widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 140708 708 140 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 1300048 224 179 130 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 130 lub 0048 224 179 130

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Uwaga: Korzystanie z usługi VIDEO CHAT możliwe jest tylko poprzez aplikację mobilną, którą możemy pobrać tutaj.

Grafik

Poniedziałek
Zawsze, kiedy jestem dostępna.
Wtorek
Zawsze, kiedy jestem dostępna.
Środa
Zawsze, kiedy jestem dostępna.
Czwartek
Zawsze, kiedy jestem dostępna.
Piątek
Zawsze, kiedy jestem dostępna.
Sobota
Zawsze, kiedy jestem dostępna.
Niedziela
W niedziele , święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy nie udzielam porad.

Informacje

Z kartomancją po raz pierwszy zetknęłam się w 1999 roku w czeskiej Pradze. Tam będąc sama na życiowym zakręcie postanowiłam skorzystać z usług wróżki w osobie starszej przemiłej Pani. Od niej to po raz pierwszy usłyszałam, że bedąc numerologiczną 9 , posiadając ogromną intuicję, sama jestem "dobrym materiałem" na wróżkę. Oczywiście na jednej wizycie się nie skończyło, bo pomijając fakt, że Jej przepowiednie się sprawdzały to zafascynowały mnie karty, którymi się posługiwała oraz sposób w jaki dzieliła się ze mną swoją wiedzą. Niestety pewnego dnia nasze drogi się rozeszły, widocznie Góra też potrzebowała Jej porad zabierając Ją do siebie.
Ona odeszła ale moja miłość do kart Lenormand ( bo o nich mowa ) i wiedza, którą mi przekazała pozostała. Tak oto, od ponad 15 lat służę pomocą, dobrą radą, wsparciem - osobom które go potrzebują, tak jak i ja kiedyś, bo chyba w życiu każdego z nas przychodzą takie chwile kiedy potrzebujemy zwykłej rozmowy, dobrego słowa, wskazówek, wsparcia ... .
Jeśli i Ty stoisz na rozstaju dróg i nie wiesz, którą z nich wybrać zadzwoń a wspólnie rozwikłamy najtrudniejsze problemy i wybierzemy tą najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. Moje karty Lenormand, cygańskie, anielskie, Kipper pomogą podjąć Tobie właściwą, chociaż czasami nie łatwą decyzję w sprawach uczuciowych, partnerskich, finansowych czy zawodowych.
Pamiętaj jednak o tym, że karty nie są wyrocznią i nie służą do podejmowania za Ciebie decyzji.
One służą radą, podpowiedzą Ci jak potoczy się Twoja sprawa jeżeli podążysz drogą, którą Ci wskażą ale to TY jesteś sterem, żeglarzem i okrętem swojego życia.
Zapraszam serdecznie do porad.
REGULAMIN UDZIELANIA ODPOWIEDZI NA WIADOMOŚCI SMS: (przed wysłaniem pytania proszę o zapoznanie się z jego treścią)
1. W treści wiadomości SMS proszę o wpisanie JEDNEGO konkretnego pytania,(przy większej ilości pytań odpowiadam na pierwsze, resztę pomijam)
2. Proszę o podanie swojego imienia, stanu cywilnego oraz imion osób, których ewentualnie będzie ono dotyczyć.
3. Nie udzielam odpowiedzi na pytania o zdrowie ( od tego są lekarze), mogę jedynie wskazać na co powinni Państwo zwrócić uwagę.
4. Proszę o zadawanie pytań tylko osoby pełnoletnie!
5. Na Państwa pytania SMS-owe odpowiadam codziennie od godz. 21.00 do 23.00 ( oprócz niedziel, świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy).
6. Pytania naruszające regulamin będą przeze mnie pomijane!
7. Nie odpowiadam na pytania dotyczące osób trzecich.
WYSŁANIE PRZEZ PAŃSTWA PYTANIA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU!

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji