Victoria Katarzyna

Byk

Z kartomancją po raz pierwszy zetknęłam się w 1999 roku w czeskiej Pradze. Tam będąc sama na życiowym zakręcie postanowiłam skorzystać z usług wróżki w osobie starszej przemiłej Pani. Od niej to po raz pierwszy usłyszałam, że bedąc numerologiczną 9 , posiadając ogromną intuicję, sama jestem "dobrym materiałem" na wróżkę. Oczywiście na jednej wizycie się nie skończyło, bo pomijając fakt, że Jej przepowiednie się sprawdzały to zafascynowały mnie karty, którymi się posługiwała oraz sposób w jaki dzieliła się ze mną swoją wiedzą. Niestety pewnego dnia nasze drogi się rozeszły, widocznie Góra też potrzebowała Jej porad zabierając Ją do siebie.
Ona odeszła ale moja miłość do kart Lenormand ( bo o nich mowa ) i wiedza, którą mi przekazała pozostała. Tak oto, od ponad 15 lat służę pomocą, dobrą radą, wsparciem - osobom które go potrzebują, tak jak i ja kiedyś, bo chyba w życiu każdego z nas przychodzą takie chwile kiedy potrzebujemy zwykłej rozmowy, dobrego słowa, wskazówek, wsparcia ... .
Jeśli i Ty stoisz na rozstaju dróg i nie wiesz, którą z nich wybrać zadzwoń a wspólnie rozwikłamy najtrudniejsze problemy i wybierzemy tą najkorzystniejszą dla Ciebie opcję. Moje karty Lenormand, cygańskie, anielskie, Kipper pomogą podjąć Tobie właściwą, chociaż czasami nie łatwą decyzję w sprawach uczuciowych, partnerskich, finansowych czy zawodowych.
Pamiętaj jednak o tym, że karty nie są wyrocznią i nie służą do podejmowania za Ciebie decyzji.
One służą radą, podpowiedzą Ci jak potoczy się T [...]

więcej…

Grafik

  • PoniedziałekZawsze, kiedy jestem dostępna.
  • WtorekZawsze, kiedy jestem dostępna.
  • ŚrodaZawsze, kiedy jestem dostępna.
  • CzwartekZawsze, kiedy jestem dostępna.
  • PiątekZawsze, kiedy jestem dostępna.
  • SobotaZawsze, kiedy jestem dostępna.
  • NiedzielaW niedziele i święta nie udzielam porad.

Telefon

Zadzwoń na 708 708 140 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 224 179 130 4.31 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.309 na numer 7355 Koszt to 3.69 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.69 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.309 na numer 799 599 539 Koszt to 2.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 2.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] oja sprawa jeżeli podążysz drogą, którą Ci wskażą ale to TY jesteś sterem, żeglarzem i okrętem swojego życia.
Zapraszam serdecznie do porad.
REGULAMIN UDZIELANIA ODPOWIEDZI NA WIADOMOŚCI SMS: (przed wysłaniem pytania proszę o zapoznanie się z jego treścią)
1. W treści wiadomości SMS proszę o wpisanie JEDNEGO konkretnego pytania,(przy większej ilości pytań odpowiadam na pierwsze, resztę pomijam)
2. Proszę o podanie swojego imienia, daty urodzenia i stanu cywilnego oraz imion osób, których ewentualnie będzie ono dotyczyć.
3. Nie udzielam odpowiedzi na pytania o zdrowie ( od tego są lekarze), mogę jedynie wskazać na co powinni Państwo zwrócić uwagę.
4. Proszę o zadawanie pytań tylko osoby pełnoletnie!
5. Na Państwa pytania SMS-owe odpowiadam codziennie od godz. 21.00 do 23.00 ( oprócz niedziel i dni świątecznych).
6. Pytania naruszające regulamin będą przeze mnie pomijane!
7. Nie odpowiadam na pytania dotyczące osób trzecich.
8. Nie odpowiadam na pytania powielane w krótkim odstępstwie czasowym , min. okres 6 miesięcy.
WYSŁANIE PRZEZ PAŃSTWA PYTANIA JEST RÓWNOZNACZNE Z AKCEPTACJĄ REGULAMINU!