widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-07-17

Sprawdź jaką numerologię ma Twój dom

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Sprawdź jaką numerologię ma Twój dom"
Wielu z nas jest teraz w momencie poszukiwania swojego mieszkania lub domu. Nie ważne czy będą to własne cztery kąty czy też wynajmowane. Szukając ich można nie tylko zwrócić uwagę na lokalizację lub wnętrze, ale także na to jaką numerologiczną cyfrą jest i czy jego energia będzie do nas pasować. Jeżeli już od dawna masz swoje wymarzone mieszkanie to ten artykuł jest także dla Ciebie. W końcu możesz zrozumieć dlaczego czujesz się w nim tak, a nie inaczej, a nawet podpowiemy sobie co zrobić, aby w prosty sposób wpłynąć na jego energię i zmienić numerologię!
Na sam początek musimy poznać same podstawy, czyli zrozumieć w jaki sposób obliczyć numerologię mieszkania. Nie jest to nic skomplikowanego i trudnego. Z łatwością to zrobisz samodzielnie. Przygotuj sobie kartkę i długopis (chyba, że potrafisz szybko zapamiętywać i dodawać w głowie). Zapisz nazwę ulicy numer domu i mieszkania. Wiele osób do obliczeń numerologii mieszkania bierze tylko numery, a to błąd. Potrafi to zdecydowanie zakłamać prawdziwą cyfrę mieszkania. Każda litera z nazwy ulicy ma swoje odzwierciedlenie w numerach i dopiero zsumowanie wszystkiego da indywidualną cyfrę Twojego mieszkania - indywidualny kod.
Kolejnym krokiem jest więc poznanie liter i ich odpowiedników w cyfrach. Aby ją poznać zobacz poniższą tabelkę.


1 - A, Ą, J, S, Ś
2 - B, K, T
3 - C, Ć, L, Ł, U
4 - D, M, V
5 - E, Ę, N, Ń, W
6 - F, O, Ó, X
7 - G, P, Y
8 - H, Q, Z, Ż, Ź
9 - I , R
Często jednak łatwiej jest coś zrozumieć na ,,organizmie żywym" więc weźmy jakiś przykład. Ulica Miła 8 mieszkania 5. Zapisz nazwę na kartce i pod każdą literą zapisz cyfrę zgodnie z tabelą z góry.


M - 4
i - 9
ł - 3
a - 1
8 - 8
/ -
5 - 5
Teraz czas na sumowanie poszczególnych cyfr. 4+9+3+1+8+8=30 w przypadkach, gdy wynik jest większy od cyfry 9, czyli od 10 w górę należy poszczególne jego cyfry dodać. W tym przypadku jest to bardzo proste - 3+0=3, jeżeli jednak twój wynik to np. 123 to dodaj 1+2+3. Po tych równaniach wiemy, że mieszkanie przy ulicy Miłej 8/5 jest numerologiczną trójką. Im dłuższe nazwy ulic tym dłuższe dodawanie, ale za każdym razem zasady zostają bez zmian.
Jeżeli przy numerze domu masz jakąś literę, np. 142a to pamiętaj, żeby to A też doliczyć. Często popełnianym błędem jest też używanie skróconej nazwy ulicy. Do poprawnych obliczeń wpisz pełną nazwę ulicy, a więc nie H. Pobożnego tylko Henryka Pobożnego, bez skrótów, omijania liter i słów.

Potrafimy już odczytać pod jaką wibracją znajduje się mieszkanie. Czas więc poznać znaczenie poszczególnych wibracji.


Wibracja Jedynki

Pod tym numerem najlepiej się będą czuć indywidualiści. Sprzyja kreatywnemu myśleniu i twórczości. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych, pewnych tego czego chcą od życia. Często osoby mieszkające pod wariacją Jedynk,i to osoby przywódcze i chcące decydować o całym osiedlu, a nawet o całym świecie gdyby miał taką możliwość. Realizuje swoje plany i marzenia nie zmieniając ich. Jest wierny swoim ideałom i celom życiowym. Ponadto mieszkania pod tą wibracją wspierają zmiany, a nawet rozpoczynanie nowych etapów życiowych. Dodają samodzielności i pewności siebie. Niestety niekiedy wibracja jedyni prowadzi nas do skupienia się na sobie samym - egoizmu.
Wibracja Dwójki

Mieszkanie w Wibracji Dwójki, to życie pełne harmonii i równowagi. Łączy w sobie kontakt z innymi ludźmi, ciekawe rozmowy, poznawanie nowych spojrzeń na życie i spokój. Mieszkanie w takim miejscu jest powiązane z akceptacją. Chodzi tu o akceptację siebie, swojego życia. Tego co już osiągnęliśmy i co jeszcze mamy do osiągnięcia. Pomaga się wyciszyć i skupić się na rzeczach bardziej duchowych. Jest to świetne miejsce dla domatorów i osób ceniących sobie domową harmonię. Niebezpieczeństwem tej wibracji jest zbytnie uśpienie się i brak walki czy nowych pomysłów na życie.

Wibracja Trójki


Trójka jest kompletnym przeciwieństwem wcześniejszej wibracji. Jest tu zawsze tłoczno i głośno. W wibracji Trójki życie towarzyskie jest na najwyższym poziomie. Można nawet zażartować, że drzwi do takiego domu nigdy się nie zamykają. W mieszkaniu takim pełno jest energii, dobrej zabawy i uśmiechu. Przepełnione jest radością i kontaktem z innymi ludźmi. Mile widziana jest tu kreatywność i ciekawe spojrzenie na świat. należy tu jedynie uważać, aby w tej całej zabawie się nie zagubić. Wibracja trójki nie pomaga osobom chodzącym z głową w chmurach, lecz jest bardzo przyjazna tym, którzy szukają miłości lub staraja się o potmostwo.

Wibracja Czwórki

Jeżeli marzy Ci się stabilizacja, a dodatkowo także bezpieczna rutyna, to mieszkanie pod wibracją Czwórki jest właśnie dla Ciebie. W mieszkaniu tym każdy dzień musi być podobny do wcześniejszego. Wszystko ma swoje miejsce i swój czas. Każda czynność jest znana i skrupulatnie zaplanowana. Nie ma miejsca na chaos i bałagan. Panuje tu bezpieczeństwo i harmonia. Jest to wręcz idealne miejsce dla osób pracowitych. Każdy dzień można tu przewidzieć. Czasem jednak trzeba się przemóc i wyjść poza schemat, aby dodać czegoś nowego i nieznanego.Wibracja Piątki

Mieszkanie pod wariacją Piątki to istny chaos. Nic nie ma swojego miejsca albo wszystko często je zmienia. Jest tu ciągły ruch i adrenalina. Bo jak inaczej nazwać stres z szukaniem rano kluczy i znalezienie ich w zmywarce? Nic nie jest takie samo, rzeczy nie koniecznie muszą pasować do siebie. Panuje tu różnorodność i pojawiają się zmiany. Co chwilę pojawiają się tu nowe pomysły, kreatywność jest na najwyższym poziomie. Jest to takie miejsce, gdzie z pudełka po zapałkach można stworzyć szafki do kuchni, a przy chwili nudy i helikopter zdalnie sterowny. Jednak nuda to rzadkie słowo w tym mieszkaniu. Często pojawiają się tu niespodziewani goście i dziwne sytuacje. Przy takiej ilości energii uważać trzeba na słowa, aby nie wszczynać niepotrzebnych kłótni.

Wibracja Szóstki


Szóstka to miejsce pełne ciepła i zrozumienia. Najważniejsza jest w tym miejscu rodzina i ciepło domowego ogniska. Jest to bardzo dobre miejsce dla osób ceniących sobie tradycyjny model rodziny. Panuje tu miłość, szacunek i zrozumienie. Dom jest przepełniony radosnymi dziećmi i wspierającymi siebie rodzicami. Często mieszka tu wiele pokoleń rodziny. Najmłodsi uczą się od tych najstarszych domowników. Śmiało można powiedzieć, że jest to obrazek jak z katalogu - bawiące się dzieci w ogródku, pachnący sernik studzi się w kuchni, a Pan domu naprawia drzwiczki szafki w łazience.


Wibracja Siódemki

Mieszkanie w wibracji Siódemki to chwila wytchnienia i złapania tchu. Jest to raczej miejsce dla pojedynczych osób, a nie całych rodzin. Pomaga złapać dystans, odpocząć i zająć się... sobą samym. Tak, mieszkanie to sprzyja rozwojowi duchowemu, pomaga znaleźć równowagę ciała i umysłu. Jest to niejako samotnia, gdzie świetnie będzie można się odizolować od świata i jego problemów. W miejscu takim można popracować nad sobą, nad wyodrębnieniem siebie z całego społeczeństwa, odkryć czego my chcemy, a co narzuca na nas społeczeństwo. Zbyt długie przebywanie w takim miejscu może jednak doprowadzić do całkowitego odcięcia się od ludzi.


Wibracja Ósemki


Ósemka przynosi dostatnie życie materialne. Bogactwo, sukces, sława? Zamieszkaj w takiej wibracji. Jest to miejsce człowieka nastawionego na zdobycie jak największej ilości rzeczy materialnych. Dom powinien być odzwierciedleniem jego stanu konta bankowego. Dom ma olśniewać sąsiadów, ma pokazywać, że w środku mieszka osoba bogata i odnosząca sukcesy na każdej płaszczyźnie. W tym przypadku dom nie jest miejscem odpoczynku czy ciepłem domowego ogniska. Jest to miejsce na pokaz. Mieszkając pod tą wibrację trzeba jednak uważać, aby nie zakłócić równowagi pomiędzy materią i duchem. Patrząc tylko na to co mamy, zapominamy o rozwoju duchowym.


Wibracja Dziewiątki

Mieszkanie w wibracji Dziewiątki jest spełnieniem marzeń wszystkich indywidualistów. Jest to miejsce, gdzie najważniejsze są pasje. W każdym miejscu, każdym kącie będzie można poznać zróżnicowany charakter mieszkańców. Wszystko staje się możliwe, wszystkiego chce się spróbować. Ponadto są to osoby pełne współczucia i chcące nieść pomoc innym ludziom. Najlepiej jak mogą połączyć te rzeczy, na przykład podróżować po świecie, a przy okazji budować szałasy.Teraz wiesz już wszystko. Umiesz obliczyć wibrację mieszkania i zrozumieć jego znaczenie. Jeżeli mieszkasz pod niekorzystną dla siebie wibracją mieszkania, to nie musisz od razu pakować wszystkiego i się wyprowadzać. Mówiliśmy przecież o prostym sposobie na zmianę numerologii mieszkania. Uspokój się i zostaw walizki, skorzystaj z drobnej wskazówki. Jeżeli wibracja Ci nie odpowiada, to możesz ją w prosty sposób zmienić dopisując litery lub liczby na odwrocie tabliczki z numerem! Proste, prawda? Pamiętaj tylko dobrze obliczyć wibrację. Jeżeli wynosi ona 1 a chcesz być pod wibracją dwa to na odwrocie dopisz 1 lub literę odpowiadającą tej cyfrze. I gotowe :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji