytłumaczyć. Uczyłam się u najlepszych astrologów w Polsce dr Leszka Weresa i na świecie Jana Sara Skąpskiego, oczywiście największą kopalnią wiedzy była dla mnie mama.
Kiedy zrozumiałam, że nie mogę całej wiedzy i daru trzymać dla siebie, lecz powinnam dzielić się i pomagać, wówczas wszystko potoczyło się lawinowo. Zaczęłam udzielać profesjonalnych porad przy pomocy astrologii i Tarota. Prowadziłam i prowadzę autorskie programy w telewizjach ezoterycznych. Pisałam liczne artykuły do gazet i portali internetowych.
Po kilku latach zaczęłam praktykę z Tarotem i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ połączenie tych dwóch dziedzin dało niezwykle precyzyjne narzędzie, dzięki któremu mogę z ogromną dokładnością, trafnością i precyzją przewidzieć przyszłe wydarzenia, zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i znaleźć skuteczne i dobre rozwiązanie. Czasami mam wrażenie, że coś wiem, ale nie widzę tego ani w horoskopie, ani kartach jest to swego rodzaju przeczucie. Po śmierci mojej ukochanej mamy odkryłam w sobie dar jasnowidzenia, z którego korzystam, na co dzień, pomagając i wspierając wszystkich, którzy zwrócą się do mnie po pomoc.
Mogę Tobie zapewnić najlepsze wróżby na podstawie astrologii i Tarota, horoskop, miłosną przepowiednie. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja przyszłość, powinieneś skorzystać z mojej pomocy. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu znaków zawartych w gwiazdach i planetach, a także w układaniu kart Tarota sprawia, że jestem osobą godną zaufania i warto powierzyć mi swój los. Wskażę Tobie drogę oraz przygotuję na nadchodzące dni, miesiące i lata. Pomogłam już wielu ludziom uniknąć błędów i pomyłek, znalazłam rozwiązanie dla trudnych i skomplikowanych spraw.

SERDECZNIE ZAPRASZAM KASIA POŁUDNIAK :-)

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się