widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-06-12

Labradoryt - zorza w czerni skryta

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Labradoryt - zorza w czerni skryta"


W odległych latach, na zimnych ziemiach obszernie obsypanych śniegiem, leżała niezwykła skała. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że jest cała skąpana w czerni. Były to jednak tylko pozory. Jak przyjrzało się jej dokładniej, to można było zauważyć niezwykłe odcienie. Cała się mieniła feerią barw. Wyglądała tak, jakby coś skrywała w swoim wnętrzu. Coś niezwykłego i intrygującego. Jedni widzieli w niej niebo, inni morze i ziemię. Skała kusiła i wabiła swym pięknem.

Pewnego dnia silny wojownik postanowił dokładnie sprawdzić, co znajduje się w jej wnętrzu. Uderzył więc w skałę swoją ostrą włócznią. Tym samym uwolnił ze skały Zorzę Polarną. Jednak przez niewielką szczelinę stworzoną przez włócznęi wydostała się tylko malutka część istniejącej tam Zorzy. Według legendy właśnie dlatego pojawia się ona na niebie co jakiś czas, a nie trwa nieustannie. Reszta Zorzy pozostała w skale i mieni się, gdy się na nią patrzy oczyszczonym umysłem. Tak właśnie postrzegali piękny Labradoryt starzy Eskimosi. Dopiero w 1770 roku w Kanadzie skałę tę odnaleźli uczeni geolodzy. Zafascynowali się jej niezwykłą barwą i postanowili ją zbadać. Dzięki temu świat mógł poznać labradoryt.

Na początku kamień ten był popularny ze względu na swoją urodę. Wszyscy chcieli, aby zdobił ich ciała i mieszkania. Nie pozwalał, aby ktoś przeszedł przy nim obojętnie. W zależności od kąta padania światła mieni się innymi kolorami, przez co jest niezwykle interesujący i zagadkowy. Wykorzystywano go więc do tworzenia biżuterii i ozdób do domu. Jednak po krótkim czasie zauważono, że nie jest on jedynie ozdobą, a skrywa w sobie magię. Labradoryt potrafi bardzo szybko działać, przez co ciężko podważyć jego magiczne możliwości. Niektórym wystarczy trzymać go w rękach przez kilka minut, aby poczuć jakie bije od niego ciepło. Niektórych podobno potrafi nawet swą energią parzyć...

Po pierwsze kamień ten jest kamieniem ochronnym. Potrafi on czerpać energię zarówno ze Słońca jak i z Księżyca. To pomaga uchronić nas przed utratą naszej energii i przedostaniem się negatywnej energii z otoczenia. Powoduje, że otaczająca nas aura jest nieprzenikalną powłoczką i nic nie może nas zranić. Zabezpiecza nas i otula swoją energią. W tym samym czasie poprawia funkcjonowanie kanałów komunikacyjnych pomiędzy naszą świadomością i podświadomością, przez co łatwiej wyczuwamy złą energię, podstępne zamiary innych i niebezpieczeństwo skierowane w naszą stronę.

Tak jak już wspominaliśmy wcześniej, labradoryt działa nieraz spektakularnie szybko, kiedy aż można fizycznie poczuć jego ciepło. Dodatkowo, pomimo że tego nie możemy dostrzec gołym okiem, to labradoryt oddziałuje dosłownie na wszystkie główne czakry oraz pobudza do działania te mniejsze. Powoduje to, że energia przesyłana przez ten kamień łatwiej dociera w różne części naszego ciała, a jej przepływ jest stały. Potrafi usunąć blokady przeszkadzające w przepływie energii. Jeżeli jakiś narząd jest chory, to ten minerał ukierunkuje energię i zrobi wszystko, aby dotarła ona konkretnie do chorego miejsca.

Przyjrzyj się jego pięknu. Mieni się on w różnych barwach i możesz odkryć nowe interesujące odcienie. Odbija światło i wygląda jakby był większy, wyższy, obszerniejszy. Jednak to nie wszystko. Zawsze możesz dostrzec jego czarne elementy, jego podwaliny - fundament. To właśnie te energie pomagają nam się uziemić. Nie pozwalają za bardzo oddalić się w świat fantazji - stabilizują i harmonizują - przyciągając do źrodła istnienia. Niektórzy żartobliwie określają, że labradoryt trzyma nas za kostki, kiedy zbytnio latamy w marzeniach. Jego energia uziemienia jest bardzo silna, więc nigdy nie pozwoli nam zapomnieć o świecie realnym - o tym co tu i teraz.

Jednak ten wyjątkowy kamień nie tylko nas "uziemia". Paradoksalnie on nas także uczy ,,latać"! Pozwala intuicji zabrać głos. To jednak nie wszystko. Wzmacnia zdolności parapsychiczne, a także ułatwia komunikację z energiami wyższymi. Dodaje pewności siebie i przekonania, że świat jest otwarty. Dzięki temu możemy realizować pragnienia i działać. Jeżeli nie wiemy co tak naprawdę chcemy od życia, to właśnie labradoryt pomaga nam znaleźć cel i dążyć do niego wytrwale.

Działa on także uspakajająco i pomaga znaleźć wewnętrzną harmonię. Nie działa powierzchownie tylko w głębokich warstwach naszej podświadomości. Pomaga przez to nawet przy nerwicach, łagodzi je i pomaga spokojniej z nimi żyć. Przez uspokojenie umysłu uspokaja się także ciało i poprawia jego działanie. Działa na system odpornościowy, hormonalny i metabolizm. Pomaga wrócić wszystkiemu do normy i stara się wyregulować to, co tej regulacji potrzebuje.

O kamień oczywiście należy odpowiednio dbać. Najlepiej jest go co jakiś czas oczyszczać. Nie jest to jednak zbyt skomplikowane zajęcie. Wystarczy włożyć go pod bieżącą wodę i potrzymać tak przez chwilę. Po oczyszczaniu warto jest go także odpowiednio naładować energią. Można w tym celu włożyć go do szklanki z wodą i położyć w miejscu, gdzie będą padać promienie słońca lub księżyca. Można też położyć go w takim miejscu bez szklanki. Dbanie o niego nie jest więc zbyt wymagające i uciążliwe. Przyjrzyj się mu i zbadaj jego tajemnicę. Poczuj, jak działa na Ciebie i co może Ci zaoferować. Być może ten kamień skrywa w sobie tajemnicę Twojego szczęścia? Przekonaj się.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji