widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-01-23

Postrzeganie aury - charakter koloru

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Postrzeganie aury - charakter koloru"


Każde ciało żywe - rośliny, zwierzęcia czy nasze - wytwarza energię. Niewielu z nas potrafi tę energię dostrzec i nazywa ją naszą aurą. Widziana jest ona jako niewielka, kolorowa powłoczka, która otacza nasze ciało. Kojarzy się nam z delikatnymi kolorowymi promieniami słońca - świetlistą łuną. Otacza ona nie tylko nas-ludzi, lecz wszystkie organizmy żywe. Być może już kiedyś ją widziałeś. Najłatwiej jest ją ujrzeć nad lasem - jest to biało-srebrzysta łuna nad drzewami. Niektórzy nazywają to polem energetycznym naszego ciała albo manifestacją umysłu. Nie ważne jednak jak to nazwać, ważne jest co można z niej odczytać. Wielu może się zdziwić jak wiele sekretów może zdradzić nam aura.

Zobaczenie własnej lub czyjejś aury pozwala na odczytanie kilku informacji o danej osobie. Można odczytać stan zdrowia, stan emocjonalny, a także potrzeby danej osoby. Można również odczytać intencje i nastawienie danej osoby wobec nas czy też ujrzeć prawdziwy jej charakter. Jest to postrzeganie pozbawione kłamstwa, gdyż odkrywamy prawdziwe oblicze człowieka. Widzimy, gdy ktoś kłamie lub coś ukrywa. Możemy zobaczyć nawet nieczyste intencje wobec nas. Widzenie czyjejś aury może nas więc nawet ochronić przed cierpieniem. Aura ciągle się zmienia. Nie jest nam dana na zawsze taka sama. Bodźce ze świata mocno na nią wpływają. Niekiedy może się nawet całkowicie zmienić. Dzieje się tak w przypadku, gdy jakieś wydarzenie w naszym życiu bardzo na nas wpłynęło.

Nie każdy jednak widzi aurę otaczającą ludzi. Wiele osób dostało dar i już od dzieciństwa widzi otoczającom innych łunę i uczy się ją odczytywać. Jednak inni niestety nie otrzymali tego daru. Co wtedy zrobić? Jak wyostrzyć u siebie zmysły? Dobrą informacją jest to, że można się nauczyć widzieć aurę. Wystarczy wiedzieć co zrobić, a następnie dużo ćwiczyć.

Na początku uwierz w to, że aura naprawdę istnieje. Otwórz umysł na to, że nagle zobaczysz świat innym niż do tej pory go znałeś. Bez wiary nic nie da się zrobić. Pomyśl, że dzięki temu odkryjesz coś innego, ciekawego, o czym wcześniej nie miałeś pojęcia. Następnie przychodzi czas na ćwiczenia. Możesz ćwiczyć samodzielnie lub z parterem. Najlepiej jest próbować raz tak raz tak, żeby odnaleźć swoją drogę do ujrzenia aury.

Ćwiczenia z partnerem. Ważne jest miejsce takich ćwiczeń. Znajdź jasne miejsce, gdzie nie będą Cię oślepiać promienie słoneczne. Musi być też jasna ściana, najlepiej jakby była ona biała. Poproś, by osoba z którą będziesz ćwiczyć, stanęła pod tą ścianą przodem do Ciebie. Pamiętaj jednak, żeby Twój pomocnik nie był za grubo ubrany, ponieważ materiał będzie blokował aurę. Najlepiej jakby Twój partner był nagi lub w samej bieliźnie, a jeżeli tak się nie da, to żeby miał jak najmniej ubrań. Stań naprzeciwko partnera i rozluźnij się. Spokojnie oddychaj i otwórz swój umysł. Staraj się nie mrugać, ponieważ przy mrugnięciu będziesz rozpoczynać zabawę od początku. Staraj się patrzeć na partnera z perspektywy. Patrz na niego oraz na cały obszar obok. Tak jakbyś miał duży obraz. Patrz tak jakby za partnera na ścianę, kącikiem oczu, na miejsce gdzie kończy się skóra, a zaczyna ściana. W końcu zobaczysz otoczkę wokół partnera. Najczęściej najpierw zobaczysz ja białą lub srebrną, a dopiero przy kolejnych ćwiczeniach ujrzysz więcej barw.

Ćwiczenie samemu. Do ćwiczenia widzenia aury samemu nie potrzebujesz zbyt dużo. Wystarczy biały materiał i Twoja własna ręka. Jeżeli nie masz materiału może to być biała ściana lub biała podłoga. Ważne jest, żeby tło ręki - jak będziesz na nią patrzeć - było białe. Pamiętaj też, żeby na rękę nie padały promienie słoneczne, ponieważ zaburzą one postrzeganie łuny aury. Usiądź i rozluźnij się. skoncentruj się na swojej dłoni. Patrz na nią i obserwuj ją. Skoncentruj się na przestrzeni pomiędzy swoimi palcami. Rozszerzaj je i przybliżaj do siebie. Po jakimś czasie i kilku próbach ujrzysz białą otoczkę, a przy dalszym ćwiczeniu odróżnisz kolory wokół swojej ręki.

Jak już zaczniesz odróżniać kolory aury to będzie znak, że bardzo dobrze sobie z tym radzisz. Jako pierwsze możesz wtedy spróbować odczytać prawdziwy charakter swój i innych ludzi. Będzie to prawdziwy charakter, nie maska jaką ktoś przybiera przed innymi.

Czerwona aura - należy do osoby dynamicznej i pewnej siebie. Jest to osoba nastawiona na realizację celu jaki sobie założyła. Dążąc do niego może nie zwracać uwagi na innych więc uważaj czy nie będzie chciała Cię tylko wykorzystać. Czerwoną aurę mają przywódcy i osoby kierujący innymi. Ich życie to pasmo sukcesów. Chcą zawsze wygrywać. Mogą to być osoby nerwowe i nie mogące usiedzieć na miejscu. Są to osoby obdarzone bardzo dużą charyzmą, z łatwością nawiązują kontakty i przyciągają innych do siebie.

Niebieska aura - należy do osób niezwykle inteligentnych i oczytanych. Chcą poszerzać swoją wiedzę. Są to również osoby bardzo błyskotliwe i otwarte. Chcą poznać wszystkich i wszystko. Nie lubią kłamać, szczerze mówią co im odpowiada, a co nie. Są to także osoby urodziwe i witalne. Mają energię i chęci do działania. Czasem tylko nie wiedzą od czego zacząć i mogą być postrzegane jako niezdecydowane lub rozpieszczone.

Zielona aura - należy do osób z natury spokojnych i łagodnych. Są to często osoby bardzo przyjacielskie, starające się wszystkim pomóc. Mają w sobie wiele miłości, poświęcenia i współczucia. Często własnym kosztem udzielają pomocy innym ludziom. Zdarza się, że osoby takie mają zdolności uzdrawiające. Osoby o zielonej aurze mają swoje jasno sprecyzowane poglądy, których się kurczowo trzymają. Nie chcą nawet słyszeć, że ich zdanie może być mylne.

Żółta aura - należy do osób bardzo energetycznych i radosnych. Ich radość bywa wręcz zaraźliwa. Wszędzie ich pełno, są komunikatywni, a także starają się czerpać z życia garściami. Nie da się za nimi nadążyć. Są bardzo towarzyscy, potrafią dostosować się do różnych sytuacji. Zawsze znajdują tematy do rozmów, z chęcią poznają nowych ludzi. Są bardzo kreatywni i lubią wszystko co nowe. Jakiekolwiek problemy wydają się być jedynie wyzwaniem na ich drodze. Obdarzeni żółtą aurą ludzie doskonale radzą sobie w kwestiach zawodowych, lecz lekką ręką wydają pieniądze.

Srebra aura - jest bardzo rzadko spotykana. Należy ona do osób niemalże całkowicie oderwanych od rzeczywistości. Spotykana u niektórych szamanów, jasnowidzów, wróżek, artystów, wizjonerów, duchownych. Codzienność dla tych osób nich nie istnieje. Mają swoją ideę, którą będą zawsze i wszędzie bronić. Mają swoje marzenia, pragnienia i odeminną wizję świata. Są tą wizją pochłonięci do ostatniej nitki. Nie potrafią z niej zrezygnować. Są gotowi oddać za swoje przekonania wszystko co mają.

Aura to coś, czego nie jesteśmy w stanie zmienić. Jest to coś, co pozwala innym dojrzeć prawdę o nas, ale pozwala także nam zobaczyć prawdziwe oblicze innych. Całe szczęście każdy może nauczyć się tego sposobu patrzenia na innych. Ważne jest jednak, aby tę wiedzę wykorzystywać dobrze i mądrze, nie krzywdząc innych. Przy wielu godzinach ćwiczeń jesteśmy w stanie odróżniać kolory. Z czasem staje się to coraz łatwiejsze i widzimy więcej i więcej. Odróżniamy odcienie barw, zauważamy kilka barw na raz. Jesteśmy w stanie odczytać charakter, intencje i pragnienia drugiego człowieka.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji