widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-11-28

Cytryn - kamień czakry trzeciej

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Cytryn - kamień czakry trzeciej"Cytryn to kamień szlachetny, który jest jedną z odmian kwarcu. Jego nazwa pochodzi od słowa "cytryna", co bezpośrednio związane jest z jego żółtą barwą. Niestety jest to dość rzadki i niezwykle ceniony przez kolekcjonerów kamień. Jednym z powodów tego zjawiska może być również to, że cytryn ma także bardzo duże właściwości energetyczne i magiczne.

Jest to idealny kamień dla ludzi zmęczonych rutyną, obowiązkami i życiem. Stosowany jest przeciwko depresji i przy chronicznym zmęczeniu. Pomaga odzyskać siły witalne i dodaje pewności siebie. Jest to świetny oczyszczacz organizmu ze złej energii. Następnie regeneruje ciało i ducha do dalszego działania. Co ciekawe, tego kamienia nie trzeba już oczyszczać z przejętej negatywnej energii. Jako jeden z niewielu - potrafi on pochłonąć taką energię, następnie przetworzyć tak, aby następnie ją uziemić. Nie ma więc obaw, że po jakimś czasie zacznie nam zwracać to, co miał przejąć. Osobie, która go nosi cytryn daje bardzo dużo ciepła. Dodaje również pozytywnej energii, która jest bardzo potrzebna, aby móc sprostać problemom. Cytryn wspiera także kreatywność ludzką. Przy jego uczestnictwie - wszystko wydaje się możliwe, nie ma ograniczeń, a przede wszystkim jest chęć wyjścia ze swojej strefy komfortu, aby doświadczyć czegoś nowego.

Trzecia czakra, to czakra splotu słonecznego. Jest ona odpowiedzialna za emocjonalność. Jeżeli działa w sposób prawidłowy, to jesteśmy zrównoważeni emocjonalnie, pewni siebie i swojego życia. Jesteśmy spokojni i zrelaksowani. Cytryn wspiera trzecią czakrę, pomaga nam znaleźć swoją harmonię. Pomaga nam zaakceptować siebie, zwłaszcza własne wady. Wspiera nas, dodaje wspomnianej już pewności siebie. Dzięki niemu czujemy się ważni i odważni. Nie rozpamiętujemy przeszłości tylko z radością patrzymy na to, co mamy i co możemy osiągnąć. Jeżeli wyznaczymy sobie jakiś cel, to kamień ten wspomaga nas w dążeniach do niego. Działa niczym silny motywator. Patrzymy obiektywnie i nie przejmujemy się tak bardzo zdaniem innych na nasz temat. Wiemy, że to nasze życie, więc i nasze własne wybory. Ważne jest to, żebyśmy byli szczęśliwi i żeby nasze życie się nam podobało.

Cytryn świetnie oddziałuje na nasz organizm. Ten mały kamyk pomaga w trawieniu, pobudza je, a także wspiera zarówno trzustkę jak i śledzionę. Bardzo dobrze sprawdza się także przy infekcjach dróg moczowych. Wspiera tarczycę i grasicę. Pobudza krążenie. Dodatkowo pomaga pozbyć się... cellulitu. Tak więc biżuteria z tym kamieniem nie dość, że będzie pięknie wyglądać na ciele, to jeszcze wesprze, aby to ciało zostało piękne i gładkie.

Kolejną ważną właściwością cytrynu jest jego oddziaływanie na psychikę. Cytryn pomaga na skołatane nerwy. Pozwala się uspokoić i znaleźć dla siebie chwilę relaksu. Likwiduje zmęczenie. Jest niczym mały energetyczny impuls, który pobudza do działania. Czujemy się w pełni naładowani pozytywną energią i chcemy działać. Oczyszcza wyższe poziomy osobowości, a następnie doprowadza je do równowagi. Pozwala odnaleźć wewnętrzną równowagę, aby móc żyć w zgodzie ze sobą. Cytryn czyści czakry, a w szczególności wspomnianą czakrę trzecią. Dzięki niemu mamy bardziej pobudzoną intuicję i możemy jej zaufać przy różnego rodzaju wyborach.

Jest to kamień hojności. Oznacza to, że uczy nas dawać coś innym. Wzmacnia naszą naturalną empatię i nastawia pozytywnie na innych ludzi. Dzięki niemu chcemy się dzielić z tymi, co mają mniej od nas. Jesteśmy szczęśliwi i chcemy przekazać to szczęście innym. Cytryn nie pozwala, aby w jego pobliżu były negatywne emocje i smutki. Hojność cytrynu nie ogranicza się jednak tylko do nauki dawania. Przyciąga on szczęście i bogactwo dla swojego właściciela. Wobec tego pomimo, że będziesz się chciał dzielić wszystkim, to nie zostaniesz z niczym. Dzięki temu kamieniowi sam też sporo otrzymasz.

Już sama barwa tego pięknego kamienia szlachetnego dodaje energii. Jednak tylko na oddziaływaniu na nasz zmysł wzroku cytryn nie poprzestaje. Dodaje nowe siły witalne, które często ludzie skrywają bardzo głęboko. Pobudza do działania i do życia. Pomaga znaleźć wewnętrzną równowagę. Dzięki niemu możemy pokochać siebie i wszystko co jest z nami związane. Przegania złe myśli i te autodestrukcyjne też. Pozwala nam być szczęśliwymi zawsze i wszędzie. Cytryn, to kamień barwy cytryny, lecz niesie on ze sobą jedynie słodycz życia.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się