widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-07-13

Modlitwa, afirmacja, przywołanie i mantra - co niosą ze sobą?

Modlitwy

Pierwsze z nich poznajemy już jako małe brzdące. Możemy odmówić je zawsze, w każdej sytuacji i o każdej porze dnia. Są one najbardziej powszechną i najskuteczniejszą formą rozmowy z Siłami Wyższymi. Możemy je nazwać listami wysyłanymi do Boga. Skuteczna modlitwa powinna płynąć prosto z naszego serca. Nie powinna być słowami, których nie rozumiemy i recytujemy bezmyślnie. Powinniśmy ją potraktować jako rozmowę z najlepszym przyjacielem. Stawiamy na szczerość i spokój w swych słowach.
Sposobów na modlitwę jest wiele. Możemy wybrać się do kościoła, uklęknąć w domu lub złożyć ręce w pociągu, aby pocichutku rozpocząć rozmowę z Ojcem Niebieskim. Modlić możemy się w myślach, na głos, a także śpiewając. Samotnie, z bliskimi lub w gronie innych wiernych. Wazne jest to, abyśmy skierowali swoje myśli ku Najwyższemu. Możemy Mu podziękować, przeprosić lub poprosić o coś dobrego dla nas. Modlitwy możemy kierować również ku innym przewodnikom boskim, aby zaczęli Oni nam pomagać i przewodzić.

PrzywołaniaNajsilniejsze z modlitw mogą przerodzić się w inną formę kontaktu ze świetlistymi energiami - w przywołanie. Dzięki naszej silnej i dobrej wewnętrznej energii możemy być w stanie przywołać do naszego życia Istotę od nas silniejszą i doskonalszą. Najczęściej wysłanników Pana - Aniołów i Archaniołów, którzy zaangażują się w naszą sprawę lub otoczą nas opieką. Przywołanie wymaga bardzo silnej energii wewnętrznej i gotowości na spotkanie Energii doskonalszej niż nasza własna. Zgromadzenie odpowiedniej energii wymaga wielokrotnych prób skierowania na nas boskiej uwagi. Podczas przywołania należy być spokojnym, wyciszonym i uważnym na to, co dzieje się wokół i wewnątrz nas. Niekiedy przywołaną Istotę odczujemy jako ciepło lub dostrzeżemy jako światło. Czasem przyjdzie do nas we śnie lub przyniesie ze sobą nagłe ożywienie w naszym ciele lub umyśle. Ważne jest to, aby nie bać się tych doświadczeń, a czerpać z nich spokój, siłę i mądrość.

Afirmacja

Afirmacją możemy nazwać powtarzane przez nas zdania w formie pozytywnych, dobrych twierdzeń. Ta forma odblokowania się na dobre zmiany i pomoc Sił Wyższych, wymaga dużego skupienia i przemyślenia formuł. Afirmacje ułatwiają nam rozwój duchowy i umożliwiają kontakt z energią światła. Pragnąc miłości tworzymy formułę, w której mówimy i wizualizujemy siebie szczęśliwych, zakochanych ze wzajemnością i otoczonych opieką. Pod żadnym pozorem nie używamy słów nacechowanych negatywnie jak ,,nie chcę już być nieszczęśliwa". Poprawne zdanie powinna brzmieć ,,jestem szczęśliwa, jestem kochana i bezpieczna". Unikamy okresleń czasu, miejsca czy konkretnych liczb, co jest częstym błędem przy afirmacjach związanych z pracą czy finansami. Staramy się, aby afirmacje były czystą energią, która przywoływana często - objawi się nam w naszym świecie materialnym - realnym. Afirmację wprowadzamy w życie po to, aby nasz umysł - świadomość i podświadomość - mogły podążać nowym, dobrym torem, a nie według starych i negatywnych scenariuszy.
Mantry

Mantrą nazywamy sformułowania, które - często powtarzane - zostają obdarzone niezwykłym ładynkiem energetycznym. Są to zdania złożone z sylab uznanych za święte, a ich działanie podobne jest do afirmacji. Mantra pobudza i wzmacnia nasze siły duchowe. Wymawianie mantr powinno być spokojne i rytmiczne, aby możliwe było uwolnienie odpowiednich energii w nich skrytych. Ukojenie, które niosą ze sobą wymawiane mantry, umożliwia naszemu umysłowi chwilę relaksu -,,złapanie oddechu" . W tym momencie znajduje się malutkie ,,okienko" energetyczne, przez które może do nas dotrzeć energia światła - dając odpowiedzi i obdarzając siłą. Mntry służą aktywacji świętych energii w naszym życiu.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji