Tajga

Waga

Szanowni Państwo posiadam wiedzę, którą cenię i której ufam.

Wiedzę, która może być Państwa partnerem na drodze życia.

Zajmuję się ezoteryką z powołania i z zamiłowania. Mam za sobą kilkunastoletnią drogę zgłębiania tej wiedzy między innymi poprzez pracę nad własną intuicją i ukończenie 3-letniego Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku Sztuki Mantyczne.
W prognozowaniu posługuję się kartami Tarota, astrologią, numerologią.


TAROT - lata pracy i nauki zaowocowały solidnym warsztatem interpretacji kart. Uwzględniając specyfikę wróżenia Państwu i ramy czasowe rozmowy opracowałam specjalnie dla Państwa kilka autorskich rozkładów TAROTA pozwalających szybko i wnikliwie rozpoznać ew. problemy.

ASTROLOGIA - początkowo traktowana jako zabawa intelektualna z czasem stała się - obok TAROTA - wiodącą dyscypliną moich zainteresowań. Z dziedziny astrologii proponuję pełen zakres usług. Szczególnie polecam analizę aspektów karmicznych w horoskopie.


NUMEROLOGIA - w pełnym zakresie: osobista, partnerska, prognozy okresowe, na miesiące, lata.
Poznanie mechanizmu działań karmy i jej praw rzuca światło na przebieg i jakość drogi życia.
Lokalizuje problem i nazywa go po imieniu co jest pierwszym krokiem na drodze do jego unicestwienia lub akceptacji. Twierdzi się, że nazwany, ściśle określony problem przestaje być problemem a staje się jedynie sprawą do załatwienia.

Odczuwam silną, intuicyjną więź ze światem roślin, zwierząt, minerałów. Piękno duchowe i [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałekzawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM
  • Wtorekzawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM
  • Środazawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM
  • Czwartekzawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM
  • Piątekzawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM
  • Sobotazawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM
  • Niedzielazawsze kiedy jestem dostępna. ZAPRASZAM

Telefon

Zadzwoń na 708 708 144 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 134 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Więcej informacji

[...] fizyczne kamieni, kryształów i minerałów, potęga skał, zaspakajają nie tylko potrzebę doznań estetycznych. Oferują one swoje zdumiewające właściwości w magii ochronnej i miłosnej. Działają prozdrowotnie: wspomagają leczenie, wpływają na dobre samopoczucie, działają regenerująco i odmładzająco. Będący na wyciągnięcie ręki świat roślin bezinteresownie wspomaga procesy zdrowienia i oczyszczania, leczy i pielęgnuje, uzupełnia większość rytuałów.

ZAPRASZAM. TAJGA.