widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-07-23

Prawo przyciągania istnieje naprawdę

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Prawo przyciągania istnieje naprawdę"Setki lat przed naszą erą Budda stwierdził, że wszystko czym jesteśmy, to rezultat tego o czym myśleliśmy i myślimy. Minęło wiele czasu, jednak słowa te nie przestały być aktualne... i raczej nic nie sprawi, aby tak się stało. Myśli każdego dnia budują materię, która - kiedy nadejdzie jej czas - ujawni się i urealni. Myśl to energia w najczystszej postaci. Raz pomyślana nie zniknie, tylko pozostanie twórcza. Myśli łączą się i rosną w siłę. Energie szukają energii pokrewnej i przyciągają się wzajemnie. Będąc jednej myśli przyczyniasz się do jej zaistnienia. Jest to łatwe. Bojąc się przyciągasz strach, a myśląc pozytywnie przyciągasz pozytywne sytuacje.

Prawo przyciągania to proces twórczy. Najpierw musisz na spokojnie zastanowić się czego tak naprawdę chcesz. Jest to na tyle ważne, że właśnie to masz otrzymać. Nie spiesz się więc i nie myśl pochopnie. Niech to będzie Twoja świadoma decyzja. Następnie uwierz, że prawo przyciągania istnieje. Bez wiary w swoje czyny niczego nie osiągniesz, ponieważ Twoje myśli będą nieczyste i pokryte cieniami, które sprawią, że nic dobrego się nie stanie. Później przychodzi już tylko oczekiwanie i otrzymywanie. Pamiętaj jednak, że nie zawsze wszystko osiągniesz tylko siedząc i czekając. Wszechświat będzie Ci pomagał osiągnąć cel. On będzie Ci sprzyjał, ale często będzie wymagał od Ciebie konkretnych czynów. Przykład? Chcąc wygrać na loterii, musisz przecież kupić ten los.

Wielu z nas jednak zastanawia się czy prawo przyciągania istnieje naprawdę. Nie potrafimy uwierzyć, że coś tak prostego może przynieść tak dużo. Może nie jest to dowód ściśle naukowy, jednak trzeba zauważyć, że wiara w prawo przyciągania istnieje od bardzo dawna. Niegdyś nie nazywali tego tak, jak obecnie. Jednak założenia były takie same. Mówił o tym wcześniej wspomniany Budda. Nauczał o tym Platon - "podobne zmierza ku podobnemu". Były to więc osoby żyjące w innych czasach, w innym otoczeniu, a jednak zauważyli te same rzeczy. Ich słowa są nadal aktualne i badane przez naukowców.

Jako bardziej naukowy dowód istnienia prawa przyciągania można wziąć medycynę i leczenie chorób. Nie od dziś jest wiadome, że osoby, które wierzą w wyzdrowienie i myślą pozytywnie częściej zdrowieją. Zbadali to także lekarze i potwierdzili wpływ pozytywnego myślenia na szybszy powrót do zdrowia. Pacjenci zamknięci w sobie i myślący tylko o chorobie, wielokrotnie chorują dłużej i mocniej. Można więc śmiało uznać wpływ pozytywnego myślenia na realne przyciąganie energii pozytywnych.

Nad prawem przyciągania usiedli także psycholodzy i neurolodzy, którzy robili badania nad wizualizacją, medytacją i afirmacjami. Zauważyli oni, że osoby, które wizualizowały sobie dostatnią i lepszą przyszłość częściej ją osiągali niż osoby po prostu poddające się życiu. Mentalne obrazy, wyobrażanie sobie przyszłości, nawet w najdrobniejszych szczegółach, pozwala właśnie takie życie przyciągnąć. Wyobrażając sobie coś dążymy do tego, aby właśnie to się wydarzyło. Myśl więc o przyszłości. Ukształtuj ją w swoich myślach. Zobacz kolory otoczenia, poczuj zapachy. Chcesz zmienić mieszkanie? Wyobraź sobie to, co ważne dla Ciebie w tym nowym. Być może będzie to kwitnący ogród - myśl o nim, żyj już teraz w nim, a za niedługo rzeczywiście w nim będziesz.

Inni naukowcy badali wpływ naszych własnych myśli na otoczenie oraz w drugą stronę, czyli wpływ myśli innych na te nasze. Nazywają to często lustrzanymi neuronami. Oznacza to tyle, że jeżeli ktoś w naszym otoczeniu ciągle się boi i lęka o swoją przyszłość, to ten strach zaczyna przechodzić także na nas. Zaczynamy grupowo przyciągać negatywne sytuacje i zamykamy się w takim kręgu. Jest to niczym powiedzenie "jak znajdziesz się między wronami, to kraczesz jak one". Jeżeli jednak otaczamy się osobami z myślami na wysokich wibracjach, patrząc na świat spokojnie i z wiarą, że wszystko będzie dobrze, to i my tak zaczynamy myśleć. Nasze myśli robią się pozytywne, a wszystkie problemy z łatwością się rozwiązują. Przyciągamy szczęście i radość.

Prawo przyciągania istnieje, czy w to wierzymy czy nie. Mamy jednak na nie wpływ i możemy osiągnąć dzięki niemu to, czego tak naprawdę chcemy. Nie ma w tym nic trudnego. Wymagana jest jedynie wiara i pozytywne myślenie. Zrób ćwiczenie i postaraj się przez tydzień myśleć jedynie pozytywnie. Po tym tygodniu usiądź i zobacz jak zmienia się Twoje życie. Szukaj osób, które Cię wysłuchają i wesprą. Potrzebujesz dobrej energii i wiary. Nie daj się ściągnąć w dół Twoim obawom, lecz działaj i myśl pozytywnie.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji