widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-12-13

Lustereczko powiedz przecie...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Lustereczko powiedz przecie..."


O magii luster wiedzieli już nasi przodkowie. Często wykorzystywali je w magii - zwłaszcza w rytuałach i zaklęciach. Lustrzane tafle są bardzo czułym i silnym narzędziem, dlatego należy się z nimi obchodzić z niezwykłą starannością. Wiedząc jak ich używać - można w prosty sposób pomóc swojemu losowi. Wszyscy wiemy o tym, że lustra skupiają oraz odbijają światło. Nie wszyscy jednak mamy świadomość tego, że właśnie dzięki tym właściwościom - za pomocą magii - można powiększać zarówno szczęście, miłość, atrakcyjność itp... jak i rzeczy materialne.

Może trudno w to dziś uwierzyć, lecz dawniej ciężko było znaleźć dobre lustro. Na przykład za czasów majów nie istniały sklepy we współczesnym tego słowa znaczeniu. Majowie nie mogli więc pójść do supermarketu i wybrać odpowiedniego dla swego domu lustra. W tych czasach za lustro służyły oczywiście te przedmioty, które potrafiły odbijać rzeczywistość. Korzystano więc z wypolerowanych kamieni, tafli obsydianu czy też lawy wulkanicznej. Korzystano oczywiście z odbić w wodzie. Za lusterko służyło wszystko w czym można się było przejrzeć i zobaczyć odbicie naszej rzeczywistości.

Całe szczęście teraz nie mamy już takiego problemu i zakup lustra nie jest zbyt kłopotliwy. Przygotowując się do zaklęć lustrzanych - na początek warto zaopatrzyć się oczywiście w odpowiednie lustro. Być może masz takie w domu. Należy jednak pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze lustro nie może być zbytnio zarysowane. Po drugie nie może okłamywać rzeczywistości, tworzyć załamania, czy też powodować efekt pijanego świata. Lustro powinno być czyste, przejrzyste i schludne. W żadnym wypadku nie korzystamy także z połamanego lustra.

Najlepiej jest wybrać lustro średniej wielkości w okrągłej lub owalnej ramie. Dobrze kiedy będzie miało ono nóżkę lub inną podstawkę - tak, żeby móc postawić je na przykład na naszym biurku czy stole. Przed użyciem lustra do magii należy je okadzić białą szałwią oraz przemyć wilgotną ściereczką. Szałwią okadzamy zawsze w lewą stronę - zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ściereczką zaś należy zrobić dwa okręgi. Pierwszy przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, a drugi zgodnie z ruchem wskazówek, co spowoduje zamknięcie naszych ruchów. Co jakiś czas należy dokładniej oczyścić lustro wodą z rozpuszczoną w niej solą. Używając magii luster pamiętamy również o tym, że minimum raz w miesiącu okadzamy lustro kadzidłami z sosny lub z szałwii. Częstotliwość oczyszczania w dużej mierze zależeć będzie od tego jak często będziemy korzystać z magii luster i w jakim celu.

Połamane lustra należy jak najszybciej wyrzucić. Wielu słyszało zapewne powiedzenie, że zbite lusterko przynosi siedem lat nieszczęścia. Nie można jednak brać tego powiedzenia zbyt poważnie. Najważniejsze jest jednak szybkie pozbycie się go z domu, bowiem jeżeli złamane lustro jest trzymane w pobliżu, to właśnie wtedy przynosi pecha. Nawet jeżeli tylko lekko się uszczerbiło, to należy je szybko usunąć. Nie ważna jest też wielkość połamanego lusterka. Nawet takie małe przy pudrze, kiedy jest połamane, to powinno zostać wyrzucone. Jeżeli jednak pęknie lub uszczerbi się duże lustro, które zniszczonego fragmentu - tym bardziej swojego odbicia w nim.

Mając już przygotowane lustro czas zacząć działania magiczne. Najłatwiejszym i najbezpieczniejszym sposobem na dobrą, samodzielną magię jest położenie przedmiotu, którego chcemy w życiu więcej przed naszym lustrem. Lustro odbija energię i zwraca nam powiększone dobro. Nie jest to oczywiście jedyny sposób na czarowanie, lecz najlepszy do wykonania samemu. To, o co i kiedy powinniśmy prosić powinno zależy od dnia tygodnia. W poniedziałki należy wykonywać czary związane z macierzyństwem i rodzicielstwem. Wtorek jest odpowiedni do magii nabierania pewności siebie, pokonywania przeciwników i przeciwności losu. Środa natomiast, to czas na czary związane z powodzeniem w biznesie, rozwojem zawodowym, nauką czy podróżami. Czwartek będzie dla nas odpowiednim dniem na magię bogactwa i pieniędzy. Czarując możemy brać pod uwagę nasze inwestycje, sprzedaże, gra na giełdzie, gry losowe. Piątek jest dniem magii miłosnej i seksualnej. W tym dniu również stosujemy zaklęcia na dobrą, trwałą przyjaźń czy też ocieplenie stosunków rodzinnych. W sobotę warto jest używać magii do pokonywania nałogów. Niedziela związana jest z magią zdrowia i dobrego samopoczucia.

W odpowiedni dzień tygodnia - w zależności od tego, co chcesz uzyskać - usiądź wygodnie przed lustrem. Zapal dwie świece i postaw je po dwóch stronach lustra - po bokach. Kolor świec również będzie zależeć od tego, czego dla siebie pragniesz. Możesz korzystać z białych lub srebrnych jako bazy do magii i do wszystkich czarów, ale możesz też od razu dobierać odpowiednie kolory. Na przykład czerwone i różowe świece do magii miłosnej, złote i zielone do tych związanych z bogactwem, czarne do odpychania czy zrywania z nałogami, zielone i niebieskie dla zdrowia, a pomarańczowe lub żółte do nauki.

Po przygotowaniu naszego miejsca pracy i zapaleniu odpowiednich świec połóż przed lustrem swoją własną substancję. Musi ona leżeć tak, aby po pierwsze odbijała się w lustrze, a po drugie, żeby ją cały czas widzieć. Naszą substancją musi być coś związanego z danym życzeniem. Na przykład jeżeli chcesz mieć więcej pieniędzy, to połóż przed lustrem kilka banknotów, jeżeli chcesz wygrać w lotto to połóż kupon, a kiedy chcesz łatwiej i więcej się uczyć to połóż książkę. Mogą to być także zdjęcia przedmiotów. Oczywiście nie wszystkie rzeczy da się położyć przed lustrem. Przykładowo nie jesteś w stanie położyć zdrowia czy też zrobić mu zdjęcia. W takich wypadkach wystarczy karteczka z napisaną sentencją o jaką rozchodzą się czary. Skoncentruj się. Nie myśl o niczym innym, tylko o swoim marzeniu. Powtarzaj w głowie, żeby energia wzmacniała się i powracała do Ciebie. Proś, żeby Twoje marzenie się spełniło. Pal świece i afirmuj przez około kwadrans. Następnie zgaś świece. Nie ma potrzeby zakopywania świec czy pozbywania się ich. Mogą one spokojnie posłużyć przy następnych zaklęciach.

Luster można także używać przy ochronie przed wrogami i osobami, które nam źle życzą. Połóż lustro na stoliku i usiądź przed nim tak, żeby widzieć swoją twarz. Następnie należy zapalić pięć świec i usiąść przed lustrem. Świece powinny dobrze oświetlić naszą twarz, uważaj tylko, żeby nie zrobić sobie krzywdy od ich płomieni. Patrz na swoje odbicie, wyobrażaj sobie, że posiadasz własną otoczkę bezpiecznej energii, która ma za zadanie Cię chronić przed innymi. Powtarzaj sobie, że nikt nie może Ci zaszkodzić i że zła energia wraca do jej nadawcy. Siedź tak z zapalonymi świecami przez piętnaście minut. Dzięki temu naładujesz lustro i będzie ono Cię chronić. Następnie zgaś świece, a lustro połóż na oknie lub w innym miejscu takim jak toaletka czy też stolik nocny. Jak wroga Ci osoba będzie chciała Cię zranić to wyobraź sobie, że jego słowa odbijają się od tego lustra. Masz teraz w lustrze pomocnika i ochroniarza.

Magiczne lustro jest przedmiotem bardzo osobistym. Nie powinno się go pożyczać ani do magii, ani nawet do przeglądania się. Należy o nie wyjątkowo dbać i uważać, żeby się nie potłukło. Najlepiej pomiędzy zaklęciami zakryć je kawałkiem materiału i schować. Dzięki temu będzie nam służyło dłużej i lepiej.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się